Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
آقا دمت گرم......................1دنیا تشکر :-*:-*:-*

[

توی options بازی یه منو هست که یه کم بگردین راحت پیدا میشه و یه چیزی تو مایه های "ریختن بازی روی هارد" نوشته. کافیه روی اون کلیک کنین !
دقیقا میشه بگی کجاست ......به انگلیسی:-*:-*

Last edited by a moderator:
تو GT4 تو بخش 2 نفره (مثل سینگل) اسم کمپانی ها میومد و انتخاب ماشین ها هم تقریبآ نامحدود بود الان تو
GT5 که میخوایم دو نفره بزنیم اولآ اسم کمپانی ها موجود نیست یعنی از هر کمپانی ماشین هست و تعداد ماشینها هم خیلی کمه! حالا این مشکل تو این نسخه نرماله یا راه حلی داره؟

دقیقا میشه بگی کجاست ......به انگلیسی:-*:-*
یادم نیست برادر ! چیز سختی نیست که :دی کلآ یه منو مخصوص فرمون هست , بقیه منوها هم برای صدا و تصویر و کنترل و ... ! 10,15 ثانیه بگردین پیدا میشه !

تو GT4 تو بخش 2 نفره (مثل سینگل) اسم کمپانی ها میومد و انتخاب ماشین ها هم تقریبآ نامحدود بود الان تو
GT5 که میخوایم دو نفره بزنیم اولآ اسم کمپانی ها موجود نیست یعنی از هر کمپانی ماشین هست و تعداد ماشینها هم خیلی کمه! حالا این مشکل تو این نسخه نرماله یا راه حلی داره؟
متآسفانه این طوری هست و نمیشه کاریش کرد ! جزو کارهای عجیب PD هست که نیومده راحت کمپانی ها رو دسته بندی کنه و باید همین طور بگردی تا ماشین دلخواه رو پیدا کنی ! :دی
امیدوارم این جور مسائل رو با پچ درست کنه. مثلآ یه مورد دیگه بود که قبل از مسابقه نمی فهمیدی حریفها ماشینهاشون چه قدرتی داره ولی با همون پچی که دادن این مورد رو درست کردن.

متآسفانه این طوری هست و نمیشه کاریش کرد ! جزو کارهای عجیب PD هست که نیومده راحت کمپانی ها رو دسته بندی کنه و باید همین طور بگردی تا ماشین دلخواه رو پیدا کنی ! :دی
امیدوارم این جور مسائل رو با پچ درست کنه. مثلآ یه مورد دیگه بود که قبل از مسابقه نمی فهمیدی حریفها ماشینهاشون چه قدرتی داره ولی با همون پچی که دادن این مورد رو درست کردن.

حالا دسته بندی نکردن اشکالی نداره اما تعداد ماشینها تو بخش دونفره خیلی کمه خیلی! (یکی امتحان کنه میفهمه چی میگم)

تو GT4 تو حالت دونفره هم بالای 200 (فک کنم خیلی بالا) تا ماشین میتونستی برداری اما تو GT5 شدید کمه!!!

سلام دوستان عزیز من امروز یه فرمون G27 خریدم و نمیدونم باید چه جوری تو بازیه GT5 تنظیمش کنم اگر در این مورد راهنمایی کنید خیلی خیلی ممنون میشم[-o<

حالا دسته بندی نکردن اشکالی نداره اما تعداد ماشینها تو بخش دونفره خیلی کمه خیلی! (یکی امتحان کنه میفهمه چی میگم)

تو GT4 تو حالت دونفره هم بالای 200 (فک کنم خیلی بالا) تا ماشین میتونستی برداری اما تو GT5 شدید کمه!!!

مشکلی نیست،شما تو حالت تک نفره یا همون GT mode هر ماشینی که میخری و یا جایزه میگیری و اصولا" هر چی ماشین تو گاراژ داری رو میتونی یه تیک favorite بهش بزنی و اون ماشین رو تو حالت arcade و دو نفره اضاف کنی.
ولی خب اون مشکل کمپانیا رو فعلا" نمیشه کاریش کرد.

مثلآ یه مورد دیگه بود که قبل از مسابقه نمی فهمیدی حریفها ماشینهاشون چه قدرتی داره ولی با همون پچی که دادن این مورد رو درست کردن.

آریا جان برای همین جی تی 5 رو میگی درست کردن؟ یعنی همین پچ آنلاین؟ اگه آره لینکی داری ازش برای دانلود؟ آخه من به اینترنت متصل نمیشم و میگفتن اون پچ فقط برای بازی کردن انلاین بدرد میخوره.

در ضمن الان قبل وارد شدن به یه مسابقه نه میدونی ماشینای حریف چیه ( تو GT4 یه حالت دمو برای دیدن RACE داشت که میتونستی از حریفا اطلاع کسب کنی) و نه قبلش میتونی بفهمی چه مبلغی برای اون RACE جایزه میده و حتما" باید واردش بشی تا بفهمی.

مشکلی نیست،شما تو حالت تک نفره یا همون GT mode هر ماشینی که میخری و یا جایزه میگیری و اصولا" هر چی ماشین تو گاراژ داری رو میتونی یه تیک favorite بهش بزنی و اون ماشین رو تو حالت arcade و دو نفره اضاف کنی.
ولی خب اون مشکل کمپانیا رو فعلا" نمیشه کاریش کرد.

اونم میشه اما 1000 خورده ای ماشین رو همه رو چجوری میشه جمع کرد! (البته با احتساب اینکه تعدادیشون تو بخش دو نفره ازاد هست)

خداییش این کارها رو , رو چه حسابی انجام دادن؟با چه منطقی؟

آریا جان برای همین جی تی 5 رو میگی درست کردن؟ یعنی همین پچ آنلاین؟ اگه آره لینکی داری ازش برای دانلود؟ آخه من به اینترنت متصل نمیشم و میگفتن اون پچ فقط برای بازی کردن انلاین بدرد میخوره.
متآسفانه فکر نمیکنم برای پچ ها لینک بیاد. شایدم میاد ولی بی خبرم :دی
یه سری چیزای جزیی دیگه هم بود که البته شک دارم ! مثلآ وقتی Lap Time و این جور چیزا رو بالای صفحه مینویسه , یه صدای تیک قشنگی میده ! شاید توی نسخه بدون پچ هم باشه و دقت نکرده بودم !

دوستان کسي موزيک هاي رويه هارد رو داخل بازي play رده؟
من فعلآ یه آلبوم Guns N Roses ریختم ! چطور ؟!

خداییش این کارها رو , رو چه حسابی انجام دادن؟با چه منطقی؟
به این جور چیزا میگن منطق یامائوچی ! مثلآ از بعضی ماشینها دو نسخه پریمیوم و استاندارد توی بازی گذاشته !!! یا این همه ماشین باحال توی بازی هست ولی نمیتونیم راحت بهشون دسترسی داشته باشیم و باید هر دفعه سر بزنیم به ماشین دست دوم فروشی و بگردیم تا شاید فلان ماشین توش باشه !

یه فروشگاه اینترنتی میشناسین که بازیو ارزون بده؟؟؟ هر جا پرسیدم بالای 95 میدادن .لطفا p.m بدید

بابا فروشگاه اینترنتی چیه، من همین امروز توپخونه قیمت کردم 70 تومن اگه می خوای آدرس بدم!
البته خودم collector edition خریدم 135 . عکس ها و magazine توی این پک فوق العادس که من به همه جی تی بازها این پک رو توصیه می کنم!>:d<

آقا راستی کسی آهنگ های gt1 رو سایتی سراغ داره که برا دانلود گذاشته باشه؟
خیلی نوستالژیک هستن...

ميخواستم مطمئن شم که ميشه !!!! مرسي ...
آره راحت میشه :دی توی گزینه موسیقی یه قسمت هست کلآ مخصوص این کار ! یعنی صدای ماشین و ... سر جاش هست و فقط به جای موسیقی های بازی , موسیقی های خودمون رو پخش میکنه !

• Like
Reactions: majid911911
آره راحت میشه :دی توی گزینه موسیقی یه قسمت هست کلآ مخصوص این کار ! یعنی صدای ماشین و ... سر جاش هست و فقط به جای موسیقی های بازی , موسیقی های خودمون رو پخش میکنه !

یه لطفی می کنی بگی دقیقا از کجا این آپشن رو میشه فعال کرد؟

ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or