God of War III

نمیدونم چرا همه میگن تیر کمون :biggrin1:.
ضربه هاش رو راحت میشه جا خالی داد. با تیر کمون فکر کنم خیلی طول بکشه. درسته ؟
کیا من با Bow Of Apollo راحت تر تونستم بکشمش. جا خالی میشد داد ولی ضربه زدن بهش سخت بود تو دورهای آخر. البته اگه با BOE ضربه نمیزدی که دیگه فاتحه:دی
والا منم از Blades Of Athena استفاده کردم فقط نمیدونم چرا دوستان گیر دادن به تیرکمون:confused::biggrin1:
دوست عزیز شما همچنین سلاحی رو در این شماره نداشتید. Blade Of Exile رو در اختیار داشتید. تنها یک حالت بود تا BOA را فعال کنید و اون هم پیدا کردن شی Aphrodite در بازی و فعال کردن آن که البته این کار باعث غیرفعال شدن Trophyها می شد.

دوستان دوستان!
سایت spartans stand tall آپدیت گشت!

کسایی که تموم نکردند اسپویلر رو نخونند!

یک عدد سر پدید آمده! وقتی هم رعد و برق میزنه یک جورایی توی آب معلوم میشه طرف!
فکر نکنم کریتوس باشه! و احتمالا(خیلی زیاد :d ) برادرشه!!
هوا هم هنوز بارونیه ولی ایندفعه باد هم به طور شدیدی می وزد! این طور که به نظر میرسه این توده ی هوای بارانی تا پی فردا به شمال غرب کشور ما ... ببخشید اشتباه شد :d ! با اخبار قاطی کردم :d

ویرایش :
کمی بیشتر نگاه کردم! این انعکاسش تو آب یک جورایی به کریتوس می خورد :d ولی هنوز مطمئن نیستم :d

مرسی بابت خبر.
یه عکس از آخرین انعکاس توی آب که بگیرید کاملا معلومه که کیه!!!
انعکاسهای قبلی واضح نیست.راستی با prtSc SysRq که کیبوردتون داره عکس بندازید.

دوستان دوستان!

کسایی که تموم نکردند اسپویلر رو نخونند!

یک عدد سر پدید آمده! وقتی هم رعد و برق میزنه یک جورایی توی آب معلوم میشه طرف!
فکر نکنم کریتوس باشه! و احتمالا(خیلی زیاد :d ) برادرشه!!
هوا هم هنوز بارونیه ولی ایندفعه باد هم به طور شدیدی می وزد! این طور که به نظر میرسه این توده ی هوای بارانی تا پی فردا به شمال غرب کشور ما ... ببخشید اشتباه شد :d ! با اخبار قاطی کردم :d

ویرایش :
کمی بیشتر نگاه کردم! این انعکاسش تو آب یک جورایی به کریتوس می خورد :d ولی هنوز مطمئن نیستم :d
سلام بر تو!

خیلی شبیه کریتوس هست ، در ضمن یکی هم اون بقل که اونم خیلی شبیه کریتوس!
خیلی عجیبه امیر ... تا الان 3 خونه از 4 تا پُر شده ، مونده فقط یکی!

سلام دوستان منم بازیو یه بار با easyتمام کردم الان دارم با normalمیرم.بازی فوق العاده است.
دوسوال راجب بازی
1
.چطوری میتونم وقتی بازیو تموم کردم و مثلا دستکش گرفتم(دست کش های هرکول رو)دوباره بازیو از اول برم و اون دست کش ها رو داشته باشم؟یعنی وقتی اول بازی رو بدن gaiaهستم دستکشا دستم باشن؟(آخه تو بعضی بازیا هستن)
2.یکی از دوستان گفته بود که اگه بازی تو دستکاه باشه و اونو روشن کنیم چند تا دمو میاد من ندیدم؟(ریجن بازیم3هست)میشه یه توضیح بدین؟

ممنون لطفا اینم جواب بدین.

.چطوری میتونم وقتی بازیو تموم کردم و مثلا دستکش گرفتم(دست کش های هرکول رو)دوباره بازیو از اول برم و اون دست کش ها رو داشته باشم؟یعنی وقتی اول بازی رو بدن gaiaهستم دستکشا دستم باشن؟(آخه تو بعضی بازیا هستن)

Ghost of Sparta کامل شد . خودتون سر بزنید تا ببینید چه خبره !
دوست عزیز چند روزی هست که کامل شده:biggrin1: تاپیکش هم تو بخش اخبار بلافاصله زده شد. توی E3 خبرهای بیشتری می شنویم از بازی ولی تا حالا معلوم شده که داستان بازی بین نسخه 1 و 2 هست. زمانی که کریتوس God Of War بوده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or