God of War III

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام من یه جایی بد جور گیر کردم!اونجا که دخل پیرزنه رو میاری همون که هی شراب میزنه تو رگ!بعدش آب رو توی اون دوتا ظرف میریزم و وارد قسمت بعدی میشم زنه رو میزارم رو کلیده که حالت باران سبز فعال میشه بعد ستون پله رو هم میارم جایگاهش الان اصلا 1 ساعت دارم این ور اون ور میچرخم نمیدونم چه کنم!

---------- نوشته در 03:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:46 AM ارسال شده بود ----------

کسی نمیدونه؟

شما اینکاری پست قبلی را نخوندی هان همین الان داشتیم درباره اش صحبت میکردیم هان

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اوه اوه من خودم اینجا توی این مرحله 1 ساعت گیر کردم تا اخر فهمیدم باید چیکار کنم
شما برید به این تاپیک و اونجا به طور کامل توضیح داده

خدای من بابا این پستی که من زدم این جا اموزشش هست

Airwolf

کاربر سایت
Aug 27, 2007
29
نام
Hamid
سلام دوستان. بازی God of War 3 تو کنسول PS3 Slim 160GB با فرمویر 3.55 (کپی خور) اجرا نمیشه. در صورتی که بازیهای دیگه مثل Mortal Kombat و Batman Arkham Asylum به راحتی اجرا میشه.
کسی میتونه کمکم کنه؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,038
نام
میثم
عزیز بنده فهمیدم شما پست زدید و گفتید تو این لینک توضیح داده منم گفتم کجای اون تاپیکی که معرفی کردید هست!
اصلا کمک نخواستیم!
سلام اقا باید اون سنگی که وقتی میری پیشش R1 میزنه اونو باید ببری بزاری اونجایی که به اندازه همین سنگ جا براش هست که راه پله درست بشه بتونی اون زنرو ببری بزاری توش

• Like
Reactions: ALit214

rasis20

کاربر سایت
Dec 25, 2010
26
نام
سعید
سلام
دوستان عزیز بنده در رد کردن مرحله ای که 3 تا مجسمه ابی رنگ که یک زنجیر در دست دارند مشکل دارم
یه سوراخ هست که روش وا میستم و مجسمه ها حرکت میکنند و یه دیریچه از نور که وقتی ازش رد میشیم 2 تا بشکه و 2 تا گاومیش هستش میشه توضیح بدید باید چکار کرد

• Like

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
سلام رفقا
من تازه شروع کردم به بازیه GOW 3 و طبعا چون نسخه های قبلی رو بازی نکردم داستان رو کامل نمیدونم و فقط اندکی از اون شنیدم
اگر لطف کنید لینکی بدبد که به زبان فارسی معرفی شخصیت ها و خود داستان رو ارائه کرده باشه بسیار ممنون میشم.

• Like

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
سلام رفقا
من تازه شروع کردم به بازیه GOW 3 و طبعا چون نسخه های قبلی رو بازی نکردم داستان رو کامل نمیدونم و فقط اندکی از اون شنیدم
اگر لطف کنید لینکی بدبد که به زبان فارسی معرفی شخصیت ها و خود داستان رو ارائه کرده باشه بسیار ممنون میشم.

کسی نبود یه کمکی بکنه ؟ :D

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
همین الان هلیوس رو کشتم جذابیت بازی فراتر از خارق العاده هست فقط اون مار شیر با اون گرافیک نوع وفق العاده جالب کشتن هلیوس اونم با اون گرافیک یعنی خارج از تصوره این بازی:-o:>

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
بازی رو الان تموم کردم مرحله آخرش بی نظیر بود اون مبارزه آخریاش که عین مرتال کومبت بود بعد اون مرحله آخر واقعا 10 از 10 حقشه
بعد رفتم فیلم مراحل ساختبازی رو دیدم کف کردم خارق العاده بود خدا میدونه چند نفر تو زمینه های مختلف سر بازی زحمت کشیدن دم همشون گرم
در کل:
only sony-only playstaion

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر