God of War III

پیشنهاد می کنم جماعت به شدت از ماکس کردن دستکشا خودداری کنن...من این اشتباه رو کردم آخر ماجرا خیلی یخ از آب دراومد
با دستکشای ماکس شده هی پش سر هم زئوس رو زدم مثه آب خوردن افتاد و مرد...من روی نرمال بازی کردم...روی درجه سختی بالاتر هم این طوریه؟
نه به نظر من درجات سختی دیگش خیلی سخت تر از نرمال بود..

بچه ها چرا این باگ هایی رو میگید من ندیدم هیچ کدومو؟:)
من قبل شروع بازی یه اپدیت 5 مگابایتی رو دانلود کرده بودم . فک کنم تو تعطیلات نوروز انجام داده بودم هیچ مشکلیم نداشتم
ببین اپدیت دستگاه هیچ ربطی به باگ نداره.ولی فکر کنم چیزی که ربط داشته باشه ورزن بازیه.مثل GTA IV که 3 از 2 و 1 گرونتر بود و شاید هم بهتر.
راجع به این موضوع از هر کی پرسیدم خودش هم نفهمید چی گفت:confused:

ببین اپدیت دستگاه هیچ ربطی به باگ نداره.ولی فکر کنم چیزی که ربط داشته باشه ورزن بازیه.مثل GTA IV که 3 از 2 و 1 گرونتر بود و شاید هم بهتر.
راجع به این موضوع از هر کی پرسیدم خودش هم نفهمید چی گفت:confused:
اپدیت بازی ( نـــه دستگاه . ) دقیقا مربوط به رفع باگ ها و ... است .
ریجن بازی ( نه ورژن ) هم ربطی به باگ ها نداره و مربوط به منطقه ی فروش بازی ـــه .

دوستان من انگیلیسیم ضعیفه و بازیو بازی کردم و از داستان سر در نیووردم لطف میکنید یکی داستانو توضیح بده یا لینکی بدید ممنون میشم

دوست عزیز صفحه اصلی یکی از دوستان بسیار زیبا هم gow و هم اساطیر یونان رو توضیح دادن .........

سوال

سلام.
چندتا سوال دارم درباره داستان.
1-چرا تایتان ها به کریتوس خیانت کردن؟:confused:
2-نقش اتنا تو داستان 3 چی بود؟:confused:
3-اتنا از کریتوس چی میخواست؟:confused:
4-چرا کریتوس اخر خودشو کشت؟:eek::confused:
5-اخر بازی وقتی کریتوس با زیوس میجنگه دختر کریتوس سمت جعبه پاندورا میره؟چرا؟به اون چه؟:eek:
6-چی به سر دنیا میاد؟همچی تموم میشه؟:confused:
خیلی ممنون:-"

Last edited by a moderator:
سلام.
چندتا سوال دارم درباره داستان.
1-چرا تایتان ها به کریتوس خیانت کردن؟:confused:
2-نقش اتنا تو داستان 3 چی بود؟:confused:
3-اتنا از کریتوس چی میخواست؟:confused:
4-چرا کریتوس اخر خودشو کشت؟:eek::confused:
5-اخر بازی وقتی کریتوس با زیوس میجنگه دختر کریتوس سمت جعبه پاندورا میره؟چرا؟به اون چه؟:eek:
6-چی به سر دنیا میاد؟همچی تموم میشه؟:confused:
خیلی ممنون:-"
نمیگی ما که بازی رو تموم نکردیم نباید اینارو بخونیم؟ :biggrin1:
حالا که حالم رو گرفتی رفت! ولی از این به بعد از Spoiler استفاده کن.

1.چون اونا هم از زئوس کینه به دل داشتند و می خواستند زئوس به دست خودشون کشته بشه! نه کریتوس !
2.مثل همیشه راهنمای کریتوس بود!
3. اون رو ما هم نفهمیدیدم که هدف از کمک به کریتوس چی بود! ولی آخرش اون جادویی که درون کریتوس بود و از طریق جعبه ی پاندورا به بدنش رفته بود رو می خواست! البته هیچ جادویی تو بدن کریتوس نبود و فقط امید بود که به کریتوس کمک کرد تا زئوس رو بکشه!
4. همه ی کسانی که باهاش دشمنی داشتند و یا در مرگ زنش دخیل بودند رو برای انتقام گرفتن کشت! و خودش هم اگر کمی فکر میکرد میتونست زنش رو نکشه! و با کشتن خودش از همه انتقام گرفت! این یک دلیلش بود. دلیل دومشم اینه که وقتی زئوس رو کشت و همه جا نابود شد خودش رو کشت تا امید توی دنیا پخش بشه و زندگی دوباره از سر گرفته بشه! (البته این احتماله ولی خوب درسته :d )
5.اون دختر کریتوس نبود! یعنی واقعا نفهمیدی دخترش نیست؟ :d هیچی اون رفت سمت پاندورا تا به کریتوس در کشتن زئوس کمک کنه! یعنی خودش رو فدا کرد که کریتوس بتونه از قدرت پاندورا استفاده کنه اما ...
6. توی 4 توضیح دادم! ولی متاسفانه احتمالا سانتا بازی رو به یک نحوی ادامه میده(با کریتوس احتمالش کمه ولی احتمال داره ادمه بدند! در هر صورت همه چی تموم نشد و دنیا احتمالا دوباره به روال عادی خودش بر میگرده :d

• Like
Reactions: Politiciλn
سلام دوستان
می خواستم یه مقایسه ای بین این 3 تا بازی بکنیم . فکر کردم اینجا مناسب باشه چون تاپیک gow:C خوابیده !
به نظرتون تو این 3 تا بازی کدوم از همه بهتره ؟
من هر کدوم رو 2 یا 3 بار رفتم . فقط نقاط ضعف و قدرتشونم بگید
به نظر من gameplay بازی در gow3 (مبارزات) بهتر از قبلیاست . ولی از منظر puzzle هیچ کدوم به gow 1 می رسند. platforming هم به نظرم تو gow 1 هم بیشتر بود هم بهتر . البته به شخصه با مراحلی که kratos تو vent میرفت خیلی حال کردم ! به نظرم کاملا" جدید و خلاقانه بود .باس های gow 3 هم بدون شک خیلی بهتر شدن .
بزرگترین مشکلی که من تو gow 3 دیدم نحوه ی مخفی کردن chest ها بود که به نظرم خیلی رو جذابیت بازی تاثیر می ذاره و تقریبا" همه جلوی چشم بودن . ( با کله ی helios روشن می شدن) بر خلاف gow 2 که قدم به قدم chest بود ولی راحت نمی شد پیداشون کنی ! به نظرم این قسمت بازی رو رسما" پیچوندن.
بعضی از محیط های بازی هم به نظرم مناسب gow نبودن مثل garden of Hera .
gow 2 هم به نظرم از هر لحاظ perfect بود ( نسخه ی مورد علاقه ی من ) به خصوص شروع بازی عالی بود. البته puzzle ها نسبت به gow 1 ضعیف تر بودن.
در کل به نظر من هیچ کدوم داستان و جو gow 1 رو نداشتن با وجود این که بازی تو هر 2 نسخه ی بعدی به خصوص از نظر gameplay پیشرفت داشتن.

ولی در کل gow بهترین بازی که تو 15 سال اخیر بازی کردم ( هر سه نسخه ) با این که هر کدوم رو چند بار تموم کردم هنوزم هر روز تا بازی نکنم از خونه نمی رم بیرون D:

آخرین ویرایش:
اين بازي رو كه گرفتم ياد بستني خوردن تو بچگي افتادم از ترس اينكه بستني زود تموم بشه اونو ليس ميزدم نه گاز . اين بازي رو هم از ترس اينكه تموم بشه روزي نيم ساعت بيشتر بازي نمي كنم اونم دوبار هر قسمت رو.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or