God of War III

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,967
نام
malek
انالوق چيه ديگه
آنالوگ همون دگمه هاییه که باهاشون راه میری و جهت دیدت رو عوض میکنی

41451601388428.jpg

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
سلام. دوستان کسی SOUND TRACK اول بازی رو نداره؟

منظورم آهنگ اون قسمنی هست که بازی وارد دستگاه میشه و قبل از اینکه بره داخل بازی عکس صورت کریتوس میاد و یه آهنگی پخش میکنه.

اون آهنگ رو کسی داره؟

sat09

کاربر سایت
Dec 1, 2010
25
چند دقيقه بايد دكمه دايره را بزنه در مرحله جنگيدن با پيرمرد ريش سفيد كه صفخه تلويزيون قرمز ميشه من هر چقدر ميزنم مرخله بعد نميتونم برم

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
بله زيوس راميگم بعد ولش كردم چه كار كنم
انقدر بزن که خونش همه س صفحه ی تلویزیون پر کنه طوری که دیگه تصویر نمیبینی و فقط صدای مشت های کریتوس میشنوی . . . . بعد از 3 دقیقه (شاید کمتر)دیگه دکمه مشت فشار نده و صبر کن . . . .

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
انقدر بزن که خونش همه س صفحه ی تلویزیون پر کنه طوری که دیگه تصویر نمیبینی و فقط صدای مشت های کریتوس میشنوی . . . . بعد از 3 دقیقه (شاید کمتر)دیگه دکمه مشت فشار نده و صبر کن . . . .
3 دقیقه نمیخواد، همین که صفحه کاملا قرمز شه کافیه

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
سلامامروز شبکه 3 یه سریال با نام ارمغان تاریکی تبلیغ کرد که از اهنگ god of war استفاده شده بود!!! حالا نمیدونم فقط برای تبلیغ بود یا توی خود سریال هم استفاده میشه. این سریال از فردا هر شب ساعت 9 از شبکه 3 پخش میشود

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
بعد از این همه سال بازی کردن نسخه های PS2 هیچ وقت فکر نمیکردم بخوان اینجوری تمومش کنن واقعا پایان زیبایی داشت
همیشه آخر هر Gow میشد منوی اول بازی اینبار هم همچین تصوری داشتم ! اما

آخرین ویرایش:

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
سلام:
تمومش كردم شاهكاري بود كه نميتونم توضيح بدم.ببينم تو سكانس آخر بازي بعد از اينكه كريتوس خودكشي كرد نشون داد جنازش نيست .من فكر كنم بازي ادامه داشته باشه.درسته؟
كسي اطلاعي نداره؟

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
595
نام
امیر
مشکل دارم!!!

شاید مسخره باشه...
من تازه این بازی رو شروع کردم ، تو مرحله Mount Olympus همون اوایل که باید R1 رو بزنی و از قلاب آویزان شی ، هر جور که فکرم رسید R1 رو زدم اما قلاب رو نگرفت ... R1 جای دیگه کار میکنه..
توعکس جاشم نشون دادم...
gow3small_0084.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر