Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
اتفاقا چند روز پیش داشتم مسابقات DTM (معتبر ترین لیگ اتومبیل های تیورینگ) رو توی پیست نورب gp نگاه میکردم, اب و هوا دقیقا همون حالت مه گرفته و به قول احسان لندنی بود, تمام تیمها از لاستیک های بارانی استفاده میکردن و برام جالب بود که چقدر رطوبت حتی بدون بارون روی اسفالت تاثیر گذا ه, خوبه که GT حتی این مورد رو هم از قلم ننداخته:d

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
حس خوبى دارم به 6 فكر كنم ميخواد خيلى خوش بگذره!
كلا gt يك خاطره خوبه يك هواى تازه اس كه هر چند وقت يكبار لازمه تا به بازى كردن ادامه داد!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
ایشالا که من چشام شور نیست اما تا حالا خبری از تاخیر خوردن بازی نیست و من به دلم افتاده این یامائوچی اون یامائوچی بد قول نیست و سر حرفش هست یه پست تو گف دیدم بنظرم جالب اومد که با حفظ حق نشر برای صاحبش اینجا میزارم اون مورد آخرش تو لوزالمعده ی من:d

Gran Turismo 6 |OT| The Real Driving Simulator

Gran Turismo 6 |OT| Virtual = Reality

Gran Turismo 6 |OT| Stars, stripes and every Miata twice

Gran Turismo 6 |OT| Cell's Final Form

Gran Turismo 6 |OT| From reality to virtual and back

Gran Turismo 6 |OT| Do NOT trade in your PS3!

Gran Turismo 6 |OT| Next gen feels, current gen wheels

Gran Turismo 6 |OT| I cannot believe its not next gen!

Gran Turismo 6 |OT| I cannot believe its not delayed!

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دیگه تحمل کردن سخت شده اگه نسخه دیجتالی بازی توی استور نمیومد شک داشتم که بازم تاخیر بخوره اما حالا خیالم راحته .
واقعا تو تاپیک قیمت ps4 همه دارن تو سر و کله هم میزنند که قیمت کی میاد پایین بابا فعلا بیخیال ps4 شید بچسبید به gt6 که چند ماهی قشنگ وقت ادمو پر میکنه:bighug:

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
mario-andretti-hudson-hornet-gt6-first-love-638x348.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,119
نام
آریا
55788747588052342811.jpg

بعد از Ayrton Senna که اعلام شد در آینده به نوعی با بازی در ارتباط خواهد بود ، این بار نوبت یکی دیگه از راننده های قدیمی و معروف به نام Mario Andretti رسیده. این سایت عجیب و غریب یه دفعه از ناکجاآباد پیدا شد و ویدئویی توش پخش شده که در مورد زندگی Andretti هست. راننده ای که توی انواع و اقسام مسابقات شرکت میکرده و رتبه های خوبی هم میگرفته. از Daytona 500 و Indy 500 تا Formula 1 و ... . البته ویدئو هیچ ربطی به خود GT6 نداره و حالت مستندمانند در مورد زندگی Andretti داره ، ولی دیدنش پیشنهاد میشه :
watch?v=w1a-SJdsp9w

یکی از معروف ترین ماشین های Andretti که خودش با کمک برادرش اون رو از یه جسد داغون و بی مصرف تبدیل به یکی از ماشین های محبوب تاریخ کردن ، یه Hudson Hornet بوده که بعدها خیلی معروف شد و حالا این ماشین قراره وارد GT6 هم بشه. (البته احتمالاً توی DLC های آینده)
کلاً این حرکات PD خیلی عالیه و شاید بشه بعد از Ayrton Senna و Mario Andretti ، منتظر نفرات بعدی هم بود. یعنی راننده های معروف و محبوب با بازی ارتباط پیدا کنن. البته هنوز معلوم نیست این ارتباط به چه شکلی هست ! :D ولی اگه مثلاً بشه یه سری از مسابقات این ها رو بازسازی کرد ، خیلی جالب میشه !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
حس خوبى دارم به 6 فكر كنم ميخواد خيلى خوش بگذره!
كلا gt يك خاطره خوبه يك هواى تازه اس كه هر چند وقت يكبار لازمه تا به بازى كردن ادامه داد!
قضیه این هست که تو تهران نمیشه بیشتر از ی حد گاز داد b-) بیشترین رکوردم تو ی تونل بود تو جاده .هراز .240 کیلومتر و بار هم تو جاده تهران پردیس رفتیم ی مقدار بالاتر ول ی دوربیناش خراب بود چیز ی نگرفت :d خوبی gtاینه که می تونی بیشتر گاز بدی بدون نامحسوس و دوربین از اینجور حرف ها

آریا که میگه 78 اینا میشه!:| :D

اریا ی کم می ترسه از سایت ها مورد دار
بازم می گم متابالای 93 هست چون همه منتقدان با این ابر شاهکار بزرگ شدن

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション

میگم میشه این 93 رو پاک کنی :d باور کن بیشتر از طرفدارای بازی الان یه عده دیگه منتظرن بازی عرضه بشه متاش هم کمتر از 41*2 بشه بعد بیان عقده گشایی کنن :d این 93 شما بهونه دست اونا میده . :d
اخر نسله منتقدا خیلی هنر کنن به بازی نمره کمتر از 7 ندن :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,429
نام
ماکان

من جای شماها بودم اینقدر امیدوار نمیشدم!:D یهو میبینی ناجور میخوره تو حالتون!:D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
تا موقعی که GT همون GT ـی باشه که ما و همه طرفداراش ازش لذت ببرن متا هیچ اهمیتی نداره . این بحث میانگین امتیازات بالاتر رو میدونید که یه عده از عزیزان اکس باکس فن برای یه سری مقایسه های بچه گونه پیش کشیده بودن... یه خواهشی که ازتون دارم اینه که شما به این جور بحث ها دامن نزنید .
ممنون و متشکر :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
55788747588052342811.jpg

بعد از Ayrton Senna که اعلام شد در آینده به نوعی با بازی در ارتباط خواهد بود ، این بار نوبت یکی دیگه از راننده های قدیمی و معروف به نام Mario Andretti رسیده. این سایت عجیب و غریب یه دفعه از ناکجاآباد پیدا شد و ویدئویی توش پخش شده که در مورد زندگی Andretti هست. راننده ای که توی انواع و اقسام مسابقات شرکت میکرده و رتبه های خوبی هم میگرفته. از Daytona 500 و Indy 500 تا Formula 1 و ... . البته ویدئو هیچ ربطی به خود GT6 نداره و حالت مستندمانند در مورد زندگی Andretti داره ، ولی دیدنش پیشنهاد میشه :
watch?v=w1a-SJdsp9w

یکی از معروف ترین ماشین های Andretti که خودش با کمک برادرش اون رو از یه جسد داغون و بی مصرف تبدیل به یکی از ماشین های محبوب تاریخ کردن ، یه Hudson Hornet بوده که بعدها خیلی معروف شد و حالا این ماشین قراره وارد GT6 هم بشه. (البته احتمالاً توی DLC های آینده)
کلاً این حرکات PD خیلی عالیه و شاید بشه بعد از Ayrton Senna و Mario Andretti ، منتظر نفرات بعدی هم بود. یعنی راننده های معروف و محبوب با بازی ارتباط پیدا کنن. البته هنوز معلوم نیست این ارتباط به چه شکلی هست ! :D ولی اگه مثلاً بشه یه سری از مسابقات این ها رو بازسازی کرد ، خیلی جالب میشه !

تو فیفا 2000!!!! بله درست خوندی :d یه سری مسابقات کلاسیک بود که شما مسابقات 50 سال پیش رو دوباره بازی میکردی بعضا تو این بازیا گرافیک سیاه سفید میشد و یا یه سری افکت رو تصویر بود نویز مینداخت که یادآور تصاویر قدیمی باشه اگر تو جی تی هم یه همچین چیزی پیاده کنن بنظرم خیلی جالبه. اما از اونطرف امیدوارم این قضیه باعث نشه جی تی داستاندار یا بقولی Narative بشه بشخصه اینترفیس جی تی رو خیلی دوست دارم نه Tutorial وجود داره نه یه جرمی کلارکسونی هست که بهت توضیحات بده و نه مثل Grid یه نفر تو گوشت ور بزنه:d امیدوارم این حالت همیشه حفظ بشه تو باشی جاده و ماشین و موسیقی داستان هم نباشه.

- - -ویرایش - - -

آریا که میگه 78 اینا میشه!:| :D
آریا میگه 78 ولی من نظرم رو 88 هست واقعا هم نمیدونم حرف کی درست درآد مثل هندونه ی نبریدس ولی از یه چیز مطمئنم با توجه به متای 82 ای فورزا اگه متای جی تی بشه هشتاد و یک و نود و نه صدم داستان خواهیم داشت. یعنی جواب رزولوشن گیت و متای فورزا و کمتر فروختن ایکس باکس و مذاکرات ژنو و ایضا گرونی دلار رو همه رو یه جا یامائوچی باید جوابگو باشه تاپیک امتیازات رو به خاک و خون میکشن اینو مطمئن باش فقط خواهشم اینه وارد این داستانا نشیم

برسی تکنیکی فورزا رو تو بخش بررسی بازی ها گذاشتم تو امضام هم هست اگه نخوندی برو بخون مال جی تی رو بلافاصله بعد از اینکه DF بزاره ترجمه میکنم میزارم حالا هر چی که بود خوب یا بد

آخرین ویرایش:

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
به نطر من متای بازی 83 تا 88 میشه . اگر پیش نمایش های بازی خونده باشید هنوز یک سری انتقاد به بازی وارده اما چیزی که مشخصه اون توقعی که گیمر ها و منتقدان از GT5 داشتن در GT6 تجربه میکنن .... در کل خود من خیلی به بازی امیدوارم .

راستی نقد DF روی FORZA 5 خوندید ؟ من بعد اون رفتم یک سری ازتریلر های اخیر که از گیم پلی بازی منتشر شده بود دیدم و بدون تعصب میگم عنوان نسل هفتمی GT6 تفاوت زیادی از نظر گرافیکی نسبت به FORZA5 نداره ... Drive Club هم با هر تریلر گرافیکش بهتر از قبل میشه و کاملا روند پیشرفت بازی میشه حس کرد و به نظر من از نظر گرافیکی هم از FORZA 5 بهتره و هم از GT6

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
من این سبک شبیه سازی رانندگی رو با forza3 شروع کردم وقتی gt5 اومد چون ps3 نداشتم نرفتم سراغش ولی این بازی داره بدجوری منو هایپ میکنه فقط همین 1200 تا ماشین کافیه تا 2 سال منو سیراب کنه ولی امیدوارم اون لودینگ های طولانی رو حذف کرده باشن کیفیت ماشین های استاندارد هم بالاتر رفته باشه یکی از بخش های مورد علاقه من تو forza بخش photo mode بود ولی توی gt5 اون بخش واقا شاهکاری بود خیلی دلم میخواد این بخش تو gt6 امتحان کنم بنظرم بازی واقا اعتیاد اوره بعد از عرضه هم باید تاپیک photo mode gt6 رو راه بندازیم دوستان اماده هنر نمایی بشن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر