Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
دوستان کسی از فرمون هایه لاجیتک سری g برای بازی گرنتوریسمو استفاده کرده؟؟؟؟؟ قیمت این فرمانها چه حدوده؟؟؟

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
سلام
قرار نیست برای پلی استیشن 4 بیاد؟
بازی این سبکی به غیر از رایوالز وجود نداره؟
ممنون میشم اگه یکی جوابمو بده

منتظر GT6 واسه ps4 نباش . فکر نکم بخوان بازیو یبار دیگه واسه 4 تا تروفی بندازن به ملت . ریلیز GT6 کلا اشتباه بود واسه ps3

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,046
نام
آریا
تیزر Toyota FT-1 Vision GT

تولدِ یامائوچیه :D تبریک :love:

تولدش مبارک! :D
حیف که حتی زمان تولدش هم توی ژاپن نیست. :( به جای اینکه مثلاً توی استودیو جشن بگیرن، کنار بروبچ GT Academy هست که احتمالاً توی اروپا هستن. بقیه مواقع هم توی مسابقات و نمایشگاه های مختلف هست. کلاً مفهوم کارگردانی بازی رو دگرگون کرده! :|
گفتم مسابقات، این ویدئو رو اگه ندیدین بد نیست ببینین: watch?v=BoUwzuFll_E

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
پس چرا مارو دعوت نکردن!!؟؟:d

دوستان چطور میشه اون زمان انلاین بودن رو مثلا تو حالت 5 روز سیو کرد تا اگر روز بعدش انلاین نشدیم از روزاش کم نکنه و پول بیشتر بده؟؟؟

erfanking

کاربر سایت
Jan 14, 2013
12
با سلام دوستان من يه مشكلي دارم :(
وقتي قسمت اول از career mode رو ميرم و تموم ميكنم قسمت دوم رو باز نميكنه و قفل هست !!
چيكار بايد انجام بدم!؟!؟

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد

fl8

کاربر سایت
Nov 22, 2012
14
سلام دوستان
من یه مشکلی برای دستگام پیش اومد و دیگه سیو های هیچ کدوم از بازیا رو نمیشناخت ...مجبور شدم ریست نمیدونم چی چی کنم ... حالا تمام سیو ها و دیتا هام پاک شده ...
دوستان کسی سیو این بازی رو داره ( کامل باشه )
ممنون

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
سلام دوستان
من یه مشکلی برای دستگام پیش اومد و دیگه سیو های هیچ کدوم از بازیا رو نمیشناخت ...مجبور شدم ریست نمیدونم چی چی کنم ... حالا تمام سیو ها و دیتا هام پاک شده ...
دوستان کسی سیو این بازی رو داره ( کامل باشه )
ممنون

سلام
عزیزم GT از اون دسته از بازیهایی هست که به هیچ عنوان سیو دیگری رو نمیتونی استفاده کنی تنها راه حل روی کنسولهای هک شده هست که CFW ورژن 3.55 روش نصب باشه که با یه سری کارها فکر کنم میشه انجام داد که البته تا جایی که من یادم هست GT با آپدیتهایی که داده جلوی این کار رو هم گرفته

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,046
نام
آریا
اولین ماشین GT7 به صورت غیرمستقیم مشخص شد! :D
یامائوچی هر سال توی مراسم Pebble Beach یه ماشین رو انتخاب میکنه و وارد بازی میشه. امسال هم Maserati A6GCS Spyder انتخاب شده که ماشین خیلی زیبایی هست:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر