God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
مثل اینکه کاربرهای UK با این کد میتونند Blade of Judgement رو بگیرن! :d
7RAH-8LNM-88LN

یک امتحانی بکنید و اگر جواب داد،فیض ببرید ازش:-" :d
---
مثل اینکه لیست DLCـها هم از سایت PS حذف شده=))

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
کسی اون کد بالایی رو امتحان نکرد؟ :-"
---
خوب بالاخره سانتا تایید کرد که فردا DLCـها خواهند آمد! گفته 3زره و 2تا شمشیر میباشد! غیر از یکیشون،اسم بقیه رو نگفته ولی مطمئنا همونا هستن :d
و البته یک خبر خوب(احتمالا فردا برای من ضدحال خواهد شد! :(( ) the Chimera Armor برای همه رایگان میباشد دانلودش! :d همونی که من رو بیشتر بقیه جذب کرده بود! :-"
من از الان،تا فردا موقع آپدیت استور، دست به دعا خواهم بود که این یکی مثل قبلیا Unlock نباشه ... :-" ببینم آخرش کاری میکنند من بازیم رو عوض کنم و ریجن 2 بگیرم یا نه:|

قیمت DLCـها رو نگفتن :d

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
کسی اون کد بالایی رو امتحان نکرد؟ :-"
---
خوب بالاخره سانتا تایید کرد که فردا DLCـها خواهند آمد! گفته 3زره و 2تا شمشیر میباشد! غیر از یکیشون،اسم بقیه رو نگفته ولی مطمئنا همونا هستن :d
و البته یک خبر خوب(احتمالا فردا برای من ضدحال خواهد شد! :(( ) the Chimera Armor برای همه رایگان میباشد دانلودش! :d همونی که من رو بیشتر بقیه جذب کرده بود! :-"
من از الان،تا فردا موقع آپدیت استور، دست به دعا خواهم بود که این یکی مثل قبلیا Unlock نباشه ... :-" ببینم آخرش کاری میکنند من بازیم رو عوض کنم و ریجن 2 بگیرم یا نه:|

قیمت DLCـها رو نگفتن :d

من امتحان كردم جواب داد مرسي

Last edited by a moderator:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,272
نام
محمد
یالا... :D
خب منم بازی رو تموم کردم . نمیدونم چرا هر چی Gow بازی میکنم خسته نمیشم کلا اگه یه تیم ایرانی هم یه بازیه آشغال از Gow بسازه من بازم میگم بازی عالیه :D
اولا گرافیک بازی مادر بگرید بود . خدا وکیلی همچین گرافیکی تا الان نداشتیم و خفن ترین قسمتش هم کیفیت بافت ها و تکسچر ها بود . بعضی بعضی جاها رو میشد از تصویر عکس گرفت و به یکی نشون داد و گفت این Cg ـه عزیز :D
معماهای بازی هم عالییییییی :D یعنی هم بالانس بودن هم جالب .
گیم پلی هم که مثل همیشه سریع و خونین و جذاب . این Elemental Buff های اسلحه اصلی هم خیلی چیزای خوبی بودن :D
فقط بازی یه جورایی خیلی کوتاه بود و اون Wow فکتور شماره های قبلی رو نداشت . تو همه شماره ها یه Ascension ـیی وجود داشت . یه حسی بود تو Gow های قبلی که تو این نبود . حس رسیدن به Ares . حس رسیدن به Sister ها یا حس رسیدن به زئوس ولی اینجا یه جورایی هیچ عروجی وجود نداشت . کامل کردن مجسمه آپولو و این حرفا زیاد حس عروج به آدم نمیداد :D
اگه طولانی تر بود و یه ذره داستانش بهتر پرداخت شده بود و همینطور یه کم Epic تر بود خیلی بهتر بود ولی بازم خیلی خوب بود .
در کل ظلمه کمتر از 9 به این بازی دادن . این منتقد سایت مرتضی هم با اینکه خودی بود ولی پیمان شکنی کرد :D .باید همون کاری که کریتوس سر زئوس در آورد تو آخر شماره 3 رو سرش آورد . بزارنش یه گوشه و مشت و لگد بارش کنن . ( مدال گرافیکی به بازی نداده :| :D . Dafuq ؟ :D )

----
یه سوالی . من همه گاو ها رو پلات کردم . بعد دیدم بازی یه تروفی آنلاین هم داره که ترینینگ رو باید تموم کرد . من اینترنتم در هم پکیدست . اگه نتم داغون باشه میشه اون قسمت رو تموم کرد ؟ ( چون بازیم کد نداره میخوام کد بخرم از یکی فقط به خاطر همین :D)

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
یه سوالی . من همه گاو ها رو پلات کردم . بعد دیدم بازی یه تروفی آنلاین هم داره که ترینینگ رو باید تموم کرد . من اینترنتم در هم پکیدست . اگه نتم داغون باشه میشه اون قسمت رو تموم کرد ؟ ( چون بازیم کد نداره میخوام کد بخرم از یکی فقط به خاطر همین :D)

این تروفی در حد 5-6 دقیقه وقت میبره , همینکه وارد منوی مولتی پلیر شدی یه Tutorial میاد و یه سری آموزش میده و اونارو تموم کنی تروفی برا خودت میشه :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
این منتقد سایت مرتضی هم با اینکه خودی بود ولی پیمان شکنی کرد :biggrin1: .باید همون کاری که کریتوس سر زئوس در آورد تو آخر شماره 3 رو سرش آورد . بزارنش یه گوشه و مشت و لگد بارش کنن . ( مدال گرافیکی به بازی نداده :| :biggrin1: . Dafuq ؟ :biggrin1: )
الفرار:d
یه سری مشکلات گرافیک مثه لود بافت و باگ و ... نذاشت این مدالو بدم لامصب:d
ولی شاید میشد با ارفاق داد:-/

CAVALRY

کاربر سایت
Oct 7, 2005
372
نام
Librom
توجه کردین موسیقی بازی با اینکه عالی بود ولی با گیم پلی جور نبود مثلا وقتی داری با یک باسی می جنگی موسیقی که پخش می شه اصلا هیجانزدتون نمی کنه بر خلاف god of war3

aarko

کاربر سایت
Dec 25, 2012
8
سلام.با این کد چیکار میشه کرد؟
کجا باید وارد کرد؟
تو این بازی مولتی پلیر یا دو نفره میشه بازی کرد
آخه بازیرو تموم کردم چند تا شخصیت دیگه هم آزاد شده

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
سلام.با این کد چیکار میشه کرد؟
کجا باید وارد کرد؟
تو این بازی مولتی پلیر یا دو نفره میشه بازی کرد
آخه بازیرو تموم کردم چند تا شخصیت دیگه هم آزاد شده

سلام با این کد میتونید انلاین بازی رو تجربه کنید
اول به PSN وصل شو بعد گزینه Sign in به Account Managment تبدیل میشه, واردش شو و بعد Redeem Code رو بزن و کد رو اونجا وارد کن
اره میشه ولی 2 نفره به صورت Co_Op با دشمنا(هوش مصنوعی) میجنگی و Mode های دیگه هم که با بقیه میجنگی(افراد انلاین)
انلاینشم تا 8 نفره میشه
اون شخصیت ها برای Single Player هستن که به جای کریتوس میتونی یکی از اونا رو انتخاب کنی
موفق باشید

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ :o
سونی و سانتا دیوانند ؟؟؟ Store آپدیت شد و قیمت هر DLC مشخص شد! هر سلاح و زره ، 3 دلار !!! :o
خدا رو شکر MAPـها قراره Free باشه! وگرنه فکر کنم هر مپ رو 15 دلار میفروختن اینا :| البته شایدم چون مپ ها رو قراره همینجوری بدن،اومدن پولش رو کشیدن روی اینا!!!!
ولی اینا دیوانند به خدا! کی با چنین قیمتی میخره؟ توی فروم GOW هم الان همه شاکیند!

این DLCـها هم مثل قبلیا چیزی دانلود نمیشه و فقط روی یک یوزر کار میکنه! ==> من مثل قبلیا از Chimera Armor نمیتونم استفاده کنم به خاطر تفاوت ریجن بازی و اکانت:)

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ :o
سونی و سانتا دیوانند ؟؟؟ Store آپدیت شد و قیمت هر DLC مشخص شد! هر سلاح و زره ، 3 دلار !!! :o
خدا رو شکر MAPـها قراره Free باشه! وگرنه فکر کنم هر مپ رو 15 دلار میفروختن اینا :| البته شایدم چون مپ ها رو قراره همینجوری بدن،اومدن پولش رو کشیدن روی اینا!!!!
ولی اینا دیوانند به خدا! کی با چنین قیمتی میخره؟ توی فروم GOW هم الان همه شاکیند!

این DLCـها هم مثل قبلیا چیزی دانلود نمیشه و فقط روی یک یوزر کار میکنه! ==> من مثل قبلیا از Chimera Armor نمیتونم استفاده کنم به خاطر تفاوت ریجن بازی و اکانت:)
اره قيمتش كه خيلي بالاس . فقط season pass چنده ؟ چون همشون براي season pass مجاني هستند

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
اره قيمتش كه خيلي بالاس . فقط season pass چنده ؟ چون همشون براي season pass مجاني هستند
من Season Passـی ندیدم برای فروش! فکر کنم منظورشون همونیه که فقط توی Collectors Edition بازی بوده :|

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
الفرار:d
یه سری مشکلات گرافیک مثه لود بافت و باگ و ... نذاشت این مدالو بدم لامصب:d
ولی شاید میشد با ارفاق داد:-/

مشکل تکسچر لودینگ به صورت خفیف توی یکی دو تا از کات سین هاست اونم بعضی آبجکت ها نه کل محیط , بعد شما تو کجای گیم پلی همچین چیزی دیدی که مدال رو ندادی ؟ :D اگر اینجوری باشه باید این مدال رو برای تمام بازیهایی که با آنریل انجین ساخته میشن در نظر نگرفت :D
بازی فلان 3 ازینا هم داشت کسی چیزی نگفت :
(عکس مربوط میشه به نقد گیم تریلرز , اگر شک دارید برید ببینید :D)

کلاً نقد یه حالت کوبوندن داشت :D عنوانش هم کاملاً عنوان یه نقد منفی بود !
اصلاً هم انتظار نداشتم تحت تاثیر یه سری نوب خارجی اینجا هم کریتوس آرام بشه نکته ی منفی که شد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر