God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,860
نام
مرتضی
خب اپدیت کردم و یه چند دستی هم مولتی زدم:d
تقریبا 80 درصد جوین میشه و مشکلات تا حدود زیادی برطرف شده
برید لذت ببرید

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
خب اپدیت کردم و یه چند دستی هم مولتی زدم:d
تقریبا 80 درصد جوین میشه و مشکلات تا حدود زیادی برطرف شده
برید لذت ببرید

حال کن !
جام خالی:d
walls of troy و bog of forgotten یادت نره که خیلی خفنن :d
منم ادد کن فردا بعد ف*ک رسه اپدیت میکنم میام ;)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این سونی و سانتا چقدر دارن به نفع من کار می کنن :D از یه طرف با این آپدیت مولتی درست شد از یه طرف برام ایمیل زدن یه کد XP بوست به مدت 24 ساعت ، جایزه دادن :D برید ایمیل هاتون رو چک کنید :D البته من الان دیدم گویا برای دیروز پریروز بوده :D

احسان کد بوده؟ اگر کد بوده که شاید مال همین امروز باشه! اگر کد نبوده که، 4شنبه رو کلا XP دو برابر میدادن!
yahoo_4.gif
برنامه ی Double XP رو هم گذاشتن :
آره کد دادن :D گفتن از زمان وارد کردن این کد به مدت 24 ساعت می تونی دبل xp بزنی بر بدن :D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,347
نام
امیر حسین
این سونی و سانتا چقدر دارن به نفع من کار می کنن :D از یه طرف با این آپدیت مولتی درست شد از یه طرف برام ایمیل زدن یه کد XP بوست به مدت 24 ساعت ، جایزه دادن :D برید ایمیل هاتون رو چک کنید :D البته من الان دیدم گویا برای دیروز پریروز بوده :D
احسان کد بوده؟ اگر کد بوده که شاید مال همین امروز باشه! اگر کد نبوده که، 4شنبه رو کلا XP دو برابر میدادن! :d برنامه ی Double XP رو هم گذاشتن :

• Friday, April 19 (THIS WEEKEND) --> Monday, April 22
  • Wednesday, April 24 --> Thursday. April 25
  • Tuesday, April 30 --> Wednesday, May 1
  • Friday, May 3 --> Monday, May 6

----
در مورد این پچ فراموش نکنید که مشکل صدا رو هم حل کردن! :d
فقط این نکته رو هم گفتن :
AUDIO: Sound channel output bug: Game now defaults to stereo for all new players. Existing players with preferences set already should double check their in-game sound output options and make sure they are set for the speaker configuration they are using.
---
مثل اینکه سانتا یک نمایشگاهی از آرت های GOW:A فردا توی لس انجلس داره! کاش ما هم اونجا بودیم و میرفتیم:(( ولی خوب یک فکری به حال ما هم کردن و به صورت زنده پوشش خواهند داد نمایش رو و از اینجا میشه دید :
SonySantaMonica
فقط یکی زحمتش رو بکشه ببینیم دقیقا چه ساعتی میشه!

This Saturday, April 20th beginning at 7PM, the Gnomon Gallery of Los Angeles will be hosting a special Live Streamed Q&A Panel followed by an Art Gallery Opening until 11PM PST for the Art of God of War Ascension. The event is COMPLETELY FREE to attend (festivities provided). If you’re not local to the Los Angeles area, then be sure to tune in to our Live Stream at 7PM PST exclusively on our Sony Santa Monica Twitch TV Channel.

---
این پچ مشکل صدا رو حل کرده?
از اینکه این پست رو خوندید کمال تشکر رو میدارم>:d

آخرین ویرایش:

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان

آره کد دادن :D گفتن از زمان وارد کردن این کد به مدت 24 ساعت می تونی دبل xp بزنی بر بدن :D

به من پریروز دادن توشم گفته بودن چون سینگل پلیرو تموم کردم اینو بهم دادن

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,869
مشکلات انلاین بعد از اپدیت همچنان پا برجاست . چه جوری دوستان می گن مشکل حل شده ؟ مشکل اساسی تر از این حرف هاست که به این سادگی ها حل بشه گویا !

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
مشکلات انلاین بعد از اپدیت همچنان پا برجاست . چه جوری دوستان می گن مشکل حل شده ؟ مشکل اساسی تر از این حرف هاست که به این سادگی ها حل بشه گویا !

واقعا؟!!! :(
بعد از اپدیت حتی یه بارم نتونستی بازی کنی؟
کسی از دوستاتم اینطوری هستن؟
تورو خدا نا امیدم نکن اخه دلم خوش بود که فردا اپدیت کنم که... :(

---------- نوشته در 11:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:53 PM ارسال شده بود ----------

ای کسانی که به 1.04 اپدیت کردید...:d
مشکل ساب تایتل هل شده؟!

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,667
نام
Mehdi
سلام دوستان، یکی از دوستای من توی چپتر 28 که یه غول داره گیر کرده ... و دوباره باید از اول بره و براش خیلی سخت هست ... با اینکه خیلی هم Gamer خفنیه :d

میخواست ازتون بپرسم که آیا میشه کسی سیو مرحله ی 29 رو بده، + اینکه چطوری میشه سیو رو بیاره داخل بازی ؟

ممنون میشم پاسخ بدید

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,869
من دیشب بعد اپدیت تونستم تقریبا راحت بازی کنم
حالا دوباره بازی نکردم فردا یه try میکنم:d
بعضی وقت ها شانسی این تفاق می افته . ولی در کل مشکلات هنوز حل نشده اصلا .
متاسفانه به اینی که سانتا ساخته سرور نمی گن ! دوستان توجیه نبودن مثل اینکه تو ساخت بازی انلاین و ... با پینگ 120 تا 180 خیلی راحت فیفا انلاین می زنم و بدون کوچکترین لگی لذت می برم ! به اینی که ea ساخته سرور می گن . به سرور های cod سرور می گن . نه این اشغاله سانتا ! کلا واسه این نسخه باید همه جوره برای سانتا تاسف خورد . حالا می خواد تیم اصلی روی این بازی کار کرده باشه یا تیم اصغر اینا ! در هر صورت خراب کردن شدید .

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
بعضی وقت ها شانسی این تفاق می افته . ولی در کل مشکلات هنوز حل نشده اصلا .
متاسفانه به اینی که سانتا ساخته سرور نمی گن ! دوستان توجیه نبودن مثل اینکه تو ساخت بازی انلاین و ... با پینگ 120 تا 180 خیلی راحت فیفا انلاین می زنم و بدون کوچکترین لگی لذت می برم ! به اینی که ea ساخته سرور می گن . به سرور های cod سرور می گن . نه این اشغاله سانتا ! کلا واسه این نسخه باید همه جوره برای سانتا تاسف خورد . حالا می خواد تیم اصلی روی این بازی کار کرده باشه یا تیم اصغر اینا ! در هر صورت خراب کردن شدید .

نه !
این بازی به عنوان GoW بشدت عالیه و خیلیم لذت بخشه هم مولتی هم سینگل

---------- نوشته در 09:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:33 PM ارسال شده بود ----------

من اصن تو كف اين سرورا موندم من از همون اول اول عجيب راحت بازي مي كردم......

حرفتو قبول دارم !
الان ایرانی یا اونور؟

M

!_Meshki_!

نه !
این بازی به عنوان GoW بشدت عالیه و خیلیم لذت بخشه هم مولتی هم سینگل

---------- نوشته در 09:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:33 PM ارسال شده بود ----------

حرفتو قبول دارم !
الان ایرانی یا اونور؟

نه من ايرانم ! پسر عموم كه رفت كانادا 2 ماهه آن نشده . من هم تا The Last Of Us آن نميشم و بايد امتحانا رو هم در نظر گرفت ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر