Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
دوستان میگم از این کار بر عزیز:mei3am24
قدر دانی و تشکر نمیشه.....فک کنم اول کسی باشه تو ایران تونستهGT5رو پلات کنه :D....کمتر کسی تو دنیا میتونه پلاتش کنه...خیلی زمان بره........
تو کتاب گینس ثبت کنید دیگه..به عنوان اولین ایرانی..........من که از همینجا بهش خسته نباشید.میگم.جوان با غیرت:D

نه داش فرهاد اولین نفر خودم بودم :d تابستون پیش 3 ماه افتادم روش حدود 800 ساعت سیومه.همون روزی که GT5 رو پلات کردم به فاصله ی نیم ساعت بعدش BFBC2 هم پلات شد.شب خیلی خوبی بود :d و سختترین پلات عمرم بود.(هنوز تروفی Nurburgring رو که یادم میاد 4 ستون بدنم میلرزه)

دوستان یه سوال.این Academy Edition اگه برای اروپا باشه یعنی باید با سیو PAL کار بکنه دیگه ؟ چون اگه اشتباه نکنم نسخه های قبلی به سیو GT5 معمولی نمیخوردن.یا DLC هاش بود که نمیخوردن ؟ یادمه یه کرمی ریختن سرش :d یا باید با همون اکانت بازی میکردی یا یه همچین چیزی بود.

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
این مرسدس بنز SLS نارنجی رنگ که تو پک Signature Edition هم هست,رو در مرحله Event Mercedes-Benz AMG Academy قسمت Advanced در ازای گلد کردن این قسمت گیفت میده؟

اگر بله , آیا گلد کردن این قسمت(یعنی فقط Advanced ) خیلی سخته؟
اگر خیر ,چطوری میتونم بدستش بیارم؟

ممنون پیشاپیش.

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
من این بازی رو تازه خریدم و آشنایی ندارم به منوش,میشه یکی لطف کنه و بگه از کدوم قسمت می تونم انلاینشو بازی کنم؟؟؟؟؟؟؟
ممنون می شم کمم کنید

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
من این بازی رو تازه خریدم و آشنایی ندارم به منوش,میشه یکی لطف کنه و بگه از کدوم قسمت می تونم انلاینشو بازی کنم؟؟؟؟؟؟؟
ممنون می شم کمم کنید

شما وقتی میری توی GT mode ، سمت چپ تصویر(بالا) نوشته Open Lounge...دقیقا میشه کنارِ(سمت چپ) Aspec

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
من با کلی زحمت امتیازمو به 10000000 رسوندم تا ماشین F10 Formula 1 فراری رو بخرم که بتونم تو مرحله formula gt مسابقه بدم ولی وقتی خواستم وارد اوم مرحله بشم اجازا نداشتم,میشه یکی لطف کنه و بگه من این ماشین 10000000 امتیازی رو بی دلیل خریدمش؟؟؟؟؟اصلا نمی تونم باهاش قسمت مرحله ای روبرم؟؟؟؟؟؟؟؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سلام
من با کلی زحمت امتیازمو به 10000000 رسوندم تا ماشین F10 Formula 1 فراری رو بخرم که بتونم تو مرحله formula gt مسابقه بدم ولی وقتی خواستم وارد اوم مرحله بشم اجازا نداشتم,میشه یکی لطف کنه و بگه من این ماشین 10000000 امتیازی رو بی دلیل خریدمش؟؟؟؟؟اصلا نمی تونم باهاش قسمت مرحله ای روبرم؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز شما یه اشتباه بزرگ کردید ! اون ماشینی که میشه باهاش مسابقه داد اسمش formula GT هست این فراری ای که خریدید توی هیچ مسابقه ای توی A-Spec کاربردی نداره ! اون ماشین formula GT توی بخش ماشین های دسته دوم پیدا میشه دی

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوست عزیز شما یه اشتباه بزرگ کردید ! اون ماشینی که میشه باهاش مسابقه داد اسمش formula GT هست این فراری ای که خریدید توی هیچ مسابقه ای توی A-Spec کاربردی نداره ! اون ماشین formula GT توی بخش ماشین های دسته دوم پیدا میشه دی

اوه خوب که من این پست رو خوندم #:-s
میخوام یه ماشین بخرم و پولشم هم 1 میلیون باشه و میخوام مدال فراری بخرم به نظرتون چه نوع فراری بخرم که توی مسابقه A-Spec بشه بازی کرد و حالشو ببرم:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اوه خوب که من این پست رو خوندم #:-s
میخوام یه ماشین بخرم و پولشم هم 1 میلیون باشه و میخوام مدال فراری بخرم به نظرتون چه نوع فراری بخرم که توی مسابقه A-Spec بشه بازی کرد و حالشو ببرم:d
اگر واسه مسابقات فراری می خوای 599 گزینه ی خوبیه یه کم بهش برسی حله دی یادم نیست قیمت انزو چقدره ولی اگر پولت بهش میرسه که چه بهتر دی ولی من با همون 599 کارم راه افتاد دی
واسه باقی مسابقات چیزهای متنوع تری بخری بهتره ولی بین فراری ها همینا راحت کار راه بندازن دی

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,036
نام
میثم
البته enzo یه جوریه هندلینگش ...من زیاد نتونستم حال کنم باهاش ....عوضش nissan GTR که البته چند تا مدل داره رو خیلی دوس دارم :dاصلا خوراکه پیسته لامصب

armin sat

کاربر سایت
Apr 11, 2012
84
نام
آرمین صت
دوست عزیز من چند ماه که اون مرحلرو نرفتم می خواستم فراری فرمول 1 بگیرم که خوب شد این پست دیدم نگرفتمش.ولی من تا حالا تو ماشینای دست ماشینی به این نام ندیدم از کجا پیداش کنم من دوست عزیز؟

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
دوست عزیز من چند ماه که اون مرحلرو نرفتم می خواستم فراری فرمول 1 بگیرم که خوب شد این پست دیدم نگرفتمش.ولی من تا حالا تو ماشینای دست ماشینی به این نام ندیدم از کجا پیداش کنم من دوست عزیز؟

بخش ماشینهای دست دوم ،چند روز یکبار آپدیت میشه و ماشینهای جدید جایگزین میشن...باید سر بزنی چند روز یه بار!...تو بخش فروشگاه آنلاین هم اکثر موقع ها هست(مثل الان)

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
البته enzo یه جوریه هندلینگش ...من زیاد نتونستم حال کنم باهاش ....عوضش nissan GTR که البته چند تا مدل داره رو خیلی دوس دارم :dاصلا خوراکه پیسته لامصب

کلا این استاد یخورده لوس بازی دراورده , زیادی به این gtr رسیده :d می خوام امضام رو براش تویت کنم , شاید خجالت کشید :d اصلا رو یه پارچه بزرگ چاپش می کنم می رم دمه در PD شاید اونا خجالت کشیدن :d

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستانی که این بازی و فورزا 4رو امتحان کردن که خودم امتحانشون کردم ولی از جی تی 5 چیزی یادم نیست بگن که این عنوان ارزشش رو داره برای خرید یا فورزا بهتر هست؟ مطمئناً فورزا بهتره ولی من از لحاظ وجود هوای بارونی و شب و پیست های خاکی میگم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر