God of War III

من اون 3 تا تمی که یکی از دوستان چند صفحه پیش گذاشته بودن رو رو دستگاه نصب کردم
ولی وقتی تمو میزنم بیاره عکس پس زمینه رو نمیتونه نشون بده

این رفیقمون فکر خودش داشت تیک مینداخت به اون آدم:biggrin1:
نه خدائی راست میگه.البته gow 3 قطعا تا الان بهترین گرافیک کنسولی بوده.تکسچرها واقعا دیوانه کنندست.:eek::eek:بعضی جاها واقعا انگار آدم خودش تو محیط بود.اما این مشکل دندونه دار بودن تو بازیهای ps3 دیده میشه.منم خیلی دوست دارم بدونم چرا؟

نه خدائی راست میگه.البته gow 3 قطعا تا الان بهترین گرافیک کنسولی بوده.تکسچرها واقعا دیوانه کنندست.:eek::eek:بعضی جاها واقعا انگار آدم خودش تو محیط بود.اما این مشکل دندونه دار بودن تو بازیهای ps3 دیده میشه.منم خیلی دوست دارم بدونم چرا؟
من که توی GOW III لبه ندیدم...
کلا AA بازی های PC از کنسولی بالا تره...:-"

خب بابا رو کنسول چقدر AA میخواین مگه؟

بسیار بازی جذابی بود، دست باعث و بانیش درد نکنه که داد به ما تا بازی کنیم :دی
دست پزنده و جونده هم درد نکنه ، این چه آشی بود دادن دستتون اخه ؟ :دی

ولی انصافا تو این حجم کار ، AA اونم تو کنسول خوب بود ، بهونه نیارید . :دی

البته اين مشكل aa كه مي گيد به صفحه نمايش هم بستگي براي همين نظرات متفاوت اينقدر موجوده تا جايي هم كه مي دونم ps3 360 جفتشون تا 4x ساپورت مي كنن

شرمنده اهالی
من یه جایی گیر کردم...هر کاری می کنم رد نمی شه...کیست مرا یاری کند؟

رسیدم به برادر Hades...می زنمش تا روی زمین می یوفته و قلبشو می کشه بیرون از تو سینه...بعد اون دستا از توی زمین در میاد...هر کاری می کنم قلبه دوباره به دست Hades نرسه نمی شه...قلبو بر می داره...قاطی می کنه بد فرم...دیگه نمی شه کنترلش کرد پدر سگو...می زنه دهن کریتوس رو (...)

شرمنده اهالی
من یه جایی گیر کردم...هر کاری می کنم رد نمی شه...کیست مرا یاری کند؟

رسیدم به برادر Hades...می زنمش تا روی زمین می یوفته و قلبشو می کشه بیرون از تو سینه...بعد اون دستا از توی زمین در میاد...هر کاری می کنم قلبه دوباره به دست Hades نرسه نمی شه...قلبو بر می داره...قاطی می کنه بد فرم...دیگه نمی شه کنترلش کرد پدر سگو...می زنه دهن کریتوس رو (...)
اون قلب نیست پوستشه فک کنم!
وقتی کندی اونو بزنش. اون دستا رو نزن خود پوست رو بزن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or