Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
من با دسته بازی میکنم ... ۴ تا طلا گرفتم :d البته بیشتر پاش ننشستم ... ولی چرا نشه ؟؟؟

اخه خیلی سخت به نظر میاد .

راستی بازی دستگاه رو اپدیت میکنه یا نه؟

من ریجن دستگاهم j هست حالا ریجن j بازی گیر میاد؟ (چون اگه اپدیت کنه هم ریجن دستگاه واجبه)

دوستان لطفآ راهنمایی کنید.

اخه خیلی سخت به نظر میاد .

راستی بازی دستگاه رو اپدیت میکنه یا نه؟

من ریجن دستگاهم j هست حالا ریجن j بازی گیر میاد؟ (چون اگه اپدیت کنه هم ریجن دستگاه واجبه)

دوستان لطفآ راهنمایی کنید.

الان تو بازار ایران پال هست ... R-1 هم برای ۲ هفته دیگه احتمالا ...
آپدیت هم ضروری هست ...
شما دانلود کن و آفلاین آپدیت کن ...

اینم لینک :
US
EU
JP

بچه ها کسی g27 داره اینجا
این تنظیمات دکمه های روی فرمون رو چی جوری میشه تغییر داد
الان برای من فقط یکی از دکمه ها کار میکنه اونم Rear View رو نشون میده
بوق,چراغ,ترمز دستی و ... رو چی جوری میتونم انتقال بدم رو فرمون؟

بعد از 10,15 ساعت بازی کردن خیلی خوشحالم که ماشینهای استاندارد هم توی بازی هستن ! اگه از نزدیک به این ماشینها نگاه کنیم بعضی هاشون افتضاح هستن ! ولی توی خود بازی و با زاویه بازی خیلی بهترن ! بعضی هاشون (مثل یدونه Mazda MX5 که باهاش زیاد مسابقه میدم) از زاویه پشتی تقریبآ فرقی با پریمیوم ها ندارن و بعید میدونم اگه کسی قضیه پریمیوم و استاندارد رو ندونه متوجه تفاوتش بشه. البته نمونه هایی هم توشون پیدا میشه که زیاد دلچسب نیستن ولی در مجموع داخل مسابقه زیاد جلب توجه نمیکنن و اکثر مواقع باید خیلی دقت کرد تا فهمید فلان ماشین استاندارد هست یا پریمیوم !
البته قضیه کاکپیت هم هست ولی برای افرادی که با کاکپیت بازی نمیکنن به نظرم بودن استانداردها بهتر از نبودنشون هست !

راستی Toyota FT-86 Concept رو حتمآ امتحان کنین ! فوق العادست این ماشین !!! من که زیاد با کاکپیت بازی نمیکنم هم عاشق کاکپیت این شدم :دی

دوستان کسی move رو با بازی تست کرده؟
چه تاثیری داره تو گیم پلی و کلا چی کار میشه باهاش کرد؟!
کلآ بازی از Move پشتیبانی نمیکنه ! (قرار هم نبود بکنه :دی)

آخرین ویرایش:
بچه ها کسی g27 داره اینجا
این تنظیمات دکمه های روی فرمون رو چی جوری میشه تغییر داد
الان برای من فقط یکی از دکمه ها کار میکنه اونم Rear View رو نشون میده
بوق,چراغ,ترمز دستی و ... رو چی جوری میتونم انتقال بدم رو فرمون؟
دکمه سمت راست بالا برای چراغه توی arcade تست کنی میاد ولی مابقی رو منم دنبالشم مخصوصا بوق :d
من wheel mode رو گذاشتم روی simulation توی لایسنس هاش بسختی میشه تو این حالت طلا گرفت من پیر شدم ولی 2تا از لایسنس هاش نقره موند :|
کلاچ رو هم شاید بدونی ولی اگر نمیدونی چظوریه باید موقعی که بازی شروع میشه کلاچ رو بگیری بزنی دنده 1. اگر بوق اینا روهم پیدا کردی به منم بگو! ;;)

بعد از 10,15 ساعت بازی کردن خیلی خوشحالم که ماشینهای استاندارد هم توی بازی هستن ! اگه از نزدیک به این ماشینها نگاه کنیم بعضی هاشون افتضاح هستن ! ولی توی خود بازی و با زاویه بازی خیلی بهترن ! بعضی هاشون (مثل یدونه Mazda MX5 که باهاش زیاد مسابقه میدم) از زاویه پشتی تقریبآ فرقی با پریمیوم ها ندارن و بعید میدونم اگه کسی قضیه پریمیوم و استاندارد رو ندونه متوجه تفاوتش بشه. البته نمونه هایی هم توشون پیدا میشه که زیاد دلچسب نیستن ولی در مجموع داخل مسابقه زیاد جلب توجه نمیکنن و اکثر مواقع باید خیلی دقت کرد تا فهمید فلان ماشین استاندارد هست یا پریمیوم !
البته قضیه کاکپیت هم هست ولی برای افرادی که با کاکپیت بازی نمیکنن به نظرم بودن استانداردها بهتر از نبودنشون هست !

ماشین های استاندارد خودشون دو نوع هستن نوع اول که خیلی مزخرف هست و نوع دوم که کیفیتش شبیه به پرمیوم هست ولی نمای داخل اتاق نداره

بعضی از استاندارد ها واقعا کیفیت شون خوب هست و بعضی هم کاملا مزخرف هستن

من هم بازی رو گرفتم فقط 1-2 روز طول میکشه به دستم برسه برای همین بعدش پایه پایه بازی با دوستان هستیم . البته بعد این که یکم دستمون راه افتاد دوستان الان این جا همه خوره هستن:d.

میترسم همین اول بیام سوسک شم .:d

خوب Update ـیی که یامائوچی قولشو داده بود الان قابل دانلود ِ ، Update 1.02 با حجم 133 مگ که ظرفیت Online بازی رو دو برابر می کنه و کیفیت سرورها رو بهتر می کنه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or