God of War III

نوشته شده توسط [DeAD_MAn];1203475:
اگه هنوز نتونستی بری
باید همون ستونی که یه بار گذاشتی کنار اون جام اول که پر از آب بشه برداری بگذاری کنار یه جام دیگه ( البته وقتی داری از دید مجسمه می بینی ) بعد وقتی اون جام پر شد ستون رو برداری بیاری پایین این بار بگذاری جای پله ها بعد جام سوم رو می بری پای آخرین پله در نهایت جنازه ی هرا رو برمی داری از پله ها می ری بالا می ندازی تو جام سوم
امید وارم تونسته باشم توضیح بدم
1- خب راه به سمت پله ها که بستس !! اونو چه جوری میارم پایین !
جام هارو میشه مگه تکان داد ؟!

بعد اینکه پایه رو میبرم اون دایره ه که پایین میره ! درسته ؟ یا نه ؟ چی میگه !
بازم نفهمیدم !!
آخه من پایه رو ا ز روی نرده ها چه جوری رد کنم؟

سلام من توی این مرحله که باید زئوس رو بکشیم گیر کردم......روش کشتنش چجوریه؟؟؟
زدن زیوس مثل اب خوردنه!

فقط کافی هست صبر کنی تا شروع به ضربه زدن بکنه، بعد بپری هوا و با L1+دایره بزنیش. وقتی خورد خیلی راحت میتونی در حالی که L1 رو نگه داشتی با مثلث بزنیش تا نموده بشه.

کلا خیلی راحت هست! البته اگه باز نتونستی بزنیش میتونی از این مقاله استفاده کنی:

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=29449

How to Kill Zeus-e-BiPeDaR :))

سلام..
من خودم تازه دیروز پریریز بازی رو تموم کرد و GOW III دومین بازی بود که پلاتش کردم.. پدرم در اومد تا این Zeus بی پدرو روی Titan Mode بکشم..
کلا با Zeus توی 4مرحله مبارزه میکنی که سختاش یک و سه هستن..
اولین مرحله ش که روی یه راهرو مبارزه میکنید بهترین سلاحت جاخالی دادن و استفاده از کمان Apollo هستش؛ به این ترتیب که هی با پرش و استفاده از R به قسمت دیگه میری و با تیرکمونت تند تند میزنیش.. خیلی توی جای خالی دادن ها باید دقت کنی مخصوصا وقتی Zeus میره بالا و مثل صاعقه بهت حمله میکنه که حمله ش هم خیلی تند هستش و هم Healthت رو خیلی کم میکنه..
بعد این قسمت یه Save هست..
توی قسمت دوم فقط کافیه Zeus رو حالا هر جور که میتونی بزنی تا Gaia بیاد.. بهترین اسلحه ت میتونه کمانت و اسلحه ی هرکلیس یعنی Namean Cestus باشه که به نظر من بهترین اسلحه همینه، فقط هم به صورت زدن xهای متوالی.. میتونی از Magic و Rageت هم اینجا استفاده کنی.. من تو مرحله ی سوم بدون استفاده از این دوتا تونستم شکستش بدم..
خوب بعد این مرحله به Auto Save هست..
مرحله سوم از همه سخت تر هستش و دوتا قسمت اصلی داره.. (ای من توی این مرحله ی سوم خودم رو اول فحش میدادم که چرا مرحله قبل از Magicم استفاده کردم..:d)
خوب توی این مرحله همون دو تا سلاح کمان و Namean Cetus رو من استفاده کردم.. حتما این دو تا رو تا آخر Upgrade کن..
توی قسمت اولش که Zeus پایین میاد بیشتر با دو روش فرستادن صاعقه و بدلِ موقتی خودش به شما حمله میکنه.. صاعقه ها رو میتونی راحت با استفاده از R یا همون Right Stick جاخالی بدی و بعد با کمانت تند تند بزنیش.. بدلش رو هم همین طور میتونی جاخالی بدی.. وقتی از بدلش استفاده میکنه میتونی نزدیکش وایستی و وقتی قدم دوم رو برای رها کردن بدلش زد L1 رو بزنی تا هم دفاعش کنی و هم یه خورده به Magic و Rageت اضافه کنی.. اگه بدلش بهت بخوره خیلی از خونت کم میکنه.. من تو اینجاش بابام در اومد Magicم رو پر کنم (آخرش هم فکر کنم یه بار استفاده کردمش اونم فکر کنم).. یه روش حمله ی دیگه ش هم اینه که میره هوا بعد میپره زمین یه موج میفرسته سمتت که با دو بار زدن x و پرواز کردن میتونی ازش دور بشی..
خوب وقتی حسابی با کمانت زدیش، قلب Gaia قرمز میشه و Zeus میره خونش رو پر میکنه.. اینجا میتونی قبل اینکه Zeus به قلب برسه با زدن قلب یه ذره خونت رو زیاد کنی.. از اینجا به بعد قسمت دومه و باید حواست باشه که هر وقت قلب Gaia قرمز شد نذاری Zeus بهش برسه و تا قلب قرمز شد سریع بری چندتا مشت به قلب بزنی تا خونش رو خودت بگیری.. اینجا Zeus نامرد میپره هوا و از خودش بدلهای دایمی ایجاد میکنه (حواست باشه میان پایین موج ایحاد میکنن جاخالیشون بده).. بدل ها رو میتونی راحت با Namean Cetus و زدن x تند تند ناکار کنی.. Zeus رو هم با تیر کمانت بزنی.. خیلی باید حواست به جاخالی هات باشه.. هر جا هم اوضاع بیریخت شد از Magic یا Rage میتونی استفاده کنی.. پس توی قسمت دوم مرحله سه نمیذاری Zeus از قلب Gaia استفاده کنه (تا قرمز شد سه-چهار تا مشت بهش میزنی خونش میاد برای خودت.. قبل از قرمز شدن، Gaia یه صدایی میده که میتونی ازش بفهمی الان قلبش قرمز میشه)، بدل هاش رو با مشت های هرکلیس نابود میکنی، خودِ Zeus رو با کمان Apollo میزنی.. اینکار رو اِنقدر ادامه میدی تا دایره بیاد روی Zeus.. بعد این میری تو مرحله چهارم کشتن Zeus که خیلی ساده هستش (مجموعه ایی از QTEها و کارها رو باید انجام بدی)..
من بازی رو بار اول بود انجام میدادم، جوگیر شده بودم روی Titan Mode هم رفته بودم، حتما هم میخواستم پلاتش کنم، خلاصه حسابی بیچاره شدم تا این ها رو فهمیدم..>:)

سلام.یه راهنمایی میخواستم.تو اون مرحله که زن هرکولس میکشی سه تا ظرف گرد بزرگ هستش که باید پر ابشون کنی.من 2 تای اولی پر میکنم.ولی سومی هر کاری میکنم نمیتونم.چیکار باید بکنم.چون همین که ظرف دومی از اب پر میشه ظرف سومی حرکت میکنه و از مسیر اب دور میشه.

آخرین ویرایش:
اون زن هرکول نیست!!! زن زئوسه !
خداییش داستان GOW وقتی که شخصیت ها رو نمیشناسید بهتون حال میده ؟

برای راهنما هم به لینکی که ماکان تو پست 2720 گزاشته مراجعه کنید! اونجا کامل همه چیز توضیح داده شده !

اون زن هرکول نیست!!! زن زئوسه !
خداییش داستان GOW وقتی که شخصیت ها رو نمیشناسید بهتون حال میده ؟

برای راهنما هم به لینکی که ماکان تو پست 2720 گزاشته مراجعه کنید! اونجا کامل همه چیز توضیح داده شده !
حالا ما یه سوتی دادیم.:d:dاسمون که به زمین نیومده!!ا
اتفاقا خیلی حال میده:d

سلام بچه ها ان مرد ي كه نور توليد ميكنه چه جوري بايد از پس اش گذشت همان اني كه بعد از غول يك چشم مبارزه ميكني كدام دكمه رابايد بزني

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or