Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
یعنی چی کامل ؟! مگه چه امکاناتی این فرمون داره که تو بازی نیست ؟!

بين علي جان سري فرمونهايه لاجيتک يه سري تنظيمات داخلي دارن که توسط خود بازي قبل از بازي انجام ميشه.که به صورت پيش فرض برايه GT 5 رزرو شده.براي NFSPD مثلا يه تنظيمات انجام ميشه که خوده بازي متناسب با بازي انجام ميده.حالا چي گزاشتن برايه G25 . G27 نميدونم چون ندارم.ولي حتما ميخوان طبيهي تر شه.............

• Like
Reactions: Ἁlireza
ببينيد عشق GT چه ميکنه !!!!!!!!!!!!

there_i_fixed_21.jpg

• Like
Reactions: Dinosaur
ببينيد عشق GT چه ميکنه !!!!!!!!!!!!

جالب بود! این یعنی:

واقعا بدون فرمان اصلا بازی نکنید بهتر هست!

کلا فرمان قدرت فوق العاده شبیه سازی GT5 را بطور کامل نمایش میده! اگر میخواهید لذت بازی را بچشید در خرید فرمان شک نکنید.

دوستان بره آنلاین بازی کردن..میخوام اون پچ دانلود کنم 1ساعت وایسادم تازه5%پر کرده بود!!!!!!!!!نمیشه آفلاین دانلود کرد ......اینترنتم 128نامحدوده از نوع وایرلس استفاده میکنم
چه جوری ارتفاع ماشینو کم کنم؟؟؟؟

يه مدل فرمون معرفي شده که مثل اينکه فرمون رسميه بازي خواهد بود.....

thrustmaster-t500rs-kit-640x449.jpg

thrustmaster-t500rs-pedal-set-640x450.jpg
یعنی چی معرفی شده !؟ اومده یا میخواد بیاد ؟! قیمت احتمالی ؟!

ahmadinejad0916.jpg

"Holocaust_Racer, eh? I beg to disagree."

On Topic: If the past installments of GT tell us anything, I'm sure that even if a new wheel comes out for GT5, older wheels will be compatible. GT4 was compatible with its own Driving Force Pro as well as The Driving Force EX and older wheels; GT5P was compatible with its own Driving Force GT, older wheels AND both games are compatible with the G25
even if it isn't officially supported. Don't worry, man.
این چه ربطی به عکسش داره ؟! :دی
Source

آخرین ویرایش:
دوستان سلام من واسم یه مشکلی پیش اومده یکی از ماشینام رو من یه مقدار تقویت کردم که یکم بهتر بشه الان کلا بهم ریخته راه نمیره اصلا میخواستم بدونم راهی وجود داره این قطعاتی که سوار کردم رو ماشین رو حذف کنم برگرده به حالته قبل یا نه ممنون:)

میبینم که دارم کلکسیون فراری درست می کنم :دی آقا یه لامبورگینی میخوام یه روزه این چلنج Lamborghini Festival و Gallardo رو برم، در عوضش یه Ferrari California میدم :دی بعدش هم نخود نخود، هر کی رود سی ِ ماشین خود :دی

منم بالاخره بازی رسید دستم البته با قیمت کاملا مناسب
در یک کلام بگم بازی دیوونه کنندست .من نمیدونم این منتقد های احمق چه جوری روشون شده به این بازی 8 8.5 بدند .گران همیشه همین جوری بوده هست و خواهد بود مثلا توقع دارند بازی آپولو هوا کنه؟
تو این 2 3 روز بکوب پاش بودم و اصلا گذر زمان را احساس نکردم انگار یادم رفته xbox هم دارم با چند تا بازی نا تموم:d
یکی دو تا عیب داره که اونم بچه ها اشاره کردند مثل کم بودن event ها و یکمم لودینگ بازی طولانیه حتی بعد از نصب 50 دقیقه ای

در کل خیلی دارم با بازی حال میکنم الانم برم بزنم که دارم از دلتنگیش میمیرم>:d<

شما برو Network setting همه چي رو بزار رويه اتوماتيک و يه بار تست بگير. اگه نشد مودمت رو دوباره تنظيم کن و به همين ترتيب...
مرسی مجید جون،ok شد.
================
این Chevrolet Camaro عجب ماشین دلچسبی هست! قیمت مناسب و قدرت توپ!:d:x
بسی حال کردم امروز با این ماشین!
chevrolet_camaro_ss-06.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or