God of War III

سلام دوستان دوباره يه جاي بازي گير كردم
نمي دونم چرا انقدر تو اين بازي گير مي كنم فكر كنم به خاطر امتحانا باشه چون مجبورم 1 شب بازي كنم و اون موقع هم مغزم كار نمي كنه
بعد از همون جايي كه سري فبل گير كردم يه جايي است كه دو تا كاسه هستش بعد از اينكه ك سه اولي را پر اب مي كنيم بايد چي كار كنم
راستي خيلي ممنون از راهنمايي هاي قبليتون

سلام دوستان دوباره يه جاي بازي گير كردم
نمي دونم چرا انقدر تو اين بازي گير مي كنم فكر كنم به خاطر امتحانا باشه چون مجبورم 1 شب بازي كنم و اون موقع هم مغزم كار نمي كنه
بعد از همون جايي كه سري فبل گير كردم يه جايي است كه دو تا كاسه هستش بعد از اينكه ك سه اولي را پر اب مي كنيم بايد چي كار كنم
راستي خيلي ممنون از راهنمايي هاي قبليتون
از همون ستونی که استفاده کردی برای دومی هم استفاده کن
برای سومی هم جنازه هرا رو میزاری رو دایره که حالت بازی عوض میشه ثابت باشه
بعد ستونو بین اون تیکه سنگه و سمت راستش قرار بده بعدش جنازه رو بردار ببر بنداز تو کاسه سوم

دست پزنده و جونده هم درد نکنه ، این چه آشی بود دادن دستتون اخه ؟ :دی

ولی انصافا تو این حجم کار ، AA اونم تو کنسول خوب بود ، بهونه نیارید . :دی

آش بسیار مطلوب و خوبی بود، دلم لک زده بود واسه یه hack-and-slash درست درمون... خدا خیرشون بده Violence خون مارو بردند بالا

سلام. دوستان من اونجاش که کریتوس میره با یه یارو صحبت میکنه بعد یارو میپره میره بالا و بعدش کریتوس

باید از اون زنجیرا بالا بره. بعدش که میرم بالا آتنا میاد با کریتوش صحبت میکنه. بعدش میرم یه جایی که یه

توفانه. بعد نوشته:

the head oh helios

use head goldy dust to show goldy secret

همچین چیزی. اونجا باید چیکار کنم؟

سلام. دوستان من اونجاش که کریتوس میره با یه یارو صحبت میکنه بعد یارو میپره میره بالا و بعدش کریتوس

باید از اون زنجیرا بالا بره. بعدش که میرم بالا آتنا میاد با کریتوش صحبت میکنه. بعدش میرم یه جایی که یه

توفانه. بعد نوشته:

the head oh helios

use head goldy dust to show goldy secret

همچین چیزی. اونجا باید چیکار کنم؟
شما باید با استفاده از سر هلیوس نقاشی های رو دیوار رو پیدا کنید ...

ما که موفق به بازی کردن نشدیم
اما یکی توی اسپویل بگه تهش چی میشه:eek:؟
خطر اسپویل :biggrin1:
همه رو میکشه از جمله زئوس و آخرشم خودشو میکشه که امیدی که در وجودش بود (همون نیروی جعبه پاندورا که تو یکش باز کرد، اون نیرو امید بود مثل اینکه :biggrin1:) رها میکنه تو بین ملت حالشو ببرن
البته یه حدسایی هست که ممکنه نمرده باشه :confused:

ما که موفق به بازی کردن نشدیم
اما یکی توی اسپویل بگه تهش چی میشه:eek:؟
خفن اسپویلر Alert، توضیح جامع:

کریتوس حالت مادی زئوس رو شکست میده اما مغلوب حالت غیرمادی اون میشه،‌ به درون خودش سفر میکنه و با ترس از خودش مبارزه میکنه؛ و نیروی امید درونش رو آزاد میکنه و خودش رو میبخشه. کریتوس برمیگرده و زئوس رو شکست میده. آتنا میاد و ازش میخواد نیرویی که از جعبه دریافت کرده رو بهش بده؛ اما کریتوس میگه جعبه خالی بوده. آتنا باور نمیکنه، اما بعد توضیح میده که وقتی کریتوس اولین بار جعبه پندورا رو باز کرده بود،‌ قویترین نیروی جهان (امید) همراه با تمام بدی‌های حاصل از جنگ بزرگ بین خدایان و تایتان‌ها در جعبه بوده. همه فکر میکردند این کریتوس بوده که بدی‌ها رو دریافت کرده اما واقعا بدی‌ها آزاد شدند و خدایان رو فاسد کردند و کریتوس از نیروی امید درون جعبه استفاده کرده. آتنا فکر میکنه باید نیروی امید دست اون باشه و دنیا رو که حالا به اوج آشوب رسیده دوباره آروم کنه، درست مثل بار اول که از میان آشوب‌های جنگ بزرگ کوه المپ برخواسته بود اما کریتوس خودش رو میکشه و نیروی امید رو در دنیا پخش میکنه. آتنا از این حرکت کریتوس نا امید میشه و میگه "اون‌ها (ادم‌ها) نمیدونند باید با این نیرو چه کنند" و "من از تو نا امید شدم اسپارتی" و کریتوس رو که در خون خودش غرق شده رها میکنه. کریتوس به رهایی رسیده و به خودش میخنده. بعد از تیتراژ، اثری از جسد کریتوس نیست و رد خون کریتوس تا لبه پرتگاه دیده میشه.

کل بازی رو که اسپویل کردید دیگه! هرکی میاد اسم یک باس رو میگه و میره :d
چیزی وجود دارد به نام
spoiler.gif
خواهشا از این استفاده کنید! :d

خدا رو شکر که من جزو اونایی نیستم که هنوز بازی رو نگرفتن وگرنه الان باید 200 بار برای لو رفتن بازی سرم رو میکوبوندم به دیوار :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or