God of War III

خب بعد از اون شبی که اخر بازی لو رفت واسه بچه ها تو سایت
:cheesygri ما هم بازی رو دیروز گرفتیم دارم روی درجه ی سختی هارد میرم عجب چیزی ساخته این سونی دمش گرم الان این Hades رو زدم کف کرده بودم تا شب ببینیم چی میشه :biggrin1:

دوست عزیز چند روزی هست که کامل شده:biggrin1: تاپیکش هم تو بخش اخبار بلافاصله زده شد. توی E3 خبرهای بیشتری می شنویم از بازی ولی تا حالا معلوم شده که داستان بازی بین نسخه 1 و 2 هست. زمانی که کریتوس God Of War بوده.
برهان آخر gow3 بارون میومد اگه اشتب نکنم تو این عکس بکگراند سایت gop هم بارونه:دی به تایتلی که رو مرورگر هم اگه دقت کنی نوشته god of war 3 ghost of sparta :دی !!! نکنه این از آخر 3 شروع بشه :دی؟؟؟
مشکوک میزنه:دی

برهان آخر gow3 بارون میومد اگه اشتب نکنم تو این عکس بکگراند سایت gop هم بارونه:دی به تایتلی که رو مرورگر هم اگه دقت کنی نوشته god of war 3 ghost of sparta :دی !!! نکنه این از آخر 3 شروع بشه :دی؟؟؟
نه داستان بازی بین I و II هست! و مربوط به امتحان هایی هست که خداها برای اثبات اینکه به درد خدای جنگ شدن ازش میگیرند هست!
GoS رو میگم با چیز دیگه ای اشتباه نگیرید :d

فکر نکنم:
So serving as a prequel, this new journey picks up after God of War concludes, telling the story of Kratos’ ascension to power as the God of War. In his quest to rid the nightmares that haunt him, Kratos must face his dark past to prove his worthiness to the Gods — a journey that will reveal the origins of lost worlds, and finally answer long-awaited questions about Kratos’ tattoo, scar, and family. Armed with the deadly chained Blades of Chaos, he will once again have to overcome armies of mythological monsters, legions of undead soldiers, and amazingly dangerous and brutal landscapes throughout his merciless quest.
Roll on God of War: Ghost

شرمنده من دیر رسیدم جواب بدم:biggrin1: دوستان سریع جواب دادن. نه همونی هست که امیر و رامین گفتن. قضیه بین 1 و 2 هست.

کلا مرگ بر سانتا :biggrin1: نامردا آخر بازی رو مبهم به پایان رسوندن ، ما موندیم و این "؟" عالیجناب !
برای من که گنگ نیست:biggrin1: پایان این بازی نمادی بود بر این قضیه که کریتوس به صورت جاودانه در قلب های ما زنده هست و هم اکنون نظاره گر اعمال ما هست:biggrin1:

فکر کنم اخرین نفری باشم که روی درجه very hard بازی رو تموم کردم :biggrin1: ولی ایندفعه از همه بیشتر بهم حال داد . به همه پیشنهاد می کنم روی این درجه بازی رو تموم کنن .

برای من که گنگ نیست:biggrin1: پایان این بازی نمادی بود بر این قضیه که کریتوس به صورت جاودانه در قلب های ما زنده هست و هم اکنون نظاره گر اعمال ما هست:biggrin1:
برهان من نگرانتما ، میگم زیاد فکر نکن:biggrin1:
بابا من میخوام بدون کریتوس آخر مرد یا نجات پیدا کرد ، تو میگی در قلب ماست ... تا نزدم پخش دیوار شی جمع کن برو:biggrin1:

نه داستان بازی بین I و II هست! و مربوط به امتحان هایی هست که خداها برای اثبات اینکه به درد خدای جنگ شدن ازش میگیرند هست!
GoS رو میگم با چیز دیگه ای اشتباه نگیرید :d
منم منظورم همون gos بود!
آخه این جریان تایتل سایت منو مشکوک کرده بود و البته اطلاعاتی هم که از gos امده رو در جریان نبودم
ممنون
----------------------
برهان فقط lol
خدا نکشتت پسر :دی

برهان من نگرانتما ، میگم زیاد فکر نکن:biggrin1:
بابا من میخوام بدون کریتوس آخر مرد یا نجات پیدا کرد ، تو میگی در قلب ماست ... تا نزدم پخش دیوار شی جمع کن برو:biggrin1:

خوب زودتر میگفتی مشکلت این هست:biggrin1: ببین مطمئنا Athena نیومده کریتوس رو نجات بده و از اونجایی که جنبنده ای از دست کریتوس اون نزدیکی ها زنده نمونده پس نتیجه اخلاقی که میشه گرفت این هست که کریتوس خودش رو تا لبه اون جا کشیده پایین و خودش رو به همراه BOO به پایین پرت کرده:biggrin1: ولی جدا از شوخی واقعا چیز دیگه ای نمیشه فکر کرد چون کریتوس کمک Athena رو هم امکان نداره قبول کنه چون هم از دستش عصبانی بوده و هم به خاطر حرف های اون زده خودش رو کشته

برهان فقط lol
خدا نکشتت پسر :دی
:biggrin1:

شایدم بعدش شده خدای خدایان که تک خدا شده برای همین خندید. چون خدای دیگه ای نمونده بود.

بعدشم مگه کریتوس میمورد ؟ وقتی رفته خدای زیر زمین رو کشته وقتی تمام خدا ها که نماد یه چیزی بودن مردن مگه دیگه کسی کریتوس رو میتونسته تو اندر ورد نگه داره خوب دوباره میرفت پایین دوباره میومد بیرون :cheesygriبراش یه چرخه خوش گزرونی شده که هر وقت بخواد میره پایین تا یه وقت براش تکراری نشه دنیا چون نمیمورد که .

البته مطمئنا کریتوس کچل نکرده! ایشون کچل شدند! چون هیچ کسی رو ندیدم که کچل کنه و سرش برق بزنه :d

با اینکه کریتوس میره underworld و میاد بالا مخالفم! چون اگر اینجوری بود خود Hades هم الان به هیچ وجه نباید می مرد! همه می دونستیم که خداها فانی نبودند ولی توی بازی دیدیم که اینا همش الکی بوده! شاید امر طولانی داشتند و یا حتی نمی مردند ! ولی اگر کشته میشدند به کل نابود میشدند! در نتیجه کریتوس هم اگر از اونجا پایین پرت شده باشه باید مرده باشه! غیر از اینکه سونی نخواد که احتمالش زیاده!
ولی من دوست دارم داستان کریتوس و پرونده ی GOW اینجا بسته بشه! بازی دیگه ای از GOW نمی خوایم! حالا از قبلش بدند رو میشه قبول کرد ولی GOW IV هرگز! :d

راهنمایی به یک تازه کار

با سلام

من برای برادرم یک ps3 تازه گرفتم وبا اون بازی خدای جنگ سه را هم گرفتم

من از آنجایی که هیچ آشنایی با بازی ها ندارم نمی دونم ساختار بازی ها چگونه است

لطفا من را راهنمایی کنید من easy mode را اجرا می کنم وقتی بازی شروع می شود

به یک درخت می رسم که باید آن را بلند کنم هر چه قدر R1 و دایره را سریع بعد آن می زنم

نمی توانم آن را بلند کنم

لطفا من را راهنمایی کنید هم چنین تروفی را هم به من توضیح دهید چی هست ممنون می شوم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or