God of War III

خوب 3 تا تم که فن های GOW درست کردند رو براتون میزارم تا فیض ببرید! :d

gow3hadesthemepreview.png

Hades PS3 theme

gow3poseidonthemepreviewv2.png

Poseidon PS3 theme

gow3zeusthemepreview.png

Zeus PS3 theme

خداییش تم های قشنگی هستند! :d

برم دانلودشون کنم!

عزيزان يكي از رفقاي بنده PS3 40G fat داره
وقتي اين بازي رو ميذاره تو دستگاه يه نيم ساعت بازي ميكنه بعدش سر سيو كردن فريز ميشه (البته دكمه PS كار ميكنه)
بعد هم تا دوساعت ديگه ديسك رو كه تو دستگاه ميذاره اصلا نشون نميده
ورژن دستگاه هم 3.21 هستش
با HDMI هم بازي ميكنه
كسي راه حلي نداره؟

کمک
دوستان منم آخر بازیم منتها الان اون قسمتم که کریتوس زوس رو تو دستاش گرفته داره فقط میزنه تو صورتش دوستان من بسکه دایره رو زدم هرز شد بیچاره یه 10مینی هست من دارم میزنم دایره رو میخواستم بدونم این باگه یا طبیعیه؟

کمک
دوستان منم آخر بازیم منتها الان اون قسمتم که کریتوس زوس رو تو دستاش گرفته داره فقط میزنه تو صورتش دوستان من بسکه دایره رو زدم هرز شد بیچاره یه 10مینی هست من دارم میزنم دایره رو میخواستم بدونم این باگه یا طبیعیه؟
طبيعيه
يه تروفيم اونجا هست :biggrin1:
اگه اشتباه نكنم ميگفت 1000 تا ضربه بزن :biggrin1:

کمک

لازم نیست دکمه رو بترکونی! 10-15 تا بهش بزن بعد ول کن.

سلام دوستان من يه جايي گير كردم
بعد از اين كه به جعبه پاندورا برسي چندتا پله بالا مي ري و جلوي كتابrرا مي زنم اسمان را نشون مي ده اينجا بايد چي كار كنم
گوشه تصوير هم زدهrرا برنم

سلام دوستان من يه جايي گير كردم
بعد از اين كه به جعبه پاندورا برسي چندتا پله بالا مي ري و جلوي كتابrرا مي زنم اسمان را نشون مي ده اينجا بايد چي كار كنم
گوشه تصوير هم زدهrرا برنم
دوست من لطف اون بذار داخل اسپیلر
باید سره هلیوس رو بگیری بالا کتابها.

دوستان بالاخره ما هم بازی رو تموم کردیم
Spoiler Alert
باید بگم واقعا بازی بی نظیری بود از ثانیه اول بازی تا لحظه مرگ کریتوس نتونستم ازش دست بکشم کلآ به نظر من بازی به این خوش ساختی حالا حالا ها نخواهد آمد
باور کنید که تا آخر نوشته ها آخر بازی Credits وایسادم گفتم شاید مثل MGS یه دفعه کریتوس زنده شه ولی نشد که نشد...

دوستان بالاخره ما هم بازی رو تموم کردیم
Spoiler Alert
باید بگم واقعا بازی بی نظیری بود از ثانیه اول بازی تا لحظه مرگ کریتوس نتونستم ازش دست بکشم کلآ به نظر من بازی به این خوش ساختی حالا حالا ها نخواهد آمد
باور کنید که تا آخر نوشته ها آخر بازی Credits وایسادم گفتم شاید مثل MGS یه دفعه کریتوس زنده شه ولی نشد که نشد...
مطمئنی تا اخر دیدی دمو رو ؟ :biggrin1: چون اخرش یه جورایی نشون دادن که کریتوس می تونه هنوزم زنده باشه !!

سلام دوستان يه جاي بازي گيركردم لطف كنيد كمكم كنيد
مرحله اي كه دنبال يه زنه مي كنيم
يه جايي است كه روي يه چيزي مثله كاسه واي مي ستيم يه دري باز مي شه اما وقتي از كاسه مي پريم سريع در بسته مب سه
بقله مون هم يه پله نصفه است

سلام دوستان يه جاي بازي گيركردم لطف كنيد كمكم كنيد
مرحله اي كه دنبال يه زنه مي كنيم
يه جايي است كه روي يه چيزي مثله كاسه واي مي ستيم يه دري باز مي شه اما وقتي از كاسه مي پريم سريع در بسته مب سه
بقله مون هم يه پله نصفه است
اونجا یه جا ابشار مانند داره که ازش اب میاد باید اون پله رو بذاری زیر اب تا کاسه پر شه از اب

ما هم تمومش کردیم
نظر دوستان راجع به سایه زنی این بازی چیه؟
به نظر من بعضی جاها سایه ها دندانه دار بودند که به مشکل اغلب بازیهای ps3 تبدیل شده حتی در uncharted 2 البته اصلا نمیشه منکر گرافیک فوق العاده این بازی شد

ما هم تمومش کردیم
نظر دوستان راجع به سایه زنی این بازی چیه؟
به نظر من بعضی جاها سایه ها دندانه دار بودند که به مشکل اغلب بازیهای ps3 تبدیل شده حتی در uncharted 2 البته اصلا نمیشه منکر گرافیک فوق العاده این بازی شد
اره این مشکل وجود داشت ولی به نظرم اونجوری نبو که تو ذوق بزنه و از ارزش بازی کم کنه....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or