God of War III

تو GOW I یکی از قدرت ها رو این بهمون میده!ولی قیافش با این خیلی فرق داره چرا؟؟؟ (این عکسه قدیمیه!قبلا رو یکی از مجلات بودش :d )
پسودین هم همچنین تو یک بود فکر کنم که پیرمرد بود ولی یک ART WORK ازش هست(حالا شایعست یا نه رو نمیدونم) که جوونه!!

اینم یک عکس از خدای جهنم :

روی عکس کلیک کنید تا در سایز اصلی بنگریدش!

البته بیشتر بود این یکی رو آپ کردم هرکی ندیده ببینه :d

تو شماره 1 بازی قیافه اش مثل این شکلکه بود وقتی که فکش میوفته :o حالا نمی دونم چرا از شماره ی 2 یه دفعه اینجوری سوزنی شده و کلاه رو سرشه ولی همین باعث شده تا گوشتای بدنش پخته بشه.احتمالا آب پزه :laughing:

توی شماره 1 خیلی ها جور دیگه بودن
پوزیدون یه پیرمرد بودش ولی تو 2 نشونش داد و قیافه کلا تغییر کرده
خدا میدونه تا 3 بیاد چه تغییراتی میکن

یادمه گفتم بازیش باحال نیست(تو پروفایل یکی از دوستان)،حالا به جرات میگم بی صبرانه منتظر بازیم ســــــــــــــــــــه بعدی :دی

تو شماره 1 بازی قیافه اش مثل این شکلکه بود وقتی که فکش میوفته :o حالا نمی دونم چرا از شماره ی 2 یه دفعه اینجوری سوزنی شده و کلاه رو سرشه ولی همین باعث شده تا گوشتای بدنش پخته بشه.احتمالا آب پزه :laughing:
کسی میتونه یه عکس از قیافش تو شماره یک بزاره من هرچی فکر میکنم چیزی یادم نمیادد؟:blushing:

کسی میتونه یه عکس از قیافش تو شماره یک بزاره من هرچی فکر میکنم چیزی یادم نمیادد؟:blushing:
بفرما :
hades.jpg

عکس اینقدر کوچیکه که هیچی توش مشخص نیست!:دی
چیزی نیست که یک صورته! همین قرمزه! معلومه ها!شرمنده بزرگتر از این پیدا نکردم :d

آخرین ویرایش:
ممنون
آره حق با شماست قیافش چقدر تغییر داره اما خوب بهتر شد بدتر نشده که شده؟
حالا جدا از اون اینو نگاه کنید:

اون کله هیلیوس خدا بیامرزه...
من دمو رو کامل ندیدم فقط تا اونجایی رو دیدم که با نور از سر این بابا منعکس میشه یه طرح مخفی یا یه راه مخفی باهاش رو دیوار مشخص شد بعدش این کاربردش در برابر دشمنا چیه؟؟اگر مثل قبل سنگ کردن باشه که یخده تکراریه...

اصلش همون پیدا کردن در مخفیه!!
نه سنگ نمیکنه کسی رو فقط میتونی ازش به عنوان چراغ قوه استفاده کنی و نور بندازی تو صورت دشمنا تا بهت نزدیک نشن و بهت نزنن!البته یکم که نور انداختی تو چششون سریع میتونی بکشیشون!
البته تو تاریکی وقتی ضربه میزنی آتیش Blades of Athena همه جا رو روشن میکنه! :d

اگه از نزدیک بگیریش تو صورت دشمنا یه نور رو صورتشون باقی می مونه(حتی اگه با کله ی اون هلیوس هم دیگه نور نندازی) که هم نمی ذاره جایی رو ببینن هم محیط رو روشن می کنه

خو به سلامتی عرضه ی بازی برای ژاپن قطعی شد: 25 مارچ! :دی
منبع
OK خب طبیعتا این جور بازیا تو ژاپن دیرتر از آمریکا میان چون ژاپنیا یه نمه نازک نارنجی ترن نسبت به این بازیا :) و یه نمه سلیقشون فرق می کنه .پس به نظر می رسه این 22 مارچ معروف واسه آمریکا دیگه قطعیه باید عید خونه رو ول کنیم آواره ی مغازه ها بشیم.ای خدا !

من نمیفهمم مگه خود سونی نگفته ساخت بازی تموم شده پس چرا آخه انقدر داره ما رو عذاب میده....!ای خدا
هر چی نزدیکتر میشیم به زمان ریلیز انتظار برام سخت تر میشه....

من نمیفهمم مگه خود سونی نگفته ساخت بازی تموم شده پس چرا آخه انقدر داره ما رو عذاب میده....!ای خدا
هر چی نزدیکتر میشیم به زمان ریلیز انتظار برام سخت تر میشه....
آره الان بازی کاملا آماده است ولی زمان اصلا زمان مناسبی واسه فروش نیست.زمانهای عرضه ی بازی های بزرگ یکی تعطیلات سال نوه (که بعضی شرکت ها تو این زمان هم به خاطر سیل بازیها بازیاشونو عرضه نمی کنن) و آخرای زمستونه یکی تابستون .این سه تا زمان هستند که همچین بازیهایی عرضه می شن البته ممکنه استثناهایی هم باشه ولی اکثر بازیهای بزرگ تو این زمانها عرضه می شن کاریش هم نمی شه کرد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or