God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نبرد اخرش خیلی قشنگ کار شده بود
و غول اخرش هم کپی غول فیلم تایتن Clash-Of-Titans-2010 بود
وقتی اخر سر کریتوس با دو تا صلاحش به سینه زنه میزنه فریاد کریتوس جالب بود:d
این کجا و آن کجا پسرم :D اونی که توی کلش آو د تایتان بود اسمش کراکن ـه :D کریتوس هم توی گاو 2 کراکن رو زیارت کرد که با باز کردن پل متحرک دهان آن مرحوم رو مورد عنایت قرار داد :D

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,450
این کجا و آن کجا پسرم :D اونی که توی کلش آو د تایتان بود اسمش کراکن ـه :D کریتوس هم توی گاو 2 کراکن رو زیارت کرد که با باز کردن پل متحرک دهان آن مرحوم رو مورد عنایت قرار داد :D
از لحاظ شباهت گفتم:d

اصن فیم سینمایی (:d) مگه غول اخر داره به اون صورت؟:-/
پس اون باهاشون جنگید چی بودن؟اسباب بازی بودن؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,345
نام
امیر حسین
اولین DLC بازی،هفته ی دیگه عرضه میگردد! ( MP )
اطلاعات بیشتر،اواخر این هفته ...
---
خدا کنه مپ باشه:-" (مپ = Free :-" )
البته احساس میکنم، سلاح چهارم به بازی اضافه خواهد شد! :d

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
اولین DLC بازی،هفته ی دیگه عرضه میگردد! ( MP )
اطلاعات بیشتر،اواخر این هفته ...
---
خدا کنه مپ باشه:-" (مپ = Free :-" )
البته احساس میکنم، سلاح چهارم به بازی اضافه خواهد شد! :d

اي خدا چي ميشد Collector's Edition داشتيم؟ :(
تورو خدا بگو سلاح چهارم مجانيه ، مجانيه؟!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,345
نام
امیر حسین
اي خدا چي ميشد Collector's Edition داشتيم؟ :(
تورو خدا بگو سلاح چهارم مجانيه ، مجانيه؟!
در مورد سلاح چهارم هیچی نگفتن! من که دوست دارم مجانی باشه، ولی فکر نکنم :-s
---
خوب بالاخره اولین DLC(ـها) بازی هم مشخص شد!
3تا زره و 2تا شمشیر ...

(هنوز عکس بزرگتر و دقیق تری ازشون در دسترس نیست! )
-Blade of Thanatos
-Armor of Callisto
-Chimeran Armor
-Blade of Artemis
-Chaos Armor

Thanatos که باس آخر GOS میباشد! و البته مثل بقیه ی سلاح های بازی که به خداهای دیگه نسبت داده شده بود،شباهتی به سلاح اصلی خود طرف نداره! :-" سلاح اصلیش توی GOS این بود :

Callisto هم که نام مادر کریتوس کبیر میباشد! :d زره ـش که چیزی مشخص نیست از طرحش ببینیم چی به چیه! :d

Chimera هم که معرف حضورتون هست، جانوری متشکل از شیر و بز و مار! :d طرح زره ـش خیلی جالب میزنه! همین طرح شیر برای زرهی که روی بدن میاد خیلی خفنه! :d (با اینکه عکس کوچیکه ولی خفن بودنش مشخصه! ) کاش توی بازی بودش:((

شمشیر آرتمیس هم که اول قرار بود برای ROTW باشه! که نظرشون عوض شد و یه شمشیر دیگه رو جایگزین نمودن و این الان شده DLC ...!

قیمت که گفته نشده ، ولی فکر کنم هر کدوم رو نیم-یک دلار خواهند داد :|
نه ارزشش رو داره این چیزا، و نه هم من میتونم استفاده کنم ازشون! چون فکر کنم مثل DLCـهای بتا و ROTW یک حالت Unlock مانندی داشته باشه و فقط روی یوزری که خریداری بشه باز میشه! منم که یوزر اصلیم ریجن 2 ، بازیم ریجن1 ==> هیچ جوره راه نداره! :(( (زره بتا!!! :(( من هنوز در حصرت اونم! ) واقعا نمیدونم چرا چنین حرکتی رو رفتن برای DLCـها! کاش مثل GT5 با پچی چیزی درستش میکردن! :-s و فقط دارم دعا میکنم مپ ها رو اینجوری نکنند که خیلی ضدحاله! :-"

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,960
نام
malek
اومدم یه آپ اساسی کنم برم.دوتا آپدیت جدید رو واسه بازی دانلود کردم مولتیش شده عین هلو لامصب عجب چیزی بود این مولتیش از خود بازی بیشتر حال میده.فعلا دارم خودمو لول 40 میکنم برم به بقیه یه حال اساسی بدم هر کی هم پایه بود زمان و تگش رو بزاره با هم گرد و خاک کنیم:d
hatan911

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
اومدم یه آپ اساسی کنم برم.دوتا آپدیت جدید رو واسه بازی دانلود کردم مولتیش شده عین هلو لامصب عجب چیزی بود این مولتیش از خود بازی بیشتر حال میده.فعلا دارم خودمو لول 40 میکنم برم به بقیه یه حال اساسی بدم هر کی هم پایه بود زمان و تگش رو بزاره با هم گرد و خاک کنیم:d
hatan911

نميدونم چرا اينجوريه ولي فقط براي يه مدت ميتوني بدون مشكل بازي كني اخه منم بعد از اپديت تقريبا بيشتر از يه هفته بدون مشكل بازي كردم ولي يكي دو روزه اصلا بازي پيدا نميكنه همه دوستاي PSNيم هم همين مشكلو دارن بغير از خارجيه :| ولي ميتونم با ايرانيا بازي كنم
فعلا لذت ببر :d

---------- نوشته در 01:57 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:58 AM ارسال شده بود ----------

واقعا چقدر بده يكي كه از اين بازي چيزي نمدونه بره بخرش :(
اشكالي نداره ولي حداقل نظر نده !
دوستم بازيو خريد و رو ايزي تمومش كرد بعد داشتيم در مورد بازي حرف ميزديم كه من گفتم كارگردانش خيلي خوب نيست مثلا بيشتر فينيش اتك ها تكرارين اونم گفت اره مثلا اون مارا كه سنگ ميكنن بعد من گفتم اون كه همش تغيير كرده ! و اون در جواب گفت كه فقط بدنش يكم تغيير كرده ! اينجا بود كه فهميدم كه هيچي از بازي حالش نيست بعدشم مياد ميگه كريتوس تو اين سري مهربون نشده به هيچ وجه :| !
من گفتم به نظرت چرا توي اون مرحله E3 يا همون چپتر 18 اون يارو رو حول داد كه نيزه بهش نخوره اون گفت چون ميخواست نيزه رو برداره گفتم يعني نميتونست از تو شكمش درش بياره گفت من نميدونم ولي مهربون نشده :|
به نظرتون با اين يارو چيكار كنم ؟!
يه چيز جالبم كه گفت اين بود كه گفت صداگذاري بازي خيلي خوبه بعدش من ازش پرسيدم كه مشكل قطع شدن صدا دير اومدن صدا نداري؟ گفت نه :|
يارو اصن به اين چيزا دقت نميكنه :|
حيف اين بازي ...:(

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn

مياد ميگه كريتوس تو اين سري مهربون نشده به هيچ وجه :| !
من نميدونم ولي مهربون نشده :|

چه تاکیدی هم رو این موضوع داشته :lol:
به نظر من فورا بلک لیستش کن :d
هر گونه ارتباطی با شخص نامبرده رو در اسرع وقت قطع کن :d

آخرین ویرایش:

majid1565

کاربر سایت
Aug 12, 2011
23
لطفا یکی هم به من کمک کنه .من اوایل بازی گیر کردم فکر کنم تو چپتر 13.اونجا که اون غوله که یک غول دیگه تو شکمشه رو میکشه و میافته پایین بعد از ساختن اون پل و رفتن پیش اون پیر زنه که از بالا افتاده ومرده . هیچ راهی نداره که بره و داخل غار هم که میره میافته ومیمیره .

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
مولتيش كلا از اول ناقص بود انگار مجبورن وقتي بازي ناقصه عرضه كنن:d يه بار نقاشي روي بدن و... اضافه ميكنن يا بعدش level cap رو بالا ميبرن(بگذريم همين ٤٠ تا lvl هم خيلي كمه) و stats اضافه ميكنن .Leaderboard هم كه نداره مولتي كه اينو نداره مولتي نيست:d
Uncharted 2 هم همين اشتباهات رو كردن وبعد عمري Leaderboard گذاشتن و level cap رو بردن بالا.

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
چه تاکیدی هم رو این موضوع داشته :lol:
به نظر من فورا بلک لیستش کن :d
هر گونه ارتباطی با شخص نامبرده رو در اسرع وقت قطع کن :d

بدبختي تو يه مدرسه ايم ! :(
خونمونم بلده هي مياد :(
هر وقت با دوستام تو مدرسه داريم راه ميريم اين جلومون سبز ميشه ! :|

تازه موقعيم كه بازي ارزون شده بود رفت بخرش همون مغازه اي كه يه ماه قيل از خريد اون به من داد 230 ديد اون خره بهش 270 داد !!! بعد دوستم اومده كلاس ميزاره ميگه با يه اشنا رفت مغازه و 10 تومن تخفيف داد :|
بعد به اين خره گفتم مغازه دار گولت زد و اونم در جواب گفت اخه بلوريه اين بازي و اونجا بود كه شاخ در اوردم كه اين چقدر خره كه نميدونه بازياي PS3 همه بلورين !

majid1565

کاربر سایت
Aug 12, 2011
23
لطفا یکی هم به من کمک کنه .من اوایل بازی گیر کردم فکر کنم تو چپتر 13.اونجا که اون غوله که یک غول دیگه تو شکمشه رو میکشه و میافته پایین بعد از ساختن اون پل و رفتن پیش اون پیر زنه که از بالا افتاده ومرده . هیچ راهی نداره که بره و داخل غار هم که میره میافته ومیمیره .

این چپتر 13 رو باید چکار کنم . پیر زنه که میمیره هر جا میرم که میفته میمیره. نکنه بازیم ناقصه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر