Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
اقا این suzuki GSX خیلی چیز خوبیه :d
با این که تو استانداردهاست ولی طراحی خیلی خوبی داره
خوراکه time trial هست راحت میشه باهاش رکورد خیلی خوب بزنی:d

سلام دوستان عزیزو دوست داشتنی
دادا من پدرم در اومد.راهی نداره این ماشین های فرمول1 فراریو راحتر بگیرم؟
کنسولم 3.55 هستش ولی تا 1.9 این بازیو آپدیت کردم.قسمت قرمزو 27 رفتم آبی هم 17 رفتم.اسپیشیال نصفه رفتم لیسانسارو همشو گرفتم.

سلام دوستان عزیزو دوست داشتنی
دادا من پدرم در اومد.راهی نداره این ماشین های فرمول1 فراریو راحتر بگیرم؟
کنسولم 3.55 هستش ولی تا 1.9 این بازیو آپدیت کردم.قسمت قرمزو 27 رفتم آبی هم 17 رفتم.اسپیشیال نصفه رفتم لیسانسارو همشو گرفتم.

سلام دوست عزیز,منظور شما از راحتتر گرفتن اینه که راحتت تر بخریدشون یا تو مسابقه بتونید بگیرید؟(سبقت)
در هر دو صورت اگر مشکل پول در آوردن دارین در لول 23 مپی وجود داره که مسیر های شِنی داره, که میتونید هربار اونو برنده شید 500هزار کریدیت بدست بیارید که اگر چندین بار برید
پول خوبی گیر شما میاد و میشه ماشین مورد نظر رو خرید.
اگر هم منظورتون حالت 2 بود دقیقا بگید کدوم لول و کدوم مپ گیر کردین تا سرچ کنم ببینم چی دستگیرم میشه من هنوز به اون لول نرسیدم ولی اگه دقیقا اسم اون مپ که گیر کردین رو بگید سعی میکنم دنبال راه حلش بگردم.

سلام رضا جان.
منظورم پول در اوردن بود.این مسیر شنی که میگین اسمش چیه؟من بهش برخورد نکردم:-/
ممنون از توجهتون

سلام خدمت شما,
الان مجددا ویدئو رو دیدم,
ظاهرا من با یه ویدئو دیگه اشتباه کرده بودم,داخل ویدئو میگه که مربوط میشه به مسابقات " special season events " که خودم این قسمت رو نرفتم اما لینک ویدئو رو میزارم خودتون یه نگاهی بندازین,شاید مفید باشه.
GT5- how to get $1/2million in 3min - YouTube

راستی شما مرحله " historic-racing-car-cup " رو با چه ماشینی اول شدین؟
و همینطور " Gran Turismo All Star " ؟

ممنون.

یه وقتی بود رسیده بودم به مسابقات 24 ساعته .. الان چی افسووس می خورم

راستی میشه سیوش رو از روی اکانت دیگه آورد تو یکی دیگه ( البته اکانت قبلیه از تو بخش USER حذف شده ) .. !

بازی قبلیم ریجن 2 بود الان ریجن 2 بخرم دوباره درست میشه باید چی کار کنم ؟!

سلام خدمت شما,
الان مجددا ویدئو رو دیدم,
ظاهرا من با یه ویدئو دیگه اشتباه کرده بودم,داخل ویدئو میگه که مربوط میشه به مسابقات " special season events " که خودم این قسمت رو نرفتم اما لینک ویدئو رو میزارم خودتون یه نگاهی بندازین,شاید مفید باشه.
GT5- how to get $1/2million in 3min - YouTube

راستی شما مرحله " historic-racing-car-cup " رو با چه ماشینی اول شدین؟
و همینطور " Gran Turismo All Star " ؟

ممنون.

رضا جان ممنون از ویدیوی که گذاشتی.ولی فعلا که موفق نشدم کامل ببینمش چون انقد ترافیک هست سرعت نت اومده پایین ولی اولش یچیزی توجهم رو جلب کرد اینکه این اقا نفر 12 میشه ولی حدود500000 کردیت میگیره! چطوری؟
دادا من این historic-racing-car-cup رو با ماشین های corvett convertibll c3 و ford mustang match1 رفتم البته ضریب دندشونو دستکاری کردم تا شتابشون بهتر بشه.
و Gran Turismo All Star رو هم با minolta toyota 88c-race car رفتم اینو بهم جایزه داد چون جزو ماشینای استاندارد و نمیشه صفرشو خرید.

رضا جان ممنون از ویدیوی که گذاشتی.ولی فعلا که موفق نشدم کامل ببینمش چون انقد ترافیک هست سرعت نت اومده پایین ولی اولش یچیزی توجهم رو جلب کرد اینکه این اقا نفر 12 میشه ولی حدود500000 کردیت میگیره! چطوری؟
دادا من این historic-racing-car-cup رو با ماشین های corvett convertibll c3 و ford mustang match1 رفتم البته ضریب دندشونو دستکاری کردم تا شتابشون بهتر بشه.
و Gran Turismo All Star رو هم با minolta toyota 88c-race car رفتم اینو بهم جایزه داد چون جزو ماشینای استاندارد و نمیشه صفرشو خرید.

اگر ویدئو رو کامل ببینید , متوجه میشید که اول میشه 504 هزار تا میگیره,
من متوجه منظور شما شدم,شاید چون احتمالا ایشون از نظر قرار گرفتن تو خط شروع در خط 12-ام قرار گرفته به اینصورت نشون میده و آخر ویدئو یه لحظه نشون میده تو رنکینگ اوله دوباره تو بکگراند پول همین تصویر هست که این آقا نفر 12 است,

Gran Turismo All Star رو شنیدم با Toyota 7 خیلی راحت میشه رفت ولی اونو توی لول 21 B-Spec بنام Like The Wind میده که هنوز بهش نرسیدم.(دقیقا همون مپی که شما توش minolta رو گرفتین)که 1 لول مونده بهش برسم.

شما این minolta toyota 88c-race car رو برای All Star فول تیون کردین یا فابریک رفتین؟

اگر ویدئو رو کامل ببینید , متوجه میشید که اول میشه 504 هزار تا میگیره,
من متوجه منظور شما شدم,شاید چون احتمالا ایشون از نظر قرار گرفتن تو خط شروع در خط 12-ام قرار گرفته به اینصورت نشون میده و آخر ویدئو یه لحظه نشون میده تو رنکینگ اوله دوباره تو بکگراند پول همین تصویر هست که این آقا نفر 12 است,

Gran Turismo All Star رو شنیدم با Toyota 7 خیلی راحت میشه رفت ولی اونو توی لول 21 B-Spec بنام Like The Wind میده که هنوز بهش نرسیدم.(دقیقا همون مپی که شما توش minolta رو گرفتین)که 1 لول مونده بهش برسم.

شما این minolta toyota 88c-race car رو برای All Star فول تیون کردین یا فابریک رفتین؟
درسته حق با شماست اول میشه.اشتباه کردم اولش.
بله یه دستی رو این ماشین کشیدم الته زیاد یادم نیست چون پارسال رفته بودم اون ترک رو ولی از اونجایکه هر ماشینی که بهک میده تیونینگش میکنم احتمال خیلی زیاد این ماشینم هم تیونینگ کرده بود.

درسته حق با شماست اول میشه.اشتباه کردم اولش.
بله یه دستی رو این ماشین کشیدم الته زیاد یادم نیست چون پارسال رفته بودم اون ترک رو ولی از اونجایکه هر ماشینی که بهک میده تیونینگش میکنم احتمال خیلی زیاد این ماشینم هم تیونینگ کرده بود.
اینهم یک روش برای پول در آوردن,مخصوصا" که ماشین مورد نیازش رو دارید.

Gran Turismo 5 Easy money tutorial (84k a race!) - YouTube

First you need to be level 21 and have the 'Toyota Minolta 89' car the way you win this is complete the 'Like the wind' championship

برای به دست اوردن پول باید مسابقات seasonal event رو بازی کنید ...کلا این سیاست polyphony هست که برای به روز نگه داشتن بازی از این روش استفاده کرده ...
راحت با 2 ساعت بازی کردن میشه 5و6 میلیون جمع کرد:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or