God of War III

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
دوستان من چی کار کنم اون قسما r1 رو رد نمیشه تر و قرآن یکی یه سیوی چیزی معرفی کنه اونجاش رد شده باشه من تو کف گاد او وارم به حضرت عباس؟!

• Like
Reactions: Sega_genesis

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
دوستان من چی کار کنم اون قسما r1 رو رد نمیشه تر و قرآن یکی یه سیوی چیزی معرفی کنه اونجاش رد شده باشه من تو کف گاد او وارم به حضرت عباس؟!
کپی رو از یه جای دیگه بگیرید حل میشه به احتمال زیاد

• Like

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
دوستان خیلی جالبه من برداشتم کنسول رو بردم پیش مغازه دار گفتم بازیت خراب هستش و تستش کن.
تست کرد همین جاش رو زد و رد کردش گفت داداش بازی بلد نیستی چرا از بازی ایراد میگیری!
.
بعد من اومدم خونه.
یه بار دیگه بازی رو لود کردم عمرن رد نمیشه.
.
حالا شانسی که اوردم رفتم جلو تر یه سیو زدم.
جلو تر هم که میرم میرسم به قسمت قلب گایا و اونجا هم یه دوونه تیغ هستش!
باید چنگک گیر بکنه بهش که گیر نمی کنه.
فکر کنم این بازی و متال گیر برای من بیچاره اومد ندارن!
بدبختم.

آخرین ویرایش:
  • Like

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,812
نام
Masoud
سلام.

من یه جا گیر کردم :

یه غول هست اندازه غول سنگیه ولی انسان هستش (بدنش گوشتیه)

یه خورده که میزنمش میای روی دستش و هی با اون یکی دستش (که قبلش ناخونش رو میکنی) میکوبه روی مچ اون یکی دستش که ما روش هستیم و تنها جایی که من میتونم برم تا دستش روم نخوره بین دو تا از انگوشتاش هست و هیچ علامت و ... نمیاد که مثلاً بگیریش و ...

دیگه نمیدونم باید چکار کنم ...

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
soltanmasoud @
برو بین اشنگشتاش بعد که دستش رو زدن بقل انگشتش جائی برای بالا رفتن تعبیه شده، از اونجا برو رو دستش و با کله هلیوس دوباره چشماش رو مورد عنایت قرار بده.

آخرین ویرایش:

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
185 صفحه بگردم عمرا :D
اون جایی که درست یادم نیست یکی زخمی شده میخوای بکشیش یه نوری میاد من هرچی R3 و نگه میدارم و R2 هم میگیرم چند ثانیه جلوش و میگیره اما باز نور میاد جلو چشممون ! چطوری باید اینجا رو رد کنم .

راستی دوستانی که کپی مشکل دارن من تا الان کوچکترین مشکلی فریزی چیزی نداشتم .

آخرین ویرایش:
  • Like

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
185 صفحه بگردم عمرا :D
اون جایی که درست یادم نیست یکی زخمی شده میخوای بکشیش یه نوری میاد من هرچی R3 و نگه میدارم و R2 هم میگیرم چند ثانیه جلوش و میگیره اما باز نور میاد جلو چشممون ! چطوری باید اینجا رو رد کنم .

راستی دوستانی که کپی مشک دارن من تا الان کوچکترین مشکلی فریزی چیزی نداشتم .
اینجا R2 را که میگیری همینطور هم باید دستت را جلوی چشمت نگه داری و نذاری نرو بیاد تو چشمت و به سمتش حرکت کنی

• Like

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
سلام به دوستان
کمک کمک :d
بعد از کشتن برادر گرامیشون و رد کردن اون مراحل و بعد از اینکه اون خانم به زور کتک بردمش دستاش رو بستم به اون چرخ بزرگی که 2 در روبه رو رو بالا نگه میداره و ایشون هم تشریف بردن زیر چرخ له شدن(تازه می خواستم باهاش تیریپ بریزم خیلی خوش تیپ و خوش هیکل بود ) بعد اونجا رسیدم که یک سری پل هست که اهرم ها رو می چرخونی و بعد پل های شکسته جابه جا میشه .... چندین پل پشت سر هم باید این کار رو بکنی تا میرسی به یک پلی که میگه سیستم حرکتیش شکسته و جلوش یک مجسمه بزرگ ایستاده که یک تخم مرغ بزرگ تو دستش هست و R1 رو که میزنی اون رو نشون میده .... اطراف پل هم خالیه بپرم میمیرم :( چیکار کنم ؟؟ ممنون از راهنماییتون

• Like

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سلام به دوستان
کمک کمک :d
بعد از کشتن برادر گرامیشون و رد کردن اون مراحل و بعد از اینکه اون خانم به زور کتک بردمش دستاش رو بستم به اون چرخ بزرگی که 2 در روبه رو رو بالا نگه میداره و ایشون هم تشریف بردن زیر چرخ له شدن(تازه می خواستم باهاش تیریپ بریزم خیلی خوش تیپ و خوش هیکل بود ) بعد اونجا رسیدم که یک سری پل هست که اهرم ها رو می چرخونی و بعد پل های شکسته جابه جا میشه .... چندین پل پشت سر هم باید این کار رو بکنی تا میرسی به یک پلی که میگه سیستم حرکتیش شکسته و جلوش یک مجسمه بزرگ ایستاده که یک تخم مرغ بزرگ تو دستش هست و R1 رو که میزنی اون رو نشون میده .... اطراف پل هم خالیه بپرم میمیرم :( چیکار کنم ؟؟ ممنون از راهنماییتون
شما برو به پل قبل از اونی که شکسته یه دور دیگه بچرخونش میره به سمت پایین که روبروش یه مسیر دیگه هست میپری اونجا و ادامه ی کار :d
بابت اون خانوم هم ناراحت نباش این قسمت رو که رد کنی 3 تا گیرت میاد :d
----------
دمت گرم داداش می خوامت >:d< کمکت خیلی مهم بود
خواهش میشود :d همینقدر از دستمون بر میومد :d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohammad gamer

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
شما برو به پل قبل از اونی که شکسته یه دور دیگه بچرخونش میره به سمت پایین که روبروش یه مسیر دیگه هست میپری اونجا و ادامه ی کار :d
بابت اون خانوم هم ناراحت نباش این قسمت رو که رد کنی 3 تا گیرت میاد :d
دمت گرم داداش می خوامت >:d< کمکت خیلی مهم بود

• Like

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
دوستان یک جا گیر کردم اون جایی که عقرب رو کشتم و اون پیرمرده که آویزون بود هم رد کردم حالا اومدم تو اون مکعب ها که میچرخن
الان تو اون مکعبی هستم که از زیر زمینش سیخ میاد بیرون و چند تا گاو هم توش هستن که باید بکشی ... حسابی گیر کردم میدونم که اون 3 تا گاو اول رو کشتی یک پرنده میاد که باید ازش آویزون بشی ... حالا اولی رو شانسی آویزون میشم اما صفحه که میچرخه و باز همون آش و همون کاسه اما این دفعه نمیتونم پای پرنده رو بگیرم و خودم رو نجات بدم.... چیکار کنم راحت بتونم ازش آویزون بشم ؟؟ حتما یک راهی داره...ممنون اگر کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر