God of War III

با سلام

من برای برادرم یک ps3 تازه گرفتم وبا اون بازی خدای جنگ سه را هم گرفتم

من از آنجایی که هیچ آشنایی با بازی ها ندارم نمی دونم ساختار بازی ها چگونه است

لطفا من را راهنمایی کنید من easy mode را اجرا می کنم وقتی بازی شروع می شود

به یک درخت می رسم که باید آن را بلند کنم هر چه قدر R1 و دایره را سریع بعد آن می زنم

نمی توانم آن را بلند کنم

لطفا من را راهنمایی کنید هم چنین تروفی را هم به من توضیح دهید چی هست ممنون می شوم
بعد R1 دایره رو تند تند بزن (چند بار بزن نه یه بار این یکی از اصول تو GoW3 هست:biggrin1:)

بعد R1 دایره رو تند تند بزن (چند بار بزن نه یه بار این یکی از اصول تو GoW3 هست:biggrin1:)

این چیزی که شما گفتید را بار ها امتحان کردم در در چند سایت خارجی هم همین رو می گن

ولی هر چه قدر هم من سریع دایره رو می زنم نمی تونه بلند کنه احتمال داره اشکا ل از چیزه

دیگه باشه من دستگاه رو دیروز خریدم ps3 slim 120 G

بازی شم 57 تومن

امکان داره دستگاه یا بازیم مشکل داشته باشه

این چیزی که شما گفتید را بار ها امتحان کردم در در چند سایت خارجی هم همین رو می گن

ولی هر چه قدر هم من سریع دایره رو می زنم نمی تونه بلند کنه احتمال داره اشکا ل از چیزه

دیگه باشه من دستگاه رو دیروز خریدم ps3 slim 120 G

بازی شم 57 تومن

امکان داره دستگاه یا بازیم مشکل داشته باشه

نه عزیز مشکل از دستگاه نیست نگاه کن وقتی داری دایره رو میزنی موقع زدن وقتی 1 بار دایره رو زدی برای بار دم یکم انگشتت رو بلند کن که دکمه در بیاد اما سریع پش بندش باید بزنی نه انقدر سریع که دکمه ها یه سره بشه نه انقدر دیر که دوباره برگرده حالت اول .

یعنی باید پشت هم بزنی اما یکم انگشتت رو بیاری بالا اما سریع دوباره باید دایره رو بزنی .

نه عزیز مشکل از دستگاه نیست نگاه کن وقتی داری دایره رو میزنی موقع زدن وقتی 1 بار دایره رو زدی برای بار دم یکم انگشتت رو بلند کن که دکمه در بیاد اما سریع پش بندش باید بزنی نه انقدر سریع که دکمه ها یه سره بشه نه انقدر دیر که دوباره برگرده حالت اول .

یعنی باید پشت هم بزنی اما یکم انگشتت رو بیاری بالا اما سریع دوباره باید دایره رو بزنی .

بچه ها با عرض معذرت باید بگم همه مدلی امتحان کردم ولی موفق نمی شم

تا حالا شده کسی به این مشکل بر خورد کنه

بچه ها با عرض معذرت باید بگم همه مدلی امتحان کردم ولی موفق نمی شم
نرمال مود برو شاید درست بشه! احتمالا آسون میزاری و با اون سرعتی که دایره رو فشار میدی کریتوس هنگ میکنه:cheesygri

آقا جان GOW IV در کار نیست نمیتونه باشه چون کریتوس خورشید, جهنم. آب وهوا و دریا رو ازبین برد یک کلام دنیا رو به ****برد:evil:

Last edited by a moderator:
اولا بزار تو اسپویلر
دوما هم
ما هم دوست داریم نباشه! و اگرم در کار نباشه خدا رو شکر میگیم! برند سراغ یک IP جدید! ادامه ی بازی به نظر من به بازی لطمه میزنه!
البته همه جا نابود شد! ولی امیدتو دنیا پخش شد! پس دنیا دوباره مثل قبل میشه!

اولا بزار تو اسپویلر
دوما هم
اولا نسخه چهار هنوز در کار نیست ( چی باید بره تو اسپویل ؟ )

دوما نسخه چهار صد در صد وجود خواهد داشت
الان حوصله ردیف کردن منبع و لینک و این جور چیزا ندارم پس خلاصه می کنم
دیوید جف بعد از عرضه نسخه 3 یک بار توی توییتر گفته بود به سونی مربوط می شه بخوان بازی رو چه جور تموم کنن

دقت کن نگفته سونی مسئول پابان بازی هست ( منظورم انتهای داستان شماره3 هست )

اون کارگردان نسخه 3 هم در یک مصاحه از دهنش پریده گفته ( ایده اش برای اتمام ساگا ( ُSAGA ) با دو کارگردان دیگه متفاوت هست
ساگا = یعنی چهار قسمتی !؟
بعد از مصاحبه که فهمیده سوتی داده خواسته که این بخش رو حذف کنن
خود دیوید جفی هم یک جای دیگه نشسته بود گفته بود برنامه سونی از اول چهار قسمت بوده !( توی کنفرانس بازی اروپا )

ببخشید در بحث فنی شما دخالت میکنم ولی :
1: Saga به معنی حماسه و داستان حماسی هست نه 4گانه
2:همین دوید جفی که شما اشاره میکنید در ویدیویی که تو خود دیسک بازی هست یجا میگه:
"فکر کنم دیگه وقت این رسیده که کریتوس بره و استراحت کنه
3:اگه شما نگاهی به پشت Box بازی بندازی میبینی که نوشته"The Trilogy Concludes" یعنی سه گانه به پایان میرسه
در کل من اینا رو برای اطلاع دوستان گفتم و چیزی که معلوم هست اینه که سه گانه تموم شد شاید در آینده Gow جدید منتشر بشه ولی داستان کریتوس به پایان رسید

سـلام.

بفرمایید اینم قول من که گفته بودم "شاخ ترین باگ" بازی رو بهتون نشون میدم.

پیشاپیش از کیفیت پایین عکس ها معذرت میخوام ، از این بهتر در دسترس نبود.

تصویر گویای همه چیز هست و بهتره من حرفی نزنم !

برا منم اولین باری که با زئوس مبارزه میکنیم وقتی میمردم میخواست load شه صفحه loading به جای اینکه سیاه باشه سفید میشد یه چیزای زرد رنگم اون وسط بود! احیانا اینم باگه؟

• Like
Reactions: BROXIGAR

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or