God of War III

به سلامتی بنده امروز chaos که همون very hard هست رو تموم کردم:biggrin1:شدیدا سخت بود و تقریبا جر خوردم:biggrin1:خیلی حال داد خدائی.تا حالا 5 بار تموم کردم.فکر کنم یه 5 بار دیگه جا داشته باشه:biggrin1:
خسته نباشی داداش. کارت عالی بود.

نههههههههههه
قرار بود نفر اول من باشم که رو این درجه تموم میکنم
روز سوم رلیز تا هرکولس رفتم
.
.
.
.
بعدش دستگام جمع شد
zoroyi
ولی الان عقرب گنده رو شکستیدم
سگه رو هم با تیر کمون جر وا جر کردم

نههههههههههه
قرار بود نفر اول من باشم که رو این درجه تموم میکنم
روز سوم رلیز تا هرکولس رفتم
.
.
.
.
بعدش دستگام جمع شد
zoroyi
ولی الان عقرب گنده رو شکستیدم
سگه رو هم با تیر کمون جر وا جر کردم

دیر رسیدی عزیزم:biggrin1:البته فکر کنم اولین نفر perspective بود که تموم کرد.منم فکر کنم دومین یا سومین شایدم چهارمین نفر باشم:biggrin1:
بهترین راه برای کشتن زئوس در دستان من میباشد:biggrin1:اگر کسی میخواد بگه تا بگم:biggrin1:

بچه ها کدوم سگه رو میگید من هرچی فکر میکنم چیزی یادم نمیاد ؟! :d یعنی اینقدر راحت رد شده واسم که حضور ذهن ندارم! :d
همونجا که تقریبا آخر بازی هست.میام پائین که زنجیرها رو پاره کنیم.بعدشم جیگرجان:biggrin1:بنده منظورم رو chaos هست.شما رو این درجه برو تا ببینم بازم میگی آسون بوده:biggrin1:

آخرین ویرایش:
سلام منم تمومش کردم و تو کفش موندم بعد از 3 روز :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
دوستان این challenge ها رو که تموم کنیم چیزی unlock میشه؟
من این 10 تا آیتم رو گرفتم میخواستم فعالشون کنم ولی پیغام داد تروفی ها براتون حساب نمیشه تو اون حالت حقیقتش ترسیدم نشه برگردونم فعال نکردم
Zeus's Eagle
Hades's Helm
Helios's Shield
Hermes's Coin
Hercules's Shoulder Guard
Poseidon's Conch Shell
Hephaestus's Ring
Aphrodite's Garter
Deadalus's Schematics
Hera's Chalice

حالا سوالم اینه اگه من این 10 تا رو فعال کنم بعد میتونم غیر فعالشون کنم؟
و اینکه میشه 10 تا رو همشو فعال کرد یا تک تک هستش؟

چلنج ها رو اگر برید یک تروفی طلا می گیرید!
اگر از اونا استفاده کنید همین طور که گفته دیگه تروفی نمی گیرید حتی اگر دوباره غیر فعالش کنید!
فکر کنم بهش همشون رو با هم فعال کرد!

این بازی تنها چیزی که کم داره اینه که اگر روی درجه های سختی متفاوت بری لباس جدیدی باز نمیشه! ولی توی GOW II باز میشد! توی GOW I هم اگر چلنج ها رو میرفتی 5 تا لباس باز میشد! اما اینجا فقط همون یکی! :d

چلنج ها رو اگر برید یک تروفی طلا می گیرید!
اگر از اونا استفاده کنید همین طور که گفته دیگه تروفی نمی گیرید حتی اگر دوباره غیر فعالش کنید!
فکر کنم بهش همشون رو با هم فعال کرد!

این بازی تنها چیزی که کم داره اینه که اگر روی درجه های سختی متفاوت بری لباس جدیدی باز نمیشه! ولی توی GOW II باز میشد! توی GOW I هم اگر چلنج ها رو میرفتی 5 تا لباس باز میشد! اما اینجا فقط همون یکی! :d
خداییش سخته اون 10 تا رو گرفته باشی بعد نزاره استفاده کنی:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or