God of War III

شما که چیزیو اسپویل نکردی خب مینوشتی معمولی که اون بنده خداهایی که خیال میکنن اسپویلی شده براشون راحت بخونن الان از ترسشون حتی اینو باز نمیکنن ببینن توش چی هست

به دو دلیل گذاشتم داخل اسپویلر یکی این جمله
من نمیگم کسی به دست کسی کشته میشه یا نمیشه
چون میتونه ذهنیت بده از اخر داستان

دوم لینک ویدئو که کسی مثل شما وسوسه نشه وگرنه خودم هم میدونم چیزی اسپویل نشده ولی تجربه میگه ملت همیشه اماده گیر دادن هستن. به هرحال توصیه میکنم فقط اونایی که براشون اسپویل شده ببینند و ضمنا هرکسی حرفم رو باور نکنه بعد از بازی کردن پشیمون میشه.

آخر بازی به دور از تمامی انتظارات بود!چیزی ماورای تخیل!کارگردان حق داشته اون قدر ذوق زده بشه.
از این سری کمتر از اینو نمیشه انتظار داشت.عالی ترین بازی ای که به عمرم بازی کردم بود!
واقعا اگر توان مالیشو دارید بخرید!!!

ین که گذاشتی زبونش بودایی بود فکر کنم فقط فلس فلس میکردن:cheesygriشبیه فرانسوی بود به گمونم ما که ازش چیزی نفهمیدیم
ژاپنی بود رجین 3

آخرین ویرایش:
شما که چیزیو اسپویل نکردی خب مینوشتی معمولی که اون بنده خداهایی که خیال میکنن اسپویلی شده براشون راحت بخونن الان از ترسشون حتی اینو باز نمیکنن ببینن توش چی هست:biggrin1:
اما داشتم وسوسه میشدم ویدیورو ببینما:biggrin1::biggrin1:خیلی سعی کردم جلو خودمو گرفتم الان با غل و زنجیر بستم خودمو:bash::locked:
=========
صبرم تموم تموم شده یه ذره هم نمونده حالا اگه رسید دستمون:(

این که گذاشتی زبونش بودایی بود فکر کنم فقط فلس فلس میکردن:cheesygriشبیه فرانسوی بود به گمونم ما که ازش چیزی نفهمیدیم

سلام.
الان رسیدم بازی کنم ، حدود 1,30 ساعت بازی کردم.!
راستی عجیبه بازی من PAL هست که دیرتر از US میاد!:biggrin1:
واقعا نمیدونم چی بگم!!!
توجه:ک
می از بازی میگم در SPOILER و داستان و...!
واقعا ترکونده..مبارزه با پوسایدون و اون "اسب مگس" وای...ولی همونطور که حدس میزدم گایا خیانت کرد و تکی رفت جلو..الان دیگه کریتوس با هیچکی نیست!

ميشه بگيد اون ميني گيم خلاف شرعه ش كجاست چون بايد حواسم باشه كسي تو اتاق نباشه ديگه يه نشونه اي بگيد لطفاو اينكه اوايله بازيه اواخره بازيه كجاست؟ اين دومطلب رو ممنون ميشمبگيد

دوستان هر کی بازی رو تموم کرده خواهشن بگه اسم اهنگ سازهای بازی چیه .لطفا نام دقیق رو ذکر کنید .ایا همون چهار نابغه شماره های قبل هستن.در مورد اهنگ ها بگید خواهشا

بیخیال مینی گیم بشید دوستان eeeeeeeeee :biggrin1:زشته آقا:biggrin1:
من 3ساعت بازی کردم،تو این سه ساعت اولیه هم به مینی گیمی بر نخوردم،شایدم بود من ندیدم.البته بعید میدونم تو اون مکانهایی که من بودم فرصت مینی گیمی وجود داشته باشه.:cheesygri
خب آقا یک کلام بگم من 30 دقیقه اول بازی همش فکر میکردم دارم CG بازی میکنم:eek:کلاً قاطی کرده بودم real و CG رو!

راستی عجیبه بازی من PAL هست که دیرتر از US میاد!:biggrin1:
منم PAL دارم،در ایران چیز عجیبی وجود نداره،همه چی عادیه:biggrin1:

دوستان چند خریدید بازیو!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نکست جن بهم گفت 115 :دی!:eek:
68
=========
نخون آقا!!!:biggrin1:
بیچاره Hades.عاقبت گنده گ*زی همین میشه دیگه hades جون.:laughing:

در مورد اهنگ ها بگید خواهشا
حرف نداره،از نسخه های قبل خیلی بهتر و جو دهنده ترن!

سلام دوستان خیلی ببخشید مگه بازی الان انتشار شده که شماها بازی کردین هنوز سه روزه دیگه مونده؟
نکنه دمویی چیزی هست ؟اره؟
نه دوست عزیز دمو نیست. بازی اصلیه. مگه اولین باره میبینی یه بازی زودتر از تاریخ انتشار تو ایران دست مشتری میفته؟!!!!:biggrin1:

بازی

نه دوست عزیز دمو نیست. بازی اصلیه. مگه اولین باره میبینی یه بازی زودتر از تاریخ انتشار تو ایران دست مشتری میفته؟!!!!:biggrin1:
یعنی کامل و بدون هیچ نقصی هست؟ولی فکر نمیکردم gow رو هم اینا........
اگه میتونی یه توضیح کامل در موردش بده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or