God of War III

تقریبن 200 هزار چوق
خیلی خوبه
البته تو ابران 250 میشه خرید
به همین خیال باش mw2 prestige edition اینجا 400 درهم بود دو برابر قیمت دادن تو ایران این یکی که خدا میدونه
سر عموی من هم بهش دقیقا همین قیمت رو دادن 712 درهم (قابل توجه عزیزانی که گفتن قیمت فضائی نخواهد بود:love:)خدایش این عربها هم دندونای مارو شمردن آدم قاطی میکنه که دیگه تو این آشفته بازار غورباقه هفتیر کش میشه:mad:فکر کنم ما ایرانی های عزیز حالا حالا ها باس صبر کنیم یعنی چاره ای نداریم مگه یه پدر آمرزیدهای بیاد چنتا محدود به قیمت مناسب بیاره که اونم بعضی ها می تونن بخرن بقیه همچنان باید صبر ایوب داشته باشن.امیدوارم این حرفا فقط در حد همین حرف باشه تا همه بتونن این بازیو بازی کنن.

من پک ultimate edition این قیمتو گرفتم وگرنه بازی معمولی 250 درهم گیر میاد

بچه ها یکی بهم یه پیشنهاد برای کسایی فکر میکنن تو ایران قیمتش فضایی میشه بهم داد:
گفت تو پک GOW:C یه کارتی هست که اگر اونو داشته باشید موقع خرید GOW III میتونید از تخفیف 25% استفاده کنید بعد اگر یه PSN کارت 50 دلاری بخرید و از طریق کارت 25% تخفیف از تو همون PSN بازی رو پیشخرید بکنید که کل بازی حدود 30 - 40 دلار میشه که بعد از زمان ریلیز حداکثر بعد از دو هفته بعد دمه خونست.

حالا من میخوام بدونم کسی تا حالا این کار و کرده و عملی هست؟؟؟؟؟

مثل اینکه پکش با پکای معمولی فرق داره حالا ازش بگیرم بهتون میگم
خوب این دومی که پیشخرید معمولیه که فقط از طریق PSNه البته از طریق Amazon هم میشه ولی CC میخواد دیگه.
یه بابایی ه که خودش قبلا فروشنده بوده

بچه ها یکی بهم یه پیشنهاد برای کسایی فکر میکنن تو ایران قیمتش فضایی میشه بهم داد:
گفت تو پک GOW:C یه کارتی هست که اگر اونو داشته باشید موقع خرید GOW III میتونید از تخفیف 25% استفاده کنید بعد اگر یه PSN کارت 50 دلاری بخرید و از طریق کارت 25% تخفیف از تو همون PSN بازی رو پیشخرید بکنید که کل بازی حدود 30 - 40 دلار میشه که بعد از زمان ریلیز حداکثر بعد از دو هفته بعد دمه خونست.

حالا من میخوام بدونم کسی تا حالا این کار و کرده و عملی هست؟؟؟؟؟

نه خیر، همچین چیزی نیست، اصلا از طریق PSN پیش خرید نمیشه کرد...

خب بالاخره ما هم موفق به بازی کردن نسخه دمو شدیم :دی
فقط میتونم بگم فوق العاده خشن، فوق العاده با گرافیک و فوق العاده هیجان انگیز.
فقظ تکسچر های بدن کریتوس نسبت به کله اش خیلی بی کیفیت تره که امیدوارم تو نسخه اصلی کیفیت ـش بالاتر بشه. راستی دوستان گیمپلی بازی نسبت به نسخ قبلی هیچ تغییری از نظر Combo و ... نکرده. تو نسخه کامل Comboـهای جدید هم اضافه میشه یا ... ؟:دی
بعد دویدن این Kratos هم چرا اینقدر سوسولی شده:ذی قبلا ها بهتر میدوید :دی

خب بالاخره ما هم موفق به بازی کردن نسخه دمو شدیم :دی
فقط میتونم بگم فوق العاده خشن، فوق العاده با گرافیک و فوق العاده هیجان انگیز.
فقظ تکسچر های بدن کریتوس نسبت به کله اش خیلی بی کیفیت تره که امیدوارم تو نسخه اصلی کیفیت ـش بالاتر بشه. راستی دوستان گیمپلی بازی نسبت به نسخ قبلی هیچ تغییری از نظر Combo و ... نکرده. تو نسخه کامل Comboـهای جدید هم اضافه میشه یا ... ؟:دی
خوش به حالت که بازی کردی. کمبوها تو نسخه ی اصلی که عوض نمی شه ولی نمی دونم چرا هر کی بازی می کنه می گه کمبوها تغییر نکرده اصل کمبوها همونه ولی به شکل جدیدتری اجرا می شه.من چند تا دموی مختلف ازش دیدم که هر کی یه جور بازی کرده بود به جز یکی دو تا حرکت بقیه جدید بودن مثلا زدن مثلث تو این با شماره های قبلی فرق داشت بعضی جاها مربع و مثلث هم فرق داشت فقط چیزای مشابهش یه خود مربه زدن بود با فکر کنم L1 با مربع همونی که شمشیرهاشو رو هوا می چرخونه! حالا اگه جدا کمبوها همون قبلی هاست بگو تا شکه نشدم !:confused:
بعد دویدن این Kratos هم چرا اینقدر سوسولی شده:ذی قبلا ها بهتر میدوید :دی
بابا این کریتوس شماره به شماره لات تر می شه :cheesygri

یک سریش فرق دارند!
مثلا L1 مثلث یکمی فرق داره ولی L1 مربع همونه!
زیاد مهم نیست چون 3 سلاح دیگه هم تو بازی هست!!حالا این چندتاش قدیمی باشه اشکال نداره :d

یک سریش فرق دارند!
مثلا L1 مثلث یکمی فرق داره ولی L1 مربع همونه!
زیاد مهم نیست چون 3 سلاح دیگه هم تو بازی هست!!حالا این چندتاش قدیمی باشه اشکال نداره :d
آره سلاح های جدیدو عشق است :d به خصوص کستوس که مثل شات گان تو بازیهای شوتر می مونه :d!نه بابا بیشتر از 3 سلاحه . 3 سلاح معرفی شده ما هنوز گیم پلی از کفش های هرمس ندیدیم که کریتوس چه جوری باهاشون رو در و دیوار راه می ره !(وای فکر کنید مثلا کریتوس چه جوری هرمس رو بکشه ؟! مثلا از لنگش بگیره طرفو نصف کنه !:cheesygri) فقط تو دومین دموی منتشر شده از بازی فقط 1 یا 2 ثانیه نشون داده شد. تازه سلاح های زیادتری واسه بازی تایید شده.:eek:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or