God of War III

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
بچه ها به یه چیزی توجه کردین؟

تو این عکس FINAL که درواقع پولیش شده همون نسخه DEMO هست کریتوس رو با شمشیر HADES میبینیم.

احتمالا این مرحله نزدیک به انتهای بازی باشه!
(چون بعد زئوس بنظرم هیدس مهمتره و احتمالا باس قبل از زئوس ـه)

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

تو این عکس FINAL که درواقع پولیش شده همون نسخه DEMO هست کریتوس رو با شمشیر HADES میبینیم.

نه اتفاقا اولای بازی هست فکر کنم. اگه اولاش نبود هیچ وقت صحنه های به این بزرگی و مهمی رو توی اون تریلر نیشون نمیدادن. (منظور جنگ هیدس هست)

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین

توي فيلمايي كه ازش ديدم اين شمشير خيلي سريعتر از شمشير خود كريتوس هستش.ضربه هاشم خيلي باحلتر و شيك تر هستش:biggrin1: كلا خفن ميكشه اين شمشير:d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
نه اتفاقا اولای بازی هست فکر کنم. اگه اولاش نبود هیچ وقت صحنه های به این بزرگی و مهمی رو توی اون تریلر نیشون نمیدادن. (منظور جنگ هیدس هست)
ینی اوایل بازی کراتوس دخل هادس رو میاره ؟! :d من که فکر نکنم احتمالاً ماله اواسط یا شاید هم بیشتر, هست چون تو دمو خبری از صلاح هادس نبود...

خوب تو دمو که نمیاند همه ی سلاح ها رو نشون بدن!
منم واسه همین گفتم دیگه! :d

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
خوب تو دمو که نمیاند همه ی سلاح ها رو نشون بدن! در هر صورت اینجا بعد از جنگ با HADES هست! و مطمئنا باس یکی مونده به آخرم نیست(اگر هلیوس رو باس حساب کنیم! ) :d

فکر کنم اواسط بازی باشه!

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
خوب تو دمو که نمیاند همه ی سلاح ها رو نشون بدن! در هر صورت اینجا بعد از جنگ با HADES هست! و مطمئنا باس یکی مونده به آخرم نیست(اگر هلیوس رو باس حساب کنیم! ) :d

فکر کنم اواسط بازی باشه!
ببین درسته اینجا شمشیر هیدس دستمونه و معلومه قبلا کریتوس شکستش داده و شاید نتونسته بکشتش ولی اگرم کریتوس بکشدش با توجه به این که UNDERWORLD دست HADES هست احتمالا دوباره برمیگرده اواخر بازی!(همه اینها فرضیه هست البته:biggrin1:)

که شاید سوپرایزها درباره همین باشه چون هیدس که فرمانروای دنیای زیرین هست رو بفرستیم
UNDERWORLD!!!
اصلا معنی میده؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
اصلا مگه خداها میرند UNDERWORLD ؟؟؟ شاید کلا از صفحه ی روزگار محو میشد! وگرنه براشون کاری نداشت تو این بازی هم آرس رو بر میگردوندند آتنا هم همچنین تا بره یکم با کریتوس صحبت کنه تا شاید بی خیال بشه! :d
در نتیجه احتمالا کلا محو میشند!!!! :d

اره وقتی آتنا مرد پودر شد به رنگ های سبز رنگ!
آره احتمالا مثل این FF میرند به روح مادر زمین و این چیزا میپیوندند :d ولی خوب شاید هم برند UNDERWORLD که احساس میکنم زیر 1% احتمالش باشه :d

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
هست چون تو دمو خبری از صلاح هادس نبود...
چرا اینقدر اصرار دارید که بگید هادس؟ اینم همش تقصیر اون صدری است که انداخت دهن ملت. بابا درستش هیدس هست :D

• Like
Reactions: SiminSecret

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
اگه اشتباه نکنم این همون شمشیرهای هست که تو GOW 2 هدیس با هاش روح titan ها رو می کشید(دمو آخر بازی وقتی گایا داستان اسارت titan ها رو برای کریتوس تعریف میکرد)پس حتما شمشیرهای فوق العاده قوی هستن.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ولی یه خورده از نزدیک نگاه کنین . به نظر edit میاد . شمشیرها نسبت به دستای کریتوس یه خورده تار به نظر میان.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
اصلا مگه خداها میرند UNDERWORLD ؟؟؟ شاید کلا از صفحه ی روزگار محو میشد! وگرنه براشون کاری نداشت تو این بازی هم آرس رو بر میگردوندند آتنا هم همچنین تا بره یکم با کریتوس صحبت کنه تا شاید بی خیال بشه! :d
بابا پس UNDERWORLD به چه درد هیدس میخوره اگه نتونه برش گردونه؟!
باو چت زدی که...آرس رو که خود زئوس اینا دستور قتلش رو دادن!
آتنا هم خب از کجا میدونی تو بازی برشنگردونن؟
گیریم که هیدس رو کشتیم پس دنیای زیرین دست کی میوفته؟
نگو که کریتوس!!!:biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
شايد هم دست كريتوس بيوفته اونوقت همه جارو پر از آشوب ميكنه.
دست کریتوس که 100% میافته چون به نظر من هم Hades و هم Poseidon توسط کریتوس کشته می شند و سلاح های اون ها رو میگیریم. این رو هم بگم که من اینا رو از خودم دارم میگم و همه هم می دونند که من تریلر ندیدم و یک نظر کاملا شخصی هست. ممکنه درست باشه و ممکنه غلط. فردا پس فردا همه چی معلوم میشه.

بابا پس UNDERWORLD به چه درد هیدس میخوره اگه نتونه برش گردونه؟!
باو چت زدی که...آرس رو که خود زئوس اینا دستور قتلش رو دادن!
آتنا هم خب از کجا میدونی تو بازی برشنگردونن؟
گیریم که هیدس رو کشتیم پس دنیای زیرین دست کی میوفته؟
نگو که کریتوس!!!:biggrin1:

من فکر می کنم خداها مرگشون عادی نیستش. تو آخر GOW II دیدی که چه اتفاقی افتاد براش و همه جا هم سبز شد و به صورت خاکستر مانند همه جا پخش شد. ولی آدم ها عادی مثل کریتوس هم مرگشون رو دیدیم. پس فکر نکنم بتونه برگرده.

اگر هم Hades توسط ما کشته بشه تو بازی که به نظر من میشه دنیای Underworld به کریتوس میرسه ولی چون درگیر نبرد هست ممکنه که فرصت استفاده از اون و برگردوند کسی رو نداشته باشه اما از سلاح Hades می تونه استفاده کنه و روح دشمنان مهم خودش رو بگیره همون طوری که Hades به کمک Poseidon تونست روح اون Titan رو تو شماره 2 بگیره که یکی از بهترین و صحنه های GOW II بود به نظر من. در کل سلاح جالبی به نظر میرسه

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,664
نام
امین
من یک چیز ضایع از بازی برام اسپویل شده.از اونی که دیشب دیدین هم بدتر.تو یکی از فرومهای خارجی یکی از قول یک ریویو نوشته بود.اگر اون درست باشه احتمال اینکه این اولای بازی باشه کم نیست.

بابا درستش هیدس هست :D
درستش که هیدیز هست.تو بازیم همینجوری تلفظ میشه.اما تو فارسی بهش میگن هادس.کلا اسم اکثر خداها تو فارسی اشتباه تلفظ میشه.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر