God of War III

تو آخر GOW II دیدی که چه اتفاقی افتاد براش و همه جا هم سبز شد و به صورت خاکستر مانند همه جا پخش شد. ولی آدم ها عادی مثل کریتوس هم مرگشون رو دیدیم. پس فکر نکنم بتونه برگرده.

اگر هم Hades توسط ما کشته بشه تو بازی که به نظر من میشه دنیای Underworld به کریتوس میرسه ولی چون درگیر نبرد هست ممکنه که فرصت استفاده از اون و برگردوند کسی رو نداشته باشه اما از سلاح Hades می تونه استفاده کنه و روح دشمنان مهم خودش رو بگیره همون طوری که Hades به کمک Poseidon تونست روح اون Titan رو تو شماره 2 بگیره که یکی از بهترین و صحنه های GOW II بود به نظر من. در کل سلاح جالبی به نظر میرسه
من بنظرم همین مرگشون یکی از اسرار بازیه!
تا حالا هیچکی درباره بعد مرگ فرمانرواها به کریتوس چیزی نگفته که خیلی مشکوکه مخصوصا بعد مرگ آریس که آتنا 1 کلم هم نگفت!
- اگه اشتباه نگم آخر GOW II آتنا به کریتوس گوش زد کرد که زئوس رو نکش چون المپیوس نابود میشه و نمیونم پدرته و.....!
کریتوس اگه اونا رو بکشه اصلا یونان وارد جنگ بزرگی میشه!
کشور پر از هرج و مرج میشه !نظر منو بخوای کریتوس نباید زئوس اینارو بکشه!
با این کار یونان نابود میشه اصلا..

من بنظرم همین مرگشون یکی از اسرار بازیه!
تا حالا هیچکی درباره بعد مرگ فرمانرواها به کریتوس چیزی نگفته که خیلی مشکوکه مخصوصا بعد مرگ آریس که آتنا 1 کلم هم نگفت!
- اگه اشتباه نگم آخر GOW II آتنا به کریتوس گوش زد کرد که زئوس رو نکش چون المپیوس نابود میشه و نمیونم پدرته و.....!
کریتوس اگه اونا رو بکشه اصلا یونان وارد جنگ بزرگی میشه!
کشور پر از هرج و مرج میشه !نظر منو بخوای کریتوس نباید زئوس اینارو بکشه!
با این کار یونان نابود میشه اصلا..
اتفاقا به نظر من باید اونا رو بکشه. نمی دونم چرا ولی یک جور حس هست. به نظرم خدایان بیشتر به فکر خودشون هستند. مثلا دیدی که Zeus چقدر آدم بیگناه رو تو قسمت اول GOW II با یک حرکت کشت.

راستی یک چیزی اگه خدایان قابل برگشت باشن از طریق Underworld این میتونه دلیل خیلی خوبی باشه که یکی از اولین Bossهای بازی Hades باشه. چون که کریتوس عقلش رسیده و رفته اول اون رو بکشه و به دنبال اون رفته تا Hades نتونه خداهای دیگه رو برگردونه بعد از مرگشون. پس عکس صفحه قبل می تونه برای اوایل بازی باشه. البته به نظرم اگر بازی به 6 قسمت تقسیم کنیم. این اتفاق تو قسمت دوم بازی میافته. یعنی بین اوایل و اواسط بازی.

اتفاقا به نظر من باید اونا رو بکشه. نمی دونم چرا ولی یک جور حس هست. به نظرم خدایان بیشتر به فکر خودشون هستند. مثلا دیدی که Zeus چقدر آدم بیگناه رو تو قسمت اول GOW II با یک حرکت کشت.

راستی یک چیزی اگه خدایان قابل برگشت باشن از طریق Underworld این میتونه دلیل خیلی خوبی باشه که یکی از اولین Bossهای بازی Hades باشه. چون که کریتوس عقلش رسیده و رفته اول اون رو بکشه و به دنبال اون رفته تا Hades نتونه خداهای دیگه رو برگردونه بعد از مرگشون. پس عکس صفحه قبل می تونه برای اوایل بازی باشه. البته به نظرم اگر بازی به 6 قسمت تقسیم کنیم. این اتفاق تو قسمت دوم بازی میافته. یعنی بین اوایل و اواسط بازی.
خو منم دوست دارم دخل زئوس رو بیارم!:biggrin1:ولی برهان یکم به بعدش هم فکر کن.
همچنین بیگناه هم نبودن...به دستور کریتوس اسپارتا هی جنگ راه می انداخت بر خلاف میل زئوس چون اگه قرار بود جنگی باشه پس کشتن آریس معنی نمیداد(هر چند اگه سربازها نمیجنگیدن کریتوس دخلشون رو می اورد:biggrin1:)
چه جنگی در بگیره تو یونان که باعث نابودی کشور بشه(مثل این میمونه که یه فروشگاه صاحب نداشته باشه مردم حمله ور میشن .)
البته اگه این کریتوس هست که آخر بیکله هاست..یونان هم واسش مهم نیست فقط زئوس!:biggrin1:
با حرف دومت موافقم..اینم احتمالش زیاده!

آقا جان بیخیال حدس زدن بشید، اکثرشون اشتباهن :دی چند روز صبر کنید بعد خودتون بازی کنید دیگه...
کیوان خوش به حالت:دی حالا یکم از بازی بیا بگو بلکه ماها سبک تر بشیم. منظورم از گیم پلی و روند بازی و این جور چیزا هست. راضی هستی. خوبه؟
من کلا بدم میاد از پیشبینی داستان بازی ! وگرنه باهاتون بحث میکردم .:d
خوب باشه نیما:دی ولی فردا خدا کنه بیاد باز نگن 2 روز دیگه:دی

کیوان خوش به حالت:دی حالا یکم از بازی بیا بگو بلکه ماها سبک تر بشیم. منظورم از گیم پلی و روند بازی و این جور چیزا هست. راضی هستی. خوبه؟

گیم پلی بازی به جرات میتونم بگم از دو بازی قبلی بهتره، خیلی قابلیت های جدیدی اضافه شده که مبارزات رو لذت بخش میکنه، خود مبارزات هم خیلی خوب کار شده و کاملا satisfying هستن و تشنگی آدم رو رفع میکنه :دی
گرافیک هم بسیار خیره کنندست... البته تا اینجایی که من بازی کردم تعداد puzzle ها نسبت به دو شماره قبلی کمتر شده، نمیدونم در ادامه هم همینطوره یا نه...
اما به هرحال نظر کلی ـم رو بعد از تموم کردن بازی میگم.

گیم پلی بازی به جرات میتونم بگم از دو بازی قبلی بهتره، خیلی قابلیت های جدیدی اضافه شده که مبارزات رو لذت بخش میکنه، خود مبارزات هم خیلی خوب کار شده و کاملا satisfying هستن و تشنگی آدم رو رفع میکنه :دی
گرافیک هم بسیار خیره کنندست... البته تا اینجایی که من بازی کردم تعداد puzzle ها نسبت به دو شماره قبلی کمتر شده، نمیدونم در ادامه هم همینطوره یا نه...
اما به هرحال نظر کلی ـم رو بعد از تموم کردن بازی میگم.
ممنون کیوان جون.رو این تشنگی خیلی از بچه ها میخواستن مطمئن بشند که رفع میشه یا نه.که اینطور که معلومه رفع کننده هست.:biggrin1:

شدیدا اخطار
مطالب داخل اسپویلر میتونه براتون بنوعی اسپویل داستان حساب بشه مسئولیت خوندنش با خودتون. توصیه میکنم فقط کسانی که فکر میکنن دیروز تو این تاپیک براشون داستان اسپویل شده با مسئولیت خودشون بخونند.

من الان رفتم و اخر داستان رو دیدم مهم نیست چیزی اسپویل بشه برام یا نه.فقط اینو میگم از فکر اینکه قضیه با اون پست براتون اسپویل شده بیایید بیرون. من نمیگم کسی به دست کسی کشته میشه یا نمیشه فقط میخوام بدونید اگر فکر میکردید چیزی در مورد اخرش میدونید اشتباه میکردید. اخرش تقریبا چیزی که حدس میزدم شد و واقعا جالب و غیر منتظره است. هیچ کس هم تو این تاپیک ندیدم بتونه دقیق بگه اخرش رو. کلا خیالتون راحت با لذت بازی کنید چون چیزی از اخرش نمیدونید و مطمئن باشید برای دلخوشیتون نمیگم. اینم لینک اخر بازی برای کسانی که فرقی براشون نداره اسپویل شدن. http://208.117.236.71/watch?v=hRwJJGt7cEE

خب کوروش جان بگو در مورد چی نوشتی ؟ نقد بازی هست ؟ خودت تموم کردی ؟ یه سرنخ بده ببینیم چی هست اصلا !

در مورد اخر بازی. البته اخر بازی رو ننوشتم فقط برای کسانی که دیروز براشون اسپویل شده چند جمله نوشتم.

از دوستان کسی میدونه که چند ساعت گیم پلی داره؟؟؟
خود کارگردان بازی گفته که این بازی بین god1 و god2 هست یعنی میانگین بین این 2 بازی که فکر میکنم میشه حدود 13 یا 14 ساعت چون god1 گیم پلیش 10 ساعت بود و god2 حدود 12 13 ساعت البته اگه اشتباه نکرده باشم.

البته باید روی Normal بازی رو گفت. من چون Collection رو بازی کردم زمان دقیق تمام کردن بازیم رو یادم هست GOW I بدون CS حدود 7-8 ساعت شد و GOW II هم اگر اشتباه نکنم حدود 10-11 ساعت شد. البته این رو هم بگم چیزی که من شنیده بودم این بود که بازی بیشتر از دو شماره قبل گیم پلی داره ولی در کل هیچ فرقی نداره. مهم نفس گیر بودن بازی هست:biggrin1:

شدیدا اخطار
مطالب داخل اسپویلر میتونه براتون بنوعی اسپویل داستان حساب بشه مسئولیت خوندنش با خودتون. توصیه میکنم فقط کسانی که فکر میکنن دیروز تو این تاپیک براشون داستان اسپویل شده با مسئولیت خودشون بخونند.

من الان رفتم و اخر داستان رو دیدم مهم نیست چیزی اسپویل بشه برام یا نه.فقط اینو میگم از فکر اینکه قضیه با اون پست براتون اسپویل شده بیایید بیرون. من نمیگم کسی به دست کسی کشته میشه یا نمیشه فقط میخوام بدونید اگر فکر میکردید چیزی در مورد اخرش میدونید اشتباه میکردید. اخرش تقریبا چیزی که حدس میزدم شد و واقعا جالب و غیر منتظره است. هیچ کس هم تو این تاپیک ندیدم بتونه دقیق بگه اخرش رو. کلا خیالتون راحت با لذت بازی کنید چون چیزی از اخرش نمیدونید و مطمئن باشید برای دلخوشیتون نمیگم. اینم لینک اخر بازی برای کسانی که فرقی براشون نداره اسپویل شدن. http://208.117.236.71/watch?v=hRwJJGt7cEE
شما که چیزیو اسپویل نکردی خب مینوشتی معمولی که اون بنده خداهایی که خیال میکنن اسپویلی شده براشون راحت بخونن الان از ترسشون حتی اینو باز نمیکنن ببینن توش چی هست:biggrin1:
اما داشتم وسوسه میشدم ویدیورو ببینما:biggrin1::biggrin1:خیلی سعی کردم جلو خودمو گرفتم الان با غل و زنجیر بستم خودمو:bash::locked:
=========
صبرم تموم تموم شده یه ذره هم نمونده حالا اگه رسید دستمون:(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or