Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
اساتید محترم قسمت GT AUTO که روغن ماشین رو عوض میکنن.گزینه اخر چیه؟اصلا باز نمیشه.میگه فقط پس از نصب نمیشه کاریش کرد.
لطفا سریع جواب بدین

اون گزینه آخر فقط برای بعضی اتومبیل های خاص باز هست مثل chevrolet corvette که با این گزینه اتومبیل شما یک ارتقا کلی در بدنه و موتور و ... خواهید داشت و فکر میکنم یک تروفی هم این قسمت داشت!

خوب منم بالاخره بعداز یکسال از آمدنش که میگذره توانستم بازیشو انجام بدم
فقط خواستم بگم که خیلی فرق کرده و خیلی هم تنگو فنگ داره لامصب باید باهاش بیشتر کار کنم تا بتوانم یادبگیرم و این منوهاش یه نمه آدم رو به اشتباه میاندازه ولی عحجب گرافیگی داره من که راضیم:d

اساتید محترم قسمت GT AUTO که روغن ماشین رو عوض میکنن.گزینه اخر چیه؟اصلا باز نمیشه.میگه فقط پس از نصب نمیشه کاریش کرد.
لطفا سریع جواب بدین
سلام من امروز رفتم برای کورت خودم این گزینه رو بزنم که هزینه ای به قرار زیر داشت منصرف شدم.
IMG_1927.JPG

اون گزینه آخر فقط برای بعضی اتومبیل های خاص باز هست مثل chevrolet corvette که با این گزینه اتومبیل شما یک ارتقا کلی در بدنه و موتور و ... خواهید داشت و فکر میکنم یک تروفی هم این قسمت داشت!
این گزینه چقدر تاثیر داره؟
الان کوروت من 778 اسب قدرت داره,بنظر شما می ارزه 264000 هزینه کرد؟

آره کروتنگ ریسیدگ کن خیلی چیزه خوفی میشه من بجای پژو 908 ازش استفاده میکنم
ضمنا قطعاتی که برا قوی کردنش خریدی دوباره میتونی نصب کنی
خوب یکی نیست به من بگه این مسابقه های فرمول لامصبو با چی برم,1000000 دادم فراری گرفتم بی پدر میگه با این نمیتونی مسابقه بدی اعصابم ریخته بهم

این گزینه چقدر تاثیر داره؟
الان کوروت من 778 اسب قدرت داره,بنظر شما می ارزه 264000 هزینه کرد؟

الان قدرت کوروت من با این کیت به 883 اسب رسیده و البته اون چیزی که در این بازی از قدرت مهمتره pp یا "Performance Points" هر ماشینه که علاوه بر اسب بخار موارد دیگه رو هم در امتیاز دادن دخالت میده که با یک آپدیت به بازی اضافه شده

آره کروتنگ ریسیدگ کن خیلی چیزه خوفی میشه من بجای پژو 908 ازش استفاده میکنم
ضمنا قطعاتی که برا قوی کردنش خریدی دوباره میتونی نصب کنی
خوب یکی نیست به من بگه این مسابقه های فرمول لامصبو با چی برم,1000000 دادم فراری گرفتم بی پدر میگه با این نمیتونی مسابقه بدی اعصابم ریخته بهم

برای مسابقات فرمول هم فکر میکنم باید ماشین Formula Gran Turismo رو از قسمت ماشین های کار کرده خریداری کنید.

یه سئوال مسخره:دی
فرق gt5 xl editionچیه با همین نسخه معمولیش؟ آپدیت بازی ها توشه؟ ماشین اضافه داره؟پیست اضافه داره؟:دی

اپديت و dlc بازي تا زمان عرضه xl داخلش هست بعد از اين نسخه باز هم اپديت و dlc بازي داشته كه داخلش نيست.

توي صحبت هاي اخير گفته شده باز هم dlc قرار هست براي بازي عرضه بشه!

يك هيولاي زيبا به ارشيو GT خودم اضافه كردم گفتم شايد دوستان هم از ديدنش لذت ببرن. ماكت انحصاري اتوارت براي GT هست كه فوق العاده زيبا و با جزييات وصف ناپذير ساخته شده بطوري كه داخل پك يك ذره بين هم قرار دادن براي تماشاي اين اثر هنري! موتور و لوله هاي سوخت رساني اگزوز و داخل كابين انتن هاي روي ماشين چراغ ها بدنه كربن همه و همه عالي كار شدن از ديدنش خسته نميشم.

31507d1341375715-dsc02641.jpg

31508d1341375715-dsc02647.jpg

31512d1341375980-dsc02665.jpg

31511d1341375980-dsc02653.jpg

31510d1341375980-dsc02652.jpg

31513d1341375999-dsc02666.jpg

31514d1341375999-dsc02672.jpg

31509d1341375715-dsc02649.jpg

Attachments

• DSC02641.JPG
    DSC02641.JPG
    105.9 KB · مشاهده: 107
  • DSC02647.JPG
    DSC02647.JPG
    154.9 KB · مشاهده: 106
  • DSC02649.JPG
    DSC02649.JPG
    116.8 KB · مشاهده: 97
  • DSC02652.JPG
    DSC02652.JPG
    133.2 KB · مشاهده: 101
  • DSC02653.JPG
    DSC02653.JPG
    136.3 KB · مشاهده: 101
  • DSC02665.JPG
    DSC02665.JPG
    115.9 KB · مشاهده: 110
  • DSC02666.JPG
    DSC02666.JPG
    133.6 KB · مشاهده: 101
  • DSC02672.JPG
    DSC02672.JPG
    109.3 KB · مشاهده: 96
یه سئوال مسخره:دی
فرق gt5 xl editionچیه با همین نسخه معمولیش؟ آپدیت بازی ها توشه؟ ماشین اضافه داره؟پیست اضافه داره؟:دی

حامد جان توضیح مسوطی دادند.

فقط این رو بگم که غیر آپدیت های خود XL Edition حدود 1.7 گیگ هم آپدیت دانلود کردم بعد از نصب بازی که خودش 8 گیگ فضای خالی هارد می خواست.

خوب این فرمول استاندارد مسخررو که نمیشه گیر اورد با این وضع فروش ماشینای استاندارد
هیچ راه برای خرید اسونترش نیست?
ضمنا بدینوسیله تصحیح میکنم که مبلغی که گفتم 10000000 بودش و بسیار برای تهیش اذیت شده بودم
اصلا جایزه ای که تو مسابقه میده چی هست?

سلام دوستان.میخواستم بدونم فرق gt5 prologue با نسخه معمولی چیه؟همچنین فرق نسخه gt5 platinium با نسخه معمولی چیه؟من تو یه مغازه gt5 prologue platinium دیدم خوب این فرقش با نسخه معمولی چیه؟لطف کنین یه جوب کامل بدید.همچنین منظورتون از dlc چیه؟یعنی بعد از این که gt5 رو تو دستگاه گذاشتم باید dlc رو نصب کنم یا باید اول دانلودش کنم؟اگه این بازی gt5 prologue platinium دسته دوم باشه یعنی دیگه dlc هاش استفاده شده یا نه اگه استفاده شده باشه باز هم میشه رو یه دستگاه دیگه استفاده کرد؟(می خوام ببینم مثل کد انلاین یک بار که استفاده کنی دیگه غیر قابل استفاده میشه یا نه)
با تشکر

سلام دوستان.میخواستم بدونم فرق gt5 prologue با نسخه معمولی چیه؟همچنین فرق نسخه gt5 platinium با نسخه معمولی چیه؟من تو یه مغازه gt5 prologue platinium دیدم خوب این فرقش با نسخه معمولی چیه؟لطف کنین یه جوب کامل بدید.همچنین منظورتون از dlc چیه؟یعنی بعد از این که gt5 رو تو دستگاه گذاشتم باید dlc رو نصب کنم یا باید اول دانلودش کنم؟اگه این بازی gt5 prologue platinium دسته دوم باشه یعنی دیگه dlc هاش استفاده شده یا نه اگه استفاده شده باشه باز هم میشه رو یه دستگاه دیگه استفاده کرد؟(می خوام ببینم مثل کد انلاین یک بار که استفاده کنی دیگه غیر قابل استفاده میشه یا نه)
با تشکر

نسخه ی prologue نسخه ای هست که قبل از عرضه ی GT 5 اومد و یه جورایی یه ورژن ناقص و تکمیل نشده (از بعضی جهات میشه گفت GT 5 نسبت به این ناقصه !!!) از بازی هست که به عنوان مقدمه ای برای GT 5 عرضه شد (به زبان ساده تر یعنی از GT 5 ناقص تره دی) نسخه ی Platinium هم جز رنگ نقره ای قاب هیچ تفاوت دیگه ای نداره دی gt5 prologue platinium همون gt5 prologue هست که فقط قاب نقره ای رنگ داره دی
DLC هم بسته های الحاقی هست که برای بازی عرضه میشه (برای GT مثل ماشین پیست و لباس راننده و ...) این بسته ها رو شما با اکانتت میری به PS Store و این بسته ها رو خریداری می کنید و ربطی هم به نو یا دست دوم بودن بازی نداره چون باید به صورت آنلاین خریداری بشه دی
خوب ما که تو ایرانیم چجوری باید dlc هارو بخریم؟من الان رو کنسولم gt 5 دارم البته به صورت کپی رو cfw 3.55 بازی می کنم.چجوری میتونم dlc های gt5 رو دستگام بریزم؟کدوم dlc هارو میتونم رو cfw 3.55 بازی کنم؟
برای بازی کپی فکر نمیکنم نیازی به خریدن باشه دی زیاد در موردش اطلاعی ندارم می تونید از بخش کپی سوال کنید راهنماییتون میکنن

آخرین ویرایش:
نسخه ی prologue نسخه ای هست که قبل از عرضه ی GT 5 اومد و یه جورایی یه ورژن ناقص و تکمیل نشده (از بعضی جهات میشه گفت GT 5 نسبت به این ناقصه !!!) از بازی هست که به عنوان مقدمه ای برای GT 5 عرضه شد (به زبان ساده تر یعنی از GT 5 ناقص تره دی) نسخه ی Platinium هم جز رنگ نقره ای قاب هیچ تفاوت دیگه ای نداره دی gt5 prologue platinium همون gt5 prologue هست که فقط قاب نقره ای رنگ داره دی
DLC هم بسته های الحاقی هست که برای بازی عرضه میشه (برای GT مثل ماشین پیست و لباس راننده و ...) این بسته ها رو شما با اکانتت میری به PS Store و این بسته ها رو خریداری می کنید و ربطی هم به نو یا دست دوم بودن بازی نداره چون باید به صورت آنلاین خریداری بشه دی

خوب ما که تو ایرانیم چجوری باید dlc هارو بخریم؟من الان رو کنسولم gt 5 دارم البته به صورت کپی رو cfw 3.55 بازی می کنم.چجوری میتونم dlc های gt5 رو دستگام بریزم؟کدوم dlc هارو میتونم رو cfw 3.55 بازی کنم؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or