Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
می خوام امضام رو براش تویت کنم , شاید خجالت کشید :d اصلا رو یه پارچه بزرگ چاپش می کنم می رم دمه در PD شاید اونا خجالت کشیدن :d

حالا GT از یه برند ماشین نداره همه دست گذاشتن روی اون :| :d

ولی واقعا چه ماشینی هم کم داره :(

کلا این استاد یخورده لوس بازی دراورده , زیادی به این gtr رسیده

کلا نژادپرستانه این بازی رو ساخته...آخه چقدر ماشین ژاپنی )xبسه دیگه :|

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کلا این استاد یخورده لوس بازی دراورده , زیادی به این gtr رسیده :d می خوام امضام رو براش تویت کنم , شاید خجالت کشید :d اصلا رو یه پارچه بزرگ چاپش می کنم می رم دمه در PD شاید اونا خجالت کشیدن :d

کلا نژادپرستانه این بازی رو ساخته...آخه چقدر ماشین ژاپنی )xبسه دیگه :|

آخ که اگر می دونستید این GT-R چه پدیده ایه اینجوری نمی گفتید دی هی هی زندگی دی

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اگر واسه مسابقات فراری می خوای 599 گزینه ی خوبیه یه کم بهش برسی حله دی یادم نیست قیمت انزو چقدره ولی اگر پولت بهش میرسه که چه بهتر دی ولی من با همون 599 کارم راه افتاد دی
واسه باقی مسابقات چیزهای متنوع تری بخری بهتره ولی بین فراری ها همینا راحت کار راه بندازن دی

Enzo Ferrary بی نظیره حسین در خریدش شک نکن ! :D

پولم پانصد خوردای هست یکمی دیگه جمع میکنم و مرسونمش به 1 میلیون و همون Enzo Ferrary رو میخرمش و باهاش حال میکنم خدااااااااا:x

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282

منکر این نیستم که GT-R ماشین شاخی ـه ولی نه در این حد , انصافا نژاد پرستانست , آخه سوزوکی به چه درد من می خوره :d

حالا GT از یه برند ماشین نداره همه دست گذاشتن روی اون :| :d

آخه اون یه برند یه برند معمولی نیست که , داریم در مورد پورش صحبت می کنیم , همین که دیفرانسیل عقبه کافیه , شخصا فرمون پورش می بینم احساساتی می شم

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
یه گیمر خیّری پیدا بشود و این دو تا ماشین رو بهم قرض بدهد ! :D
قول میدم یه روزه پسش بدهم !

Ford Mark IV Race Car 67
Toyota Tacoma x-Runner از این وانت ها ! :D

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
یه گیمر خیّری پیدا بشود و این دو تا ماشین رو بهم قرض بدهد ! :D
قول میدم یه روزه پسش بدهم !

Ford Mark IV Race Car 67
Toyota Tacoma x-Runner از این وانت ها ! :D

باید بگردم ببینم دارم یا نه :-b

اگه بود ادت میکنم و تقدیم میکنم ;)

من که باهاش حال میکنم(شدید)بحثم اینه که کفه ی ترازو به سمت ماشینای ژاپنی سنگینی میکنه !! به نظرم جای خیلی ماشینا از شرکتهای مختلف خالیه :|

Game_Dominator

کاربر سایت
Aug 7, 2012
14
دوستان برای اینکه مپ دوم از سری مسابقه Pick-up Trucks در زیرگروه Amatur رو ببریم چه ماشینی رو پیشنهاد می کنید ؟

با Toyota Tacoma x-Runner و Dodge تست کردم نشد ! :(

نمیدونم خودروهام چه مشکلی دارند که نهایت سرعتشون توی اون مپ از 151 فراتر نمیره. در حالی که ماشین های دیگر تا 157 هم می روند ! :-/

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان برای اینکه مپ دوم از سری مسابقه Pick-up Trucks در زیرگروه Amatur رو ببریم چه ماشینی رو پیشنهاد می کنید ؟

با Toyota Tacoma x-Runner و Dodge تست کردم نشد ! :(

نمیدونم خودروهام چه مشکلی دارند که نهایت سرعتشون توی اون مپ از 151 فراتر نمیره. در حالی که ماشین های دیگر تا 157 هم می روند ! :-/

شما برید توی قسمت تنظیمان transmission اونجا سرعت نهایی رو بیشتر کنید دی سعی هم بکنید یکی دو دنده ی آخر رو برای سرعت بذارید و یکی دو دنده ی اول رو خرج شتاب کنید
من که باهاش حال میکنم(شدید)بحثم اینه که کفه ی ترازو به سمت ماشینای ژاپنی سنگینی میکنه !! به نظرم جای خیلی ماشینا از شرکتهای مختلف خالیه
yahoo_22.gif
آره قبول دارم دی جای یه سری خودروهای غربی واقعاً خالیه دی
منکر این نیستم که GT-R ماشین شاخی ـه ولی نه در این حد , انصافا نژاد پرستانست , آخه سوزوکی به چه درد من می خوره
yahoo_4.gif
ماشینی که با 6 سیلندر ماشینای 10-12 سیلندر رو به عزا میشونه خیلی حرفه دی حالا سوزوکی و اینا یه حرفی ولی نیسان از وزنه های سنگین ـه که حضور پررنگش توی GT به شدت تحسین میشه دی

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
پولم پانصد خوردای هست یکمی دیگه جمع میکنم و مرسونمش به 1 میلیون و همون Enzo Ferrary رو میخرمش و باهاش حال میکنم خدااااااااا:x

آخه 1میلیون پول هست . من کلکسیون فراری دارم. ماشین های که جایزه میده خود مسابقه خیلی به کارت بیشتر میان.enzo ماشین خوبی هست اما اگه می خوای با رانندگی حال کنی بهت پیشنهاد ماشین های مثل کوروت . فورد جی تی.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آخه 1میلیون پول هست . من کلکسیون فراری دارم. ماشین های که جایزه میده خود مسابقه خیلی به کارت بیشتر میان.enzo ماشین خوبی هست اما اگه می خوای با رانندگی حال کنی بهت پیشنهاد ماشین های مثل کوروت . فورد جی تی.

اینم قبوله یکمی وقت میبره تا پول جمع کنم ولی ارزشو داره و من از فراری خوشم میاد من باید یکی بخرم خوب هم برای مسابقه باشه و هم یه چند تا عکس خوشکل ازش بگیرم که باحال بشه
انها هم بعدم میخرمش فعلا عجله ی نیست من تازه بازی رو شروع کردم و حالا حالاها با بازی کار دارم:d

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
اینم قبوله یکمی وقت میبره تا پول جمع کنم ولی ارزشو داره و من از فراری خوشم میاد من باید یکی بخرم خوب هم برای مسابقه باشه و هم یه چند تا عکس خوشکل ازش بگیرم که باحال بشه
انها هم بعدم میخرمش فعلا عجله ی نیست من تازه بازی رو شروع کردم و حالا حالاها با بازی کار دارم:d
اوه من بازی رو پلات کردم. اینجوری وسواس نداشتم.بهت پیشنهاد میکنم بری مسابقات اسپشیال رو بری تا سریع پول دار بشی. ولیسانس ها رو برو تا سریع به رانندگی اید آل برسی.

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
در مورد حجمی که موقع آنلاین بازی کردن GT مصرف میشه کسی اطلاع داره؟ موقع انجام دادن مسابقاتseasonal event هم حجم کم میشه؟

این چند روز فقط جی تی بازی کردم و حجمی که مصرف شده زیاد بوده!!

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,036
نام
میثم
در مورد حجمی که موقع آنلاین بازی کردن GT مصرف میشه کسی اطلاع داره؟ موقع انجام دادن مسابقاتseasonal event هم حجم کم میشه؟

این چند روز فقط جی تی بازی کردم و حجمی که مصرف شده زیاد بوده!!
SE در حد چند کیلو بایت کم میکنه .......انلاین هم فکر نمیکنم زیاد باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر