Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
آقا من حافظه ام ضعیفه یاری نمیکنه! ولی مگه GT قبلی ها اصلاً چیزی به اسم نمای کاکپیت داشتن که حالا چون توی GT5 فقط 200 تا از ماشین ها ( کمه!؟ ) کاکپیت و اینتریور کامل دارن شاکی بازی در میارین؟ خیلی پر رو شدین ها باید برخورد بشه باهاتون. :d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آقا من حافظه ام ضعیفه یاری نمیکنه! ولی مگه GT قبلی ها اصلاً چیزی به اسم نمای کاکپیت داشتن که حالا چون توی GT5 فقط 200 تا از ماشین ها ( کمه!؟ ) کاکپیت و اینتریور کامل دارن شاکی بازی در میارین؟ خیلی پر رو شدین ها باید برخورد بشه باهاتون. :d

محمد جان ما بد جور پر رو شدیم آخه همه چی بازی خدا هستش .:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,114
نام
آریا
استاد منم همین رو میگم ! اولش خیلی افسرده شدم ولی بعدش که تجزیه تحلیل کردم دیدم انتظار خودم زیاد بوده.
الآن GT5 اولین GT این نسل هست. اون طرف شرکت رقیب توی اولین بازی این نسلش اصلآ چیزی به نام کاکپیت نداشت. اون بازی دو سال بعد از عرضه کنسولش اومد ولی GT5 چهار سال بعد از عرضه کنسول میاد. به جاش هم کاکپیت برای 200 تا ماشین داره (که بعید میدونم کسی بتونه این رو انکار کنه که کیفیت همین 200 تا کاکپیت از 400 و خورده ای کاکپیت بقیه بازیها بهتره) , چرخه دینامیک شب و روز , مسابقات رالی و نسکار , دمیج و آسیب پذیری برای اولین بار , بخش مفصل Photo Travel و 3D و Head Tracking و ... هم داره. در کنار همه اینها 800 تا ماشین نسخه های قبلی رو هم با کیفیت به روز شده و مدلسازی فوق العاده داره. به شخصه همچین مجموعه عظیمی رو هیچ جا ندیدم. فقط امیدوارم سایتها هم با دید باز نگاه کنن و این همه کانتنت و جزییات که به این صورت تا حالا کنار هم دیده نشده رو به خاطر نبود کاکپیت زیر سوال نبرن.

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
محمد جان ما بد جور پر رو شدیم آخه همه چی بازی خدا هستش .:d
استاد منم همین رو میگم ! اولش خیلی افسرده شدم ولی بعدش که تجزیه تحلیل کردم دیدم انتظار خودم زیاد بوده.
الآن GT5 اولین GT این نسل هست. اون طرف شرکت رقیب توی اولین بازی این نسلش اصلآ چیزی به نام کاکپیت نداشت. اون بازی دو سال بعد از عرضه کنسولش اومد ولی GT5 چهار سال بعد از عرضه کنسول میاد. به جاش هم کاکپیت برای 200 تا ماشین داره (که بعید میدونم کسی بتونه این رو انکار کنه که کیفیت همین 200 تا کاکپیت از 400 و خورده ای کاکپیت بقیه بازیها بهتره) , چرخه دینامیک شب و روز , مسابقات رالی و نسکار , دمیج و آسیب پذیری برای اولین بار , بخش مفصل Photo Travel و 3D و Head Tracking و ... هم داره. در کنار همه اینها 800 تا ماشین نسخه های قبلی رو هم با کیفیت به روز شده و مدلسازی فوق العاده داره. به شخصه همچین مجموعه عظیمی رو هیچ جا ندیدم. فقط امیدوارم سایتها هم با دید باز نگاه کنن و این همه کانتنت و جزییات که به این صورت تا حالا کنار هم دیده نشده رو به خاطر نبود کاکپیت زیر سوال نبرن.
آره میگم که ناشکری نباید کرد!

صفحات آخر انقدر جوسازی شده بود که من داشتم پست ها رو میخوندم کاملاً فکر کردم که توی قبلی ها همه ماشین ها یک کاکپیت ساده داشتن بعد الان توی 5 اومدن فقط 200 تا رو کاکپیت کامل طراحی کردن بقیه هم هیچی ندارن پس قانع کننده نیست و کم کاری کرده تیم سازنده! بعد یکم فکر کردم دیدم هیچ تصویری از GT قبلی ها درحالی که پشت فرمون قرار داشته باشیم توی ذهنم نیست! اصلاً کاکپیتی وجود نداشت که!!! ما بدون کاکپیت کشته مرده GT بودیم.
200 تا کاکپیت با طراحی داخلی کامل به خدا خیلیه! پاشونم باید بوسید. :d
حالا سایتها هم زیر سوال ببرن، به اونجای من و تو و سازنده! مهم اینه که حالی بس عظیم از این بازی خواهیم برد.

هر کدوم از این مواردی که به بازی اضافه شده خودش میتونست سوژه اصلی یک شماره جدید از بازی باشه. مثلاً دمیج دیدن ماشین ها، یا طراحی داخلیشون، یا اضافه شدن نسکار و روز و شب و 3 بعدی و ... ولی حالا همه رو با هم قراره داشته باشیم ( تو که ps3 نداری خودتو جمع میبندی :laughing: )
جداً من خیلی خوشحالم از اینکه GT5 داره با این همه پیشرفت به سرانجام میرسه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,114
نام
آریا
ولی حالا همه رو با هم قراره داشته باشیم ( تو که ps3 نداری خودتو جمع میبندی :laughing: )
ایشالله با هم میگیریم ! منم مثل خودتم :D برای MGS4 و GoW III تونستم تحمل کنم ولی این یکی رو رسمآ نمیشه ازش گذشت :D

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
ایشالله با هم میگیریم ! منم مثل خودتم :D برای MGS4 و GoW III تونستم تحمل کنم ولی این یکی رو رسمآ نمیشه ازش گذشت :D
آره شده پست و مقامم رو معاوضه میکنم با ps3 :d
یادش بخیر GT4 ماه ها ما رو سرگرم کرد. گاراژ داشتم به چه عظمت! نسخه ژاپنیش رو 93% رفته بودم ( انگلیسیش نیومده بود هنوز! ) یادمه حامد رسماً خشدک بازی رو جر داده بود 99.9% رفته بود اون یک دهمش هم هنگ میکرد نمیتونست بره. :laughing:

آقا این قابلیت سه بعدی بازیها از جمله GT5 فقط با 3D TV + عینک مخصوص قابل دستیابیه یا اینکه با LCD معمولی + عینک هم میشه؟

راستی پیش نمایش کیوان هم خیلی خوب بود لذت بردیم.

• Like
Reactions: X360-Gamer

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
ایشالله با هم میگیریم ! منم مثل خودتم :biggrin1: برای MGS4 و GoW III تونستم تحمل کنم ولی این یکی رو رسمآ نمیشه ازش گذشت :biggrin1:
2 سال صبر کردی برای MGS4 رسما من جای تو بودم مرده بودم :D

2 سااااااااااااااال یه عمره :D

آره شده پست و مقامم رو معاوضه میکنم با ps3

wtf انگار رییس جمهور آمریکاست =))

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
آقایون این چی میگه...؟:D آخه چرا...؟!
فکر کنم داره اشتباه میکنه.
میگه که:
ماشین های استاندارد بیشترشون رو از GT4 کپی کردن و روشون کاری انجام ندادن و میگه که این دسته از ماشین ها نمای داخل کابین رو ندارن!!

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
میگه که:
ماشین های استاندارد بیشترشون رو از GT4 کپی کردن و روشون کاری انجام ندادن و میگه که این دسته از ماشین ها نمای داخل کابین رو ندارن!!
خودم میدونم چی میگه...::D
منظور از این "چی میگه" اینه که بیاین یه تحلیلی کنیم ببینیم راست میگه یا نه!من کامنت هارو خوندم کسی نتونسته بود ثابت کنه این عکس ها دروغه!

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
آقایون این چی میگه...؟:D آخه چرا...؟!
کاملاً دری وری.
به چه چیزهایی گیر داده یارو. مگه بده که توی یک شماره مدل ها رو انقدر قوی کار کنن که توی شماره های بعد نیاز به طراحی مجدد نباشه؟ حالا گیریم که غیر از 200 تا ماشین پریمویم بقیه کپی آپ اسکیل شده باشن. روی بدنه یک ماشین توی GT5 تبلیغ GT4 هست یارو گفته بیا دیدین گفتم از GT4 کپی شدن! برو گمشو خونتون بابا. خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند.
فکر کنم همش بخاطره اینه که اومدن بازی خیلی طول کشیده، همه رفتن تو حواشی! اینجاش چرا اینجوریه اونجاش چرا همچینه. آیینش چرا تاشو برقی نیست. تو کاکپیت چرا نمیتونم برم لم بدم. سرمو چرا نمیتونم بچرخونم تو کاکپیت. آینه عقب رو چرا نمیتونم دستمال بکشم. عقب چرا نمیتونم زیدامو سوار کنم!؟
2
wtf انگار رییس جمهور آمریکاست =))
خب عزیزم من رئیس جمهور امریکا نیستم اونم که شاتل آتلانتیس نیست، ps3 ـه! قیاس مع الفارق که نکردم که موجبات شور و نشاط مضاعف شما رو فراهم کرده باشه.

• Like
Reactions: 浪人 and Sorrows

Queen's X

کاربر سایت
Jun 21, 2010
5
کاملاً دری وری.
به چه چیزهایی گیر داده یارو. مگه بده که توی یک شماره مدل ها رو انقدر قوی کار کنن که توی شماره های بعد نیاز به طراحی مجدد نباشه؟ حالا گیریم که غیر از 200 تا ماشین پریمویم بقیه کپی آپ اسکیل شده باشن. روی بدنه یک ماشین توی GT5 تبلیغ GT4 هست یارو گفته بیا دیدین گفتم از GT4 کپی شدن! برو گمشو خونتون بابا. خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند.
فکر کنم همش بخاطره اینه که اومدن بازی خیلی طول کشیده، همه رفتن تو حواشی!

اول که معلوم شد محیط 2بعدیه ، گفتیم 1000 تا ماشین و بچسب
بعد نمای نصفه نیمه کاکپیت دیدیم باز همین و گفتیم
حالا هم به قول شما نصف کمتر ماشین ها "کپی آپ اسکیل" شده باشه ! خوب تو این چند سال چی کار کردن !

GT که از Ridge Racer 7 کمتر نیستش که

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,926
نام
کیارش
اول که معلوم شد محیط 2بعدیه ، گفتیم 1000 تا ماشین و بچسب
بعد نمای نصفه نیمه کاکپیت دیدیم باز همین و گفتیم
حالا هم به قول شما نصف کمتر ماشین ها "کپی آپ اسکیل" شده باشه ! خوب تو این چند سال چی کار کردن !

GT که از Ridge Racer 7 کمتر نیستش که

خودتون دارید میگید Upscale !
چیزشون خل نیست که بیان باز مدل همه ی ماشین ها رو از اول بسازن ! مدل ها همه یکیه . اومدن فقط Texture ها , AA , Polygon رو در حد سخت افزار PS3 ارتقا دادند .

میگن محیط 2 بعدیه ناراحت شدن داره ؟! که خودتون رو با 1000 تا ماشین گول بزنید ؟ بازی ریسینگ هست . نمیخواید که سنگ به دور دست پرتاب کنید که میگید محیط 2 بعدیه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر