God of War III

سلام بر همه دوستان - آقا من تو مرحله ای که آخرین سلاح رو میگیریم گیر کردم - که یه مقدار هم صحنه های مشکل دار داره !

اونجا که یه مجسمه زن بزرگ که یه چیزی شبیه کوزه دستشه و یک چشمش روشن هستش به رنگ آبی فیروزه ای !

اهرم شکسته و اون صفحه نمیچرخه ! هرکاری میکنم رد نمیشه ! امیدوارم متوجه شده باشید کجا هستم و راهنماییم کنید . . . ممنون.

• Like
Reactions: Sega_genesis
سلام بر همه دوستان - آقا من تو مرحله ای که آخرین سلاح رو میگیریم گیر کردم - که یه مقدار هم صحنه های مشکل دار داره !

اونجا که یه مجسمه زن بزرگ که یه چیزی شبیه کوزه دستشه و یک چشمش روشن هستش به رنگ آبی فیروزه ای !

اهرم شکسته و اون صفحه نمیچرخه ! هرکاری میکنم رد نمیشه ! امیدوارم متوجه شده باشید کجا هستم و راهنماییم کنید . . . ممنون.
از این راهنما استفاده کنید و تو بخش استراتژی کشتن خدایان به نوشته مربوط به Hera همسر Zeus مراجعه کنید و این قسمت رو به راحتی رد کنید.

موفق باشید

باید با اون سلاحه که از اهنگره میگیری بزنی وسط اون صفحه برق بگیره بچرخه:d

سلام دوستان یه جایی از بازی هس که سه تا مجسمه ی بزرگ هستن و دست به دست هم دادن و یه زنجیر هم بین دستشونه،بعد از اون جا از یه جایی به کمک بال میریم بالا و یه سری بشکه هس که روش اتیشه،اونجا باید چیکار کنیم؟میشه یه کمکی کنید؟اگه با عکس باشه بهتره:x:d

سلام دوستان یه جایی از بازی هس که سه تا مجسمه ی بزرگ هستن و دست به دست هم دادن و یه زنجیر هم بین دستشونه،بعد از اون جا از یه جایی به کمک بال میریم بالا و یه سری بشکه هس که روش اتیشه،اونجا باید چیکار کنیم؟میشه یه کمکی کنید؟اگه با عکس باشه بهتره:x:d

عکس بذار تا بهتر راهنمایت کنم یادم نمیاد دقیقا کجا بود:-/

خوب بشکه ها رو با کمون آتیشی بزن.مجسمه ها هم اگر هرکول رو شکست دادی با اسلحش برو پشت تک تک مجسمه یه کریستال هایی هست اونا رو بشکن.

خوب بشکه ها رو با کمون آتیشی بزن.مجسمه ها هم اگر هرکول رو شکست دادی با اسلحش برو پشت تک تک مجسمه یه کریستال هایی هست اونا رو بشکن.

فکر نمیکنم هنوز به اونجا رسیده باشن دوست عزیز.

سلام اینم عکس

اون بشکه هرو باید ببری پایین توسط همون آسانسوری که اومدی بالا - بعدشم دوباره تو طبقه پایین -

یه جاهست که دوباره میتونی بشکه رو به پایین بندازی و تا اونجایی که یادمه بعدش باید با تیرکمون و تیر آتشین

بترکونیش . ..

سلام دوستان

لطفا هر کی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم ، اونجاکه یه مجسمه زن هست که یه کوزه دستشه و چشم سبز میشه گیر کردم ، من اون زنه رو کشتم و رسیدم الان یه جا که با چشم مجسمه داره بازی رو نشون میده ، باید بپرم توی یدونه از اون جامها تا پله بالایی باز بشه و راه رو برم اما وقتی از روش میام پایین دوباره پله برمیگرده پایین ! چیکار کنم که ثابت بمونه چیزی باید بزارم روش؟ اون زنه رو گذاشتم روی همون دایره که باعث میشه چشم مجسمه فعال بشه

• Like
Reactions: Sega_genesis
سلام دوستان

لطفا هر کی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم ، اونجاکه یه مجسمه زن هست که یه کوزه دستشه و چشم سبز میشه گیر کردم ، من اون زنه رو کشتم و رسیدم الان یه جا که با چشم مجسمه داره بازی رو نشون میده ، باید بپرم توی یدونه از اون جامها تا پله بالایی باز بشه و راه رو برم اما وقتی از روش میام پایین دوباره پله برمیگرده پایین ! چیکار کنم که ثابت بمونه چیزی باید بزارم روش؟ اون زنه رو گذاشتم روی همون دایره که باعث میشه چشم مجسمه فعال بشه

اوه اوه من خودم اینجا توی این مرحله 1 ساعت گیر کردم تا اخر فهمیدم باید چیکار کنم
شما برید به این تاپیک و اونجا به طور کامل توضیح داده

اوه اوه من خودم اینجا توی این مرحله 1 ساعت گیر کردم تا اخر فهمیدم باید چیکار کنم
شما برید به این تاپیک و اونجا به طور کامل توضیح داده

سلام

مرسی @};-، منم خودم پیداش کردم ، الان نمیدونم با اون عقرب بزرگه چیکار کنم

سلام من یه جایی بد جور گیر کردم!اونجا که دخل پیرزنه رو میاری همون که هی شراب میزنه تو رگ!بعدش آب رو توی اون دوتا ظرف میریزم و وارد قسمت بعدی میشم زنه رو میزارم رو کلیده که حالت باران سبز فعال میشه بعد ستون پله رو هم میارم جایگاهش الان اصلا 1 ساعت دارم این ور اون ور میچرخم نمیدونم چه کنم!

---------- نوشته در 03:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:46 AM ارسال شده بود ----------

کسی نمیدونه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or