God of War III

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,180
نام
نـــــــویـــــــــد

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
مثل این که نسخه ی 1 و 2 که توی ULTIMATE EDITION هستش رو برای بار سوم Remaster کردند!یعنی گرافیکش مثل GOW III ةستش...پس کالکشن رو کسایی که نخریدند,نخرند بجاش بیان این Ultimate Edition رو بخرن که گرافیکش خدا تره...
البته هنوز شایعه هست و تصدیق نشده برای همین زیاد تو خرید عجله نکنید:D

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان میشه یکی بگه که بین نسخه usa با نسخه اروپاش سانسوری در خصوص صحنه های خشن

صورت گرفته یا نه :confused: ( خدا کنه که اینجوری نباشه چون نسخه pal زودتر میاد تا US . وگرنه باید صبر کنم تا اومدن نسخه US :()

اصلا سونی چیزی در مورد سانسوری صحنه های خشن در نسخه PAL گفته یا نه ( چون اروپا خیلی گیره رو این جور صحنه ها:(( )

با تشکر

SPYzone

کاربر سایت
Jul 23, 2009
132
دوستان میشه یکی بگه که بین نسخه usa با نسخه اروپاش سانسوری در خصوص صحنه های خشن

صورت گرفته یا نه :confused: ( خدا کنه که اینجوری نباشه چون نسخه pal زودتر میاد تا US . وگرنه باید صبر کنم تا اومدن نسخه US :()

اصلا سونی چیزی در مورد سانسوری صحنه های خشن در نسخه PAL گفته یا نه ( چون اروپا خیلی گیره رو این جور صحنه ها:(( )

با تشکر
در مورد HR هم این چرت و پرت ها رو گفتن ولی اصلا حقیقت نداشت(شخصا امتحان کردم)
در مورد این هم صحت نداره

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
بچها من بازی رو تهیه کردم متأسفانه خونم ایران نیست . تا رسیدم بازی رو گذاشتم داخل ۵ ساعت یه پشت داشتم بازی می‌کردم :biggrin1:طوری که حتا لباسم هم در نیوردم:-".اصلا گذر زمان رو احساس نکردم تا اینکه مامانم گیر داد گفت این چه کاریا تو میکنی‌ :biggrin1:تا اینکه آخر از پا دستگاه بلند شدم.و اینو بگم که بازی منو عملا دیوانه کرد:love:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بچها من بازی رو تهیه کردم متأسفانه خونم ایران نیست . تا رسیدم بازی رو گذاشتم داخل ۵ ساعت یه پشت داشتم بازی می‌کردم :biggrin1:طوری که حتا لباسم هم در نیوردم:-".اصلا گذر زمان رو احساس نکردم تا اینکه مامانم گیر داد گفت این چه کاریا تو میکنی‌ :biggrin1:تا اینکه آخر از پا دستگاه بلند شدم.و اینو بگم که بازی منو عملا دیوانه کرد:love:
اونور آب بازی زودتر ریلیز میشه؟؟؟ :confused:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
شما کجا تشریف داری ؟ چون بازی قرار 16 و 19 مارچ رلیز بشه و امروز تازه 11 مارچه .

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
دوست من . اولا بازیای که به ایران میان از اینور میان ایران که خودش نشر نمی‌کنه.دوما فکر کنم کشور مالزی رو دیگه همه بشناسن.
خُب جنابی که اسم نداری یکم در مورد بازی بتوضیح بینیم چطوریاس, گرافیک, گیم پلی و... تا الان به نظرت چطور بوده و اینکه کلاً از 20 چه نمره ای بهش میدی ؟!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوست من . اولا بازیای که به ایران میان از اینور میان ایران که خودش نشر نمی‌کنه.دوما فکر کنم کشور مالزی رو دیگه همه بشناسن.
از اونور نمیان از دبی میان. دوما همه جا که مثل ایران بی بندو بار نیست هر وقت دلشون خواست بفروشن. اونجا قوانین و ضوابتی داره وباید سر وقت بدن به مشتری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر