God of War III

تقریبن 200 هزار چوق
خیلی خوبه
البته تو ابران 250 میشه خرید
پسر عموی من هم بهش دقیقا همین قیمت رو دادن 712 درهم (قابل توجه عزیزانی که گفتن قیمت فضائی نخواهد بود:love:)خدایش این عربها هم دندونای مارو شمردن آدم قاطی میکنه که دیگه تو این آشفته بازار غورباقه هفتیر کش میشه:mad:فکر کنم ما ایرانی های عزیز حالا حالا ها باس صبر کنیم یعنی چاره ای نداریم مگه یه پدر آمرزیدهای بیاد چنتا محدود به قیمت مناسب بیاره که اونم بعضی ها می تونن بخرن بقیه همچنان باید صبر ایوب داشته باشن.امیدوارم این حرفا فقط در حد همین حرف باشه تا همه بتونن این بازیو بازی کنن.

آخه دستشون هم دقیقا رو نقطه ضعف هستش....
چون بازی نزدیکای عید میاد و انجام این بازی هم تو تعطیلات خیلی لذت بخش هستش
البته من شنیدم از کسایی که دارن همچین گرون فروشی هایی رو میکنن میتونید شکایت بکنید و انصافا خوب هم دنبال میکنند
من که اگر بتونم زمان ریلیز گیرش بیارم میزارمش سره سفره هفت سین:d

این پک رو من دوبی پرسیدم گفت 700 درهم بخوام میاره دیگه ایرانو حساب کنید
سر عموی

من هم بهش دقیقا همین قیمت رو دادن 712 درهم

تا اونجایی که من میدونم اکثر بازیای وارداتی PS3 از همین دوبی هستش....
خوب وقتی این عربای .... دارن اینجوری میفروشند چجوری میشه انتظار داشت که بازی تو اینجا زیر 100 تومن گیر بیاد؟؟؟

من که اگر بتونم زمان ریلیز گیرش بیارم میزارمش سره سفره هفت سین:d
عید امسال با خانواده گرد ps3 به همراه مهمان ویژه کریتوس :biggrin1:
واقعا اینجا معلوم می شه که می گن سالی که نکوست از بهارش پیداست ! پس ببینید تو سال 2010 چه پوستی از ماها کنده می شه واسه خرید بازیها !

البته من امیدوارم که زودتر از 2 فروردین بیاد!آخه اگر 2 فروردین بیاد چون بازی ممنوعه یک هفته ای طول میکشه تا بازی پیدا بشه(درست مثل GOW : C ) و خوب یک هفته از عید اینجوری میره تا قیمت های خوب هم پیدا بشه منظورم زیر 90 تومن! یک هفته دیگه طول میکشه !دیگه باید بعد از عید بشینیم بازی کنیم :d

مثلا من خودم GOW : C رو که حدود 40 تومن بود تقریبا 70 تومن گرفتم!!!این یکی که حدود 60 تومنه طرفداراش هم بیشتره(و روی PS2 هم نبوده و بازیه جدیده)معلوم نیست با چه قیمتی به فروش میرسه!
این پک هم که دیگه بماند :d

اون 22 مارچ تایید شده است ؟
خدا رو شکر نه!!برای همین امیدوارم زودتر بیاد!

آخرین ویرایش:
اون 22 مارچ تایید شده است ؟
خب فوقش مثل قدیم ندیما بازی رو 100 میخریم ! :دی فعلا تا وقتی لانچ مانچ در حد پشمه در ایران همین منوال ادامه داره !

من امشب رفتم خودش رو خریدم که تا زمانی که بازیش میاد با خودش بازی کنم:cheesygri
4425.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or