God of War III

ببخشید چطور شما به سرباز ها زدی من 1200 تا زدم 0 شد حالا شاید من اشتباه کردم ...ولی چطوری به سرباز هازدی مگه چنتا سرباز اومد مگه خونشون بی نهایت بوده که 2000 ضربه زدی:eek:من به اون عغرب بزرگه زدم که هرچی به زنی نمیمیره فقط با اون گله شیر ها میمیره ....

ببخشید چطور شما به سرباز ها زدی من 1200 تا زدم 0 شد حالا شاید من اشتباه کردم ...ولی چطوری به سرباز هازدی مگه چنتا سرباز اومد مگه خونشون بی نهایت بوده که 2000 ضربه زدی:eek:من به اون عغرب بزرگه زدم که هرچی به زنی نمیمیره فقط با اون گله شیر ها میمیره ....

رو چه درجه ایی رفتید؟
شایدم گلیچ بوده!:-"

بچه ها من سر کشتن یکی از باس ها گیر کردم و چند بار مردم و حواسم نبود اون منوی سئوالی اومد و من yes رو زدم .حالا دیگه بازی از نرمال اومده روeasy :(چکار کنم دوباره بیاد رو نرمال؟

بچه ها من سر کشتن یکی از باس ها گیر کردم و چند بار مردم و حواسم نبود اون منوی سئوالی اومد و من yes رو زدم .حالا دیگه بازی از نرمال اومده روeasy :(چکار کنم دوباره بیاد رو نرمال؟
منم اين اشتباهو كردم ولي همونجا از بازي اومدم بيرون :biggrin1:
سيو نميخوره كه از بازي بيا بيرون دوباره برو

من رو درجه هارد بازی کردم وای بازم دمت گرم اگه به سربازها 2000 ضربه زدی ..واقعا کار سختی هست ..و هرکی که رو ی وری هارد تا تش رفته باید بگم :eek::eek:شما دیگه کی هستید دست هرچی گیمر رو بستید

من رو درجه هارد بازی کردم وای بازم دمت گرم اگه به سربازها 2000 ضربه زدی ..واقعا کار سختی هست ..و هرکی که رو ی وری هارد تا تش رفته باید بگم :eek::eek:شما دیگه کی هستید دست هرچی گیمر رو بستید
واقعا درجه هاردش واقعا نفس گیره من الان سر اونجاش که یه اژدها سه سر سگ داره گیر کردم ... خیلی سخته انصافا:eek: .... ولی کلا فکر کنم این بهترین بازی قرن بود چون اصلا هیچ ایرادی بهش وارد نیست :love:

بعد از مدتها بازيو گرفتم.يه سوال داشتم.اگه من با دسته بدون شوك اين بازي رو كنم چيز زيادي رو از دست دادم؟ من فقط بازيهاي اختصاصي رو با ps3 بازي ميكنم ميخواستم بدونم مي صرفه يه دسته شوك دار بخرم(بيشتر براي اين بازي

چقدر titan بازی سخته
من که کم کم دارم بی خیال پلات کردنش میشم هر boss و mini boss دو ساعت وقت آدم میگیره آخرش نمیشه کشتش
از روی Guide هم نتونستی بری؟ بازی واقعا خیلی راحت تر شده بود و فکر کنم با توضیحاتی که دادم بتونی ردش کنی. البته مهارت هم باید داشته باشی که بتونه اون کارها رو به سرعت اجرا کنی

بعد از مدتها بازيو گرفتم.يه سوال داشتم.اگه من با دسته بدون شوك اين بازي رو كنم چيز زيادي رو از دست دادم؟ من فقط بازيهاي اختصاصي رو با ps3 بازي ميكنم ميخواستم بدونم مي صرفه يه دسته شوك دار بخرم(بيشتر براي اين بازي

پس چي شد؟ ميخوام زود برم بازي كنم. يه كلمه بگين ميصرفه برم يه دسته شوك دار بخرم يا نه؟

پس چي شد؟ ميخوام زود برم بازي كنم. يه كلمه بگين ميصرفه برم يه دسته شوك دار بخرم يا نه؟
دوست عزیز به خودت مربوط میشه. دست شوک دار چیزی به جز شک وارد کردن تو بعضی قسمت ها به دستت کار دیگه ای انجام نمیده. به سیلقه خودت مربوط میشه.

از روی Guide هم نتونستی بری؟ بازی واقعا خیلی راحت تر شده بود و فکر کنم با توضیحاتی که دادم بتونی ردش کنی. البته مهارت هم باید داشته باشی که بتونه اون کارها رو به سرعت اجرا کنی

ممنون خیلی از راهنمایی استفاده کردم اما دیگه جلو اون اژدها سه سره نمیتونم بکشمش
3 ساعت دیروز رفتم فایده نداشت
کارهایی که تو تاپیک trophies هم گفته بودیم استفاده کردم اما باز فایده نداشت

[SPOILERهر موقه که بازی رو تموم میکنیم چنتا گزینه باز میشه یکی از این گزینه ها چنتا مرحله هست که اگه رد کنیم ؟؟؟؟من نمیدونم چی میشه شما بگید چی میشه [/SPOILER]

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or