God of War III

مطمئن نیستم اما تا اونجا که من متوجه شدم نماد زئوسه...آخه یه آیتم هم تو بازی به اسم Zeus's Eagle هست و طبق افسانه ها زئوس گاهی اوقات به شکل عقاب در میومده ...:)

ببخشید دوستان من یه قسمتی از بازی نمیدونم باید چکار کنم ، عکسش رو گذاشتم ، ممنون میشم کامل راهنمائی کنید:

(ببخشید من تجربه GOW را نداشتم قبل از این ، واسه همین سوالم خیلی آماتوری هست ، عذر میخوام)

ببخشید دوستان من یه قسمتی از بازی نمیدونم باید چکار کنم ، عکسش رو گذاشتم ، ممنون میشم کامل راهنمائی کنید:

(ببخشید من تجربه GOW را نداشتم قبل از این ، واسه همین سوالم خیلی آماتوری هست ، عذر میخوام)
پایه (؟) رو مستقیم ببر جلو بعد بپر روش بالهات رو در بیار برو بالا دسته رو بکش .

همین چیزی که داره بخار میده بیرون رو ببر نزدیک میله ها(یکم فاصله داشته باشه) بعد برو اونور پیش همون مرده که هی آه و ناله میکنه...یه چیزی تو مایه های لوستر خودمون بالا آویزونه که به جای لامپ آتیش داره:d از دیواره کنارش برو بالا و بپر روش تا کامل بیاد پایین ... بعد سریع برو سمت همون که گذاشتی نزدیک میله ها ...Double Jump and Hold X بعد هم که میری بالا میرسی به دسته :d

دوستان من دقت کردم اون اخر بازی وقتی که کریتوس توی خون خودش افتاده . زیرش روی سنگ ها یه تصویری شبه به عقاب یا ققنوس بود .
این میتونه معنی خاصی داشته باشه ؟

سلام دوستان. من این بازی رو اورجینال گرفتم. ولی همون اول بازی یه مشکلی دارم و اونم اینه که اول بازی هست که باید r1 رو نزدیک یه درخت بزنیم و بعد با زدن کلید دایره باید درخت رو جابجا کنیم. ولی من هر چی دایره می زنم درخت جابجا نمیشه . خواستم بدونم مشکل از کجاست .
ممنون

یه 3 هفته ایی میشه که تمومش کردم
فوق العاده بود
ولی پلات نکردم دادم رفت اشتباه کردم :دی
خدایی چطور یه سری Castlevania lord of shadow رو با این شاهکار مقایسه میکنن؟! اون هیچیش به این نمیرسه!

سلام دوستان. من این بازی رو اورجینال گرفتم. ولی همون اول بازی یه مشکلی دارم و اونم اینه که اول بازی هست که باید r1 رو نزدیک یه درخت بزنیم و بعد با زدن کلید دایره باید درخت رو جابجا کنیم. ولی من هر چی دایره می زنم درخت جابجا نمیشه . خواستم بدونم مشکل از کجاست .
ممنون

کلا این درخت که روی گایا هست رو خیلی سخت گذاشتن که پدر دکمه رو در بیارن :d حالا شما وقتی دایره رو پشت سر هم می زنی اصلا درخت رو تکون می ده؟ بیشتر سعی کن که در صدم ثانیه 1000 بار دایره رو بزنی تا موفق بشی :d .

کلا این درخت که روی گایا هست رو خیلی سخت گذاشتن که پدر دکمه رو در بیارن :d حالا شما وقتی دایره رو پشت سر هم می زنی اصلا درخت رو تکون می ده؟ بیشتر سعی کن که در صدم ثانیه 1000 بار دایره رو بزنی تا موفق بشی :d .

یه ذره تکون میده ولی هر چی دکمه رو تند می زنم فایده نداره بعد از چند ثانیه خودش درختو میذاره زمین.
ممکنه blueray خدای جنگ خراب باشه؟

نه مشکل از این چیزا نیست! :d
همینطور که دوستمون هم گفت کلا اون قسمت رو جوری گزاشتن که پدر دایره رو در بیارن! (البته بازم از این چیزا هست ولی یکم کمتره! مثلا این رو 1000 بار باید بزنی بقیه رو 999بار باید بزنی :d :d :d )
سعی کن سریعتر بزنی رد میشه! شاید به سریع دکمه زدن در حد خدای جنگ عادت نداری :d

ممنون دوستان . دیشب بالاخره اون قسمت رو رد کردم ولی انگشتم حسابی درد گرفت تا درختو تکون داد

دیشب یه تریلر دیدم که خیلی از صحنه هاش تو بازی نبود!!!یه قسمت هم مربوط به دو تا دختر برهنه که ناجوره و کنارشون هم مجسمه هست به نظرم این صحنه ها مربوط به المپیک میشه اینارو باید دانلود کرد از psn؟؟؟؟؟؟؟

Back