God of War III

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,178
نام
حسین
دوستان یه سوال دارم.فقط تو روخدا با جارو نیوفتید دنبالم:biggrin1:
این بازی به طور دقیق کی میاد.آخه من الان میخوام bc2 رو بخرم.میخوام بدونم اگر gow 3 تا یه هفته دیگه میاد بیخیال خرید bc 2 بشم.چون به اندازه کافی پول ندارم.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
این بازی به طور دقیق کی میاد.آخه من الان میخوام bc2 رو بخرم.میخوام بدونم اگر gow 3 تا یه هفته دیگه میاد بیخیال خرید bc 2 بشم.چون به اندازه کافی پول ندارم.

بی خيال BC2 بشی بهتره چون حد اکثر تا هفته ديگه گير ميآد

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,178
نام
حسین
از دوستای خوبم akiba - sadra بی نهایت سپاسگذارم.:love:ممنون که عصبی نشدید:biggrin1:
شدیدا منتظر این بازی هستم.هر روز 20 مرتبه دارم اون دمو که میگه chaos will rise again نگاه میکنم:crying::crying:خیلی جوش خفن هست.واقعا آدمو دیوونه میکنه.گرافیک هم که :o:o
خدائی چه حالی کنیم امسال با ps3 :clap::clap::excited:بعد از اون تجربه بی نظیر heavy rain حالا نوبت gow 3 هست.
بازم ممنون.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
خوش بحال یارو New Game رو میزنه میره فضا! :d

217200__god-of-war-iii-god-of-war-iii-title-screen.jpeg

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
ولی یه نکته ای که هست تمامی سری های gow چه 1و2 و چه برای psp منوی اولشون همینجوری نیمه ی صورت کریتوس بوده.:d
تو 3 هم که باز نیمه ی صورت کریتوس هست:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
چقدر دوستان برای نظرات مدیران ارزش قائل هستند. اینجا شده تاپیک همه چی به جز GOW. یکی می خواد یکی دیگه رو بکشه و یکی هم می خواد بازی بخره پول نداره. یکی میگه تقلیده هست و ........ ول کنید

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
تاریخ رسمی عرضه: 17 مارچ....

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
سلام میشه یکی بگه special edition چیه؟

یک Pack مخصوص از بازی که به صورت محدود تولید میشه و یک سری چیز های خاص مثل دفترچه ی Artwork های بازی و یا Action Figure و یا مپ های اضافی یا کد برای دانلود چیز های خاص دیگر داره .

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
9.6-10

یه سوال از دوستان pro دارم :
به نظر شما God Of War 3 چه امتیازی از سایت های معروف میگیره ؟ (به ویژه GS و IGN ) (خودم به شخصه نقدهای IGN رو ترجیح میدم کمی به نظرم حرفه ای تر وبه ویژه آزادتره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر