Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

اینم واسه اینکه دو هفته دیگه خیلی سورپرایز نشید:x

مقایسه پیست جدید Silverstone در واقعیت و گران توریزمو اگه گفتید کدوم واقعیه؟

d9198ac3f9f5df4b1.jpg

Kazunori Yamauchi در مصاحبه ای که با وب سایت topgear داشته اعلام کرده است:
“ما نمی خواهیم دسترسی بازیکنان به نسخه هفتم این بازی طولانی شود. سال بعدی بهترین زمان ممکن برای معرفی و یا عرضه این بازی میباشد. هدف ما از ساخت نسخه ششم این بازی بر روی PS3 استفاده از آخرین قدرت های گرافیکی این کنسول بوده و با اطمینان میتوانم بگویم کنسول PS4 بسیار قدرتمند تر است و کیفیت اصلی بازی تقویت میشود.” :d:d:d

scirocco-ascari-e1385063394324-200x200.jpg

یه ویدئو گیم پلی جدید Off Screen از مسیر Ascari Race Resort اومده .

تو GT Planet اشاره کردن که طولانی ترین پیست در اسپانیا هست و قراره چند روز قبل از لانچ جهانی (6 دسامبر ) در تاریخ دوم و سوم دسامبر در مراسم لانچ پارتی این بازی در شهر تاریخی Ronda (واقع در اسپانیا) قابل بازی باشه .
Ronda شهر کوچکی در جنوب اسپانیا حوالی مالاگا هست و همونطور که در تصاویر بالا می بینید قراره که به عنوان یکی از لوکیشن های قسمت Photo Travel در بازی استفاده بشه .

یه سری تصاویر دیگه از این مسیر که در حوالی همین شهر واقع شده .

فکر کنم دوباره دیوونه بازی ژاپنی گل کرده .:d

یه ویدیو تو سایت Youtube هست که دیروز هم منتشر شده و یه شخصی رو نشون میده داره یه جعبه باز میکنه . بعد گفته شده محتویات این جعبه جزو لوازم جانبی GT6 محسوب میشه . بعد یارو جعبه رو باز میکنه و یه " دست مکانیکی " از توش درمیاره رو دست هم علامت GT6 حک شده . :d بعد هیچ توضیحی درباره این ویدیو از طرف شخص ارسال کننده نیست . فقط تو صحبتاش گفته " بعضیا برای ارتقای سطح بازیشون نا امید هستند . " :d

نکته جالب اینه که این ویدیو تو کانال یوتیوب پلی استیشن ( شعبه فرانسه ) منتشر شده که نشون میده معتبره . :d

اینم کد ویدیو :v=Bki0aBnc5Z8

این عکس دسته :d

تریلر جدیدی از بازی شامل مقایسه قسمتهایی از بازی با واقعیت :-s

این عکس برای GPS Data Logger هست که در موردش یه سری توضیحات دادم. :دی یعنی طرف توی واقعیت رانندگی میکنه (تصویر سمت چپ) و اطلاعات رو وارد بازی میکنه و بازی عیناً همون رانندگی رو به صورت مجازی داخل GT6 ارائه میده (تصویر سمت راست)
یه ویژگی انقلابی ولی بی مصرف برای 99% مردم ! :دی چون فقط توی پیست هایی که نمونه مجازی اون ها داخل بازی وجود داره میشه رانندگی کرد ، اون هم با یه سری ماشین خاص. ولی احتمالاً توی نسخه بعدی این ویژگی رو گسترش بدن و با ترکیب کردن با Course Maker بشه کارهای جالب تری هم انجام داد.

فکر کنم دوباره دیوونه بازی ژاپنی گل کرده .:d

یه ویدیو تو سایت Youtube هست که دیروز هم منتشر شده و یه شخصی رو نشون میده داره یه جعبه باز میکنه . بعد گفته شده محتویات این جعبه جزو لوازم جانبی GT6 محسوب میشه . بعد یارو جعبه رو باز میکنه و یه " دست مکانیکی " از توش درمیاره رو دست هم علامت GT6 حک شده . :d بعد هیچ توضیحی درباره این ویدیو از طرف شخص ارسال کننده نیست . فقط تو صحبتاش گفته " بعضیا برای ارتقای سطح بازیشون نا امید هستند . " :d

نکته جالب اینه که این ویدیو تو کانال یوتیوب پلی استیشن ( شعبه فرانسه ) منتشر شده که نشون میده معتبره . :d

اینم کد ویدیو :v=Bki0aBnc5Z8

این عکس دسته :d
این حالت شوخی داره ! :دی تبلیغ مرتبط با این ویدئو :

یعنی انقدر زیاد GT6 بازی می کنین که دیگه دست هاتون توانش رو از دست میده و میترکه و باید دست مصنوعی به جاش بذارین ! :دی تبلیغ جالب ولی چندش ناکی هست ! :دی چقدر هم اون دست داخل ویدئو طبیعیه !!!

این عکس برای GPS Data Logger هست که در موردش یه سری توضیحات دادم. :دی یعنی طرف توی واقعیت رانندگی میکنه (تصویر سمت چپ) و اطلاعات رو وارد بازی میکنه و بازی عیناً همون رانندگی رو به صورت مجازی داخل GT6 ارائه میده (تصویر سمت راست)
یه ویژگی انقلابی ولی بی مصرف برای 99% مردم ! :دی چون فقط توی پیست هایی که نمونه مجازی اون ها داخل بازی وجود داره میشه رانندگی کرد ، اون هم با یه سری ماشین خاص. ولی احتمالاً توی نسخه بعدی این ویژگی رو گسترش بدن و با ترکیب کردن با Course Maker بشه کارهای جالب تری هم انجام داد.
درسته تقریبا میشه گفت برای من و خیلی دیگه از مردم بلااستفادست اما یه نکته ی خیلی ظریف توش هست که فکر میکنم این ویدئو خیلی خوب نشون میده. اونم اینکه چقدر سازندگان جزئیات رو جدی میگیرن و چقدر این پیست با نمونه ی واقعی منطبقه واقعا چقدر این ماشینها منطبق با نمونه ی واقعی خودشون هستند که شما وقتی داری این دو ویدئو رو مقایسه میکنی واقعا تفاوتی نمیبینی فقط اینجا اینم اضافه کنم که من به هیچ وجه در مورد گرافیک صحبت نمیکنم صرفا دارم به مکانیک بازی اشاره میکنم بلاخره برای بازی که ادعای سیمولاتور بودن رو یدک میکشه رعایت این مسائل اجتناب نا پذیره حالا من واقعا نمیدونم ریسینگهای دیگه از این نظر کجای داستان قرار دارن اما میتونیم خوشحال باشیم که GT این مورد رو به بهترین شکل داره و روح گران توریزمو هم همینه پایبندی به واقعیت تا سر حد ممکن

تب
لیغ جالب ولی چندش ناکی هست ! :biggrin1:

ژاپنی ها که از این کار ها نکنند که ژاپنی نیستند :d حالا باز بهتر شدند ولی هنوز ریشه ای درشون وجود داره !! دیگه خودت تبلیغات PS3 رو که میدونی :d

گویا تغییزات آب و هوایی به بارون و اینا ختم نمیشه تو ویدئوی جدیدی که اومده هوا میتونه ابری بشه ولی بارون هم نیاد این قضیه تو نور پردازی هم تاثیر میزاره و کلا فضای بازی رو لندنی میکنه

gt6-matterhorn-638x358.jpg

What appears to be the the full version of Gran Turismo 6 is on display at the Tokyo Motor Show, and gameplay footage has started emerging from attendees.

One of the most interesting clips comes from YouTuber Angelfish Aquarium, offering our first look at the game’s updated atmospheric system and dynamic lighting conditions on the new Matterhorn track between the simulated morning hours of 7:43 and 8:22.
Although it’s not raining, the sky is overcast and cloudy, clearing up as the sun rises over the Alpine region and Switzerland’s most famous mountain, the Matterhorn
.

GT6 Gameplay Video Shows New Clouds & Dynamic Lighting Conditions

ملت از توی ویدئوها یه سری ماشین استاندارد پیدا کردن و عکس گرفتن که کیفیتشون بهتر از GT5 به نظر میرسه :

اگه همه استانداردها این طوری شده باشن خیلی خوبه ! :دی (نیازی به توضیح نیست که توی اون دو تا عکسی که Shelby هست ، ماشین سمت چپی استاندارده و خود Shelby پریمیوم هست ! :دی)

تبلیغ بازی در ژاپن
watch?v=7VHKUTeRjbU

تبلیغ بازی در استرالیا
watch?v=ouV1aWEXPn8

دوستان تاریخ انتشارش کیه؟؟؟
6 دسامبر ، 11 روز دیگه !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or