Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

تو این عکسا این عزیز دل منه :d اسپورت خورش عالیه . اما تو شتاب اولیه یه مقدار مشکل داره . هندلینگش برای پیچ های 40 درجه عالیه . یعنی فقط بنداز وبرو :d البته عزیزانه دیگه هم دارم که نیستن اینجا :d
مدل استوکش (خود GT-R 2013 بدون تیون) شتابش 2.8 ـه اونم فقط با 6 سیلندر ، این الان کمه ؟ :دی

تو این عکسا این عزیز دل منه :d اسپورت خورش عالیه . اما تو شتاب اولیه یه مقدار مشکل داره . هندلینگش برای پیچ های 40 درجه عالیه . یعنی فقط بنداز وبرو :d البته عزیزانه دیگه هم دارم که نیستن اینجا :d

جانِ آقا بروسلی دیگه در مورد Nissan GT-R چیزی نگو که کلاهمون بدجوری میره تو هم :| :| :| :دی

نسل تموم شدس چرا اینا 2باره این بازی رو ساختن؟ اونم یه نسخه ی شماره دار! اونم فقط واسه PS3! اونم تازه معلوم نیست چقدر پیشرفت داشته باشه :( نباید عجله میکردن انقدر

جردن یک مصاحبه با یامائوچی انجام داده که خوندنش خالی از لطف نیست.
چند نکته میشه از این مصاحبه برداشت کرد:
متاسفانه مدل های استاندارد همچنان در بازی وجود خواهند داشت، ولی از حرف های یامائوچی اینطور میشه برداشت کرد که میخوان تعدادی از مدل های استاندارد رو به پرمیوم تبدیل کنند ، (این موضوع را دو مدل از ماشینهایی که در GT5 جزو ماشین های استاندارد بودند ، ولی در دموی GT6 به صورت پرمیوم قابل بازی بودند هم تایید می کنند.) در مورد مدل های کاملا جدیدی که به لیست اتومبیل های GT5 اضافه میشه و تعداد ماشین ها رو به 1200 میرسونه هم صحبتی نکرده ، ولی به احتمال بسیار بالا انها هم پرمیوم خواهند بود ، چون عملا نسخه استاندارد از انها وجود نداره.
در مورد بقیه مدل های استاندارد هم گفته که انها رو اپدیت کردند تا در بازی بهتر به نظر برسند.
در مورد نسخه PS4 هم گفته ، بعد از اینکه نسخه PS3 رو منتشر کردیم ، ماهانه DLC هایی رو برای بازی منتشر می کنیم و وقتی که از بازی کردن نسخه PS3 سیر شدید ممکنه نسخه PS4 رو منتشر کنیم(!)
رسما اومدن یه دستی رو GT5 کشیدن و باگ هاشو درست کردن به اسم GT6 دارن تمومش میکنن !
فحش بدتر از اینکه ماشین های استاندارد هنوز تو بازی هست و همه ماشین ها Interior View رو ندارن واسه این بازی وجود نداره :| ای کاش Spin Off اش میکردن
حداقل امیدوارم خبر های خوشی از مولتیپلیر بازی بشنوم

مدل استوکش (خود GT-R 2013 بدون تیون) شتابش 2.8 ـه اونم فقط با 6 سیلندر ، این الان کمه ؟ :دی

شتاب 2.8 برای مسابقات سطح بالا خوب نیست :d

جانِ آقا بروسلی دیگه در مورد Nissan GT-R چیزی نگو که کلاهمون بدجوری میره تو هم :| :| :| :دی

این نیسان بدجور منو درگیر کرده :d عاشق هندلینگ و دست فرمونشم :d

به نظر من برنامه اصلی برای حذف ماشین های Standard رو گذاشتن برای PS4 ! شاید تا پاییز سال بعد GT6 رو روی PS3 ساپورت کنن و بعد نسخه PS4 رو با اسم GT6 Spec II بدن که تغییراتی مثل حذف کامل ماشین های Standard و Premiumize ( :| ) کردن ماشین های محبوب Standard بعلاوه چند تا مورد دیگه و با سخت افزار PS4 یک گرافیک خارق العاده داشته باشه !

کلاً من از GT6 دو تا خواسته داشتم (حذف Standard ها و برطرف کردن موشکلات گرافیک تکنیکیش)
1.5 تاش رو برطرف نکرده که 8-|

حداقل رندوم بودن استاندارد ها رو درست کنن
yahoo_63.gif
yahoo_63.gif
yahoo_63.gif

شتاب 2.8 برای مسابقات سطح بالا خوب نیست
yahoo_4.gif

این رو ببین بدک نیست!! شاید دیگه گیر به شتاب ندی 8-| :دی

البته لیستش یکم باید آپدیت بشه :-"
سهامدار و حامی نیسان GT-R ؛
پلاس می
2qcmh45.gif

آخرین ویرایش:
Nissan GT-R واقعا ماشین خوبیه ولی هیچ چیز به گرد Chevrolet Corvette ZR-1 نمیرسه و نخواهد رسید.:d

همونی که اول پستت اسمش هست عین هلو میگیرتش :دی فیلمشم دارم :دی

شتاب 2.8 برای مسابقات سطح بالا خوب نیست :d
اینی که گفتم مال مدل کارخونه ـس ! مدل خیابونی :دی یعنی شما چیزی حدود 80-90 هزار دلار میدی یه نیسان GT-R می خری که 4 سرنشینه ـس و سوپر اسپرت هم نیست با این حال شتابش 2.8 ـه ! این شتاب خیلی زیاده ! بوگاتی شتابش 2.5 ـه مک لارن اف 1 هم شتابش 2.2 ـه ! (این 3 تا پشت سر هم پر شتاب ترین ماشین های دنیا هستن "در بین تولید انبوه ها نه مثلاً تیون شده ی عباس مکانیک") در صورتی که این دو تا دومی سوپراسپرت و 2 سرنشینه هستن ! :دی حالا بگذریم از این که مثلاً بوگاتی گیرباکس فرمول 1 روشه و نیسان یه گیرباکس معمولی و ... :دی جدا از این بحث ها طبق گفته های خود شرکت نیسان ، GT-R توانایی تا دو برابرِ توان خودش تیون شدن رو داره :دی آیا بوگاتی و ... هم دارن ؟ :دی با یه تیون ساده خیلی راحت میشه شتابش رو به 2.2 رسوند :دی همین شتاب های زیر 3 هم خیلی وحشتناکن انقدر ساده بهشون نگاه نکن که میگی حالا دور همی 2.8 خوب نیست :دی شتاب هایی مثل 2.5 یا 2.2 نیاز به استفاده از کلاه ایمنی مخصوص داره ! اگر کلاه نذاری توی شتاب هایی مثل 2.2 ممکنه خون دماغ بشی :دی جدا از این ها هندلینگ بسیار خارق العاده ای هم داره این GT-R که بوگاتی در این زمینه پشمک حساب میشه :دی
خلاصه که GT-R یه پدیده ی 6 سیلندریه که خیلی از 10-12 سیلندری ها توی گرفتنش زاییدن :دی
"سهامدار و حامی نیسان GT-R ؛ احسان" :دی

همونی که اول پستت اسمش هست عین هلو میگیرتش :دی فیلمشم دارم :دی

اینی که گفتم مال مدل کارخونه ـس ! مدل خیابونی :دی یعنی شما چیزی حدود 80-90 هزار دلار میدی یه نیسان GT-R می خری که 4 سرنشینه ـس و سوپر اسپرت هم نیست با این حال شتابش 2.8 ـه ! این شتاب خیلی زیاده ! بوگاتی شتابش 2.5 ـه مک لارن اف 1 هم شتابش 2.2 ـه ! (این 3 تا پشت سر هم پر شتاب ترین ماشین های دنیا هستن "در بین تولید انبوه ها نه مثلاً تیون شده ی عباس مکانیک") در صورتی که این دو تا دومی سوپراسپرت و 2 سرنشینه هستن ! :دی حالا بگذریم از این که مثلاً بوگاتی گیرباکس فرمول 1 روشه و نیسان یه گیرباکس معمولی و ... :دی جدا از این بحث ها طبق گفته های خود شرکت نیسان ، GT-R توانایی تا دو برابرِ توان خودش تیون شدن رو داره :دی آیا بوگاتی و ... هم دارن ؟ :دی با یه تیون ساده خیلی راحت میشه شتابش رو به 2.2 رسوند :دی همین شتاب های زیر 3 هم خیلی وحشتناکن انقدر ساده بهشون نگاه نکن که میگی حالا دور همی 2.8 خوب نیست :دی شتاب هایی مثل 2.5 یا 2.2 نیاز به استفاده از کلاه ایمنی مخصوص داره ! اگر کلاه نذاری توی شتاب هایی مثل 2.2 ممکنه خون دماغ بشی :دی جدا از این ها هندلینگ بسیار خارق العاده ای هم داره این GT-R که بوگاتی در این زمینه پشمک حساب میشه :دی
خلاصه که GT-R یه پدیده ی 6 سیلندریه که خیلی از 10-12 سیلندری ها توی گرفتنش زاییدن :دی
"سهامدار و حامی نیسان GT-R ؛ احسان" :دی

nissan GT-R یه ماشین با یه کنترل خیلی راحت تو سر پیچ ها هست که واقعا جالبه ولی با این حال که کنترل Corvette ZR-1 خیلی سختره سره پیچا، باز ZR-1 میگیرهGT-R رو. شک نکن.مگه رانندش راننده نباشه. D:
البته منم مسوول advertise اتومبیل های Chevrollet هستم. :)

nissan GT-R یه ماشین با یه کنترل خیلی راحت تو سر پیچ ها هست که واقعا جالبه ولی با این حال که کنترل Corvette ZR-1 خیلی سختره سره پیچا، باز ZR-1 میگیرهGT-R رو. شک نکن.مگه رانندش راننده نباشه. D:
البته منم مسوول advertise اتومبیل های Chevrollet هستم. :)

آقا من سند و مدرک دارم که GT-R کوروت ZR1 رو کتلت کرده :دی دوستانی که قبلاً توی کلوب من بودن در جریانن :دی نمی دونم اجازه دارم اینجا کلیپش رو بذارم یا نه ؟ :دی GT-R خیلی گنده تر از ZR1 رو هم گرفته این که سهله :دی

معلومه این دوستان برنامه ماشین هفته قبلaaaرو دیدن اومدن به نیسان گیر دادن.هرچند تو برنامه یارو کلی ازش تعریف کرد ولی معلومه اشتباه متوجه شدن
دوستان نیسان جی تی ار اوج مهندسیه قیمتش60.70هزار دلاره ولی تو عملکرد در حد سوپر ماشین ها200هزار دلاری حتی بهتر
خیلی از ماشین های قویتر و گرونتر از خودشو تحقیر کرده
خلاصه شاهکاره

آقا من سند و مدرک دارم که GT-R کوروت ZR1 رو کتلت کرده :دی دوستانی که قبلاً توی کلوب من بودن در جریانن :دی نمی دونم اجازه دارم اینجا کلیپش رو بذارم یا نه ؟ :دی GT-R خیلی گنده تر از ZR1 رو هم گرفته این که سهله :دی

سلام ؛
از طريق آپارات ميتوني بزاري :biggrin1:بايد بزاري ..:biggrin1:!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or