Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
بیشتر از اینکه از خبر قرار گرفتن بازی بر روی استور خوشحال باشم ( چون اینطوری با 90 تومان براحتی میتونیم بازی شریکی بخریم ) از حجم فوق العاده پایین بازی تعجب کردم !

اگر یادتون باشه نسخه پنجم بازی در این حد حجم بالایی داشت که به سختی اونو در قالب یک دیسک عرضه کردن و در این مدت کاملا مشخصه از طرفی انجین بازی خیلی بهینه تر از قبل شده و از طرف دیگه اشنایی خود تیم سازنده نسبت به سخت افزار PS3 افزایش پیدا کرده که عملا یک بازی با این وسعت و جزئیات دارن با این حجم مناسب عرضه میکنن .

GT6 احتمالا اخرین بازی هستش که خیلی از ما روی PS3 میریم و مطمئنا یک وداع خوب و ابرومندانه با این کنسول رویایی بحساب میاد که خیلی از خاطرات زیبای مارو در این سالها رقم زده ...

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
در جواب اقا سینا, والا من که تقریبا یکی دو ماه بعد از عرضه 5 گرفتمش حجمش تقریبا 13 گیگ بود ,البته اون نسخه معمولی بود, نسخه اکادمیشم که به صورت سه تا DVD گرفتم فک کنم تقریبا 14 گیگ بودش! (چقدر همه چیز تقریب داشت:d)

kasra668450kk

کاربر سایت
Oct 5, 2011
83
نام
کسرا
در جواب اقا سینا, والا من که تقریبا یکی دو ماه بعد از عرضه 5 گرفتمش حجمش تقریبا 13 گیگ بود ,البته اون نسخه معمولی بود, نسخه اکادمیشم که به صورت سه تا DVD گرفتم فک کنم تقریبا 14 گیگ بودش! (چقدر همه چیز تقریب داشت:d)

مطمئنی :|

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
آره نسخه اول بازی رو که از روی BR ارجینال کپی گرفتم, ولی اکادمی رو شاید چون از رو BD نبوده شاید حجمش مشکوک بزنه, بعدشم این حجمایی که گفتم فقط خود بازی بودا, اگرنه با نسخه معمولی من 5.6 گیگ دیتا داشتم ,رو اکادمی هم الان دیتای بازی حدود 8 گیگه!

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
78168658636035537036.jpeg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
خب بالاخره تریلر Mercedes Benz AMG - Vision GT با مدل داخل بازی هم منتشر شد ! :D حتماً ببینین !
watch?v=0_iULLlcsSo

این ویدئو هم مثل اینکه برای نمونه 1:1 هست که خودم هنوز نتونستم ببینم :
watch?v=JCIFsSPC7Fk

یه سری عکس :

یامائوچی در کنار حاجی (احتمالاً طراح ماشین باشه دیگه ! :D)

عکس های بیشتر از داخل تریلر :

امیدوارم بقیه کمپانی ها هم مثل Mercedes Benz انقدر با وسواس و قشنگ کار کنن و این پروژه به خوبی ادامه پیدا کنه.

آخرین ویرایش:

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان
لول ! :D از الآن میخوای روزشماری کنی برای تاپیک امتیازها ؟! :D
6 دسامبر ، حدوداً 2 هفته دیگه !
لول!:dنه! منو تو تاپیک امتیازای gt نخواهی دید! منتظر یه ریسینگ شبیه سازم چون 2 سال از عرضه فورزا 4 میگذره و دلم شبیه ساز جدید میخواد!:d
فورزا رو هم که خیلی زود بخواد دستم بش برسه میشه 3-4 ماه دیگه!:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
با این وضع نمره دادن فکر کنم من روم نشه بیام تو تاپیک امتیازات بازی :-s
خوب ادامه بدن ما هم ادامه میدیم دیگه مشکلی نداره :D

مگه جنگه !؟ :|

بعد من اصلاً کاری به این جنگ و دعوا نداشتم که این حرف رو زدم :-" منظورم منتقدها بود :| :-ss
تبدیل به جنگش کردن دیگه تو این چند سال . منی که اصلا ریسینگ باز نیستم و کلا فورتزا و جی تی واسم مهم نیست هم کاری کردن که منتظر متای forza5 باشم :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر