God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,869
مشکل انلاین بازی حل شده مثل اینکه ، امروز راحت و بدون مشکل ساعت ها بازی کردم ! خیلی راحت هم می رفتم توی هر مودی که می خواستم .

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
منم این بازی رو تموم کردم .اونجا که گفتم سخته با یه خورده تمرکز ردش کردم ...ولی خدایی داستان و هیجان 3 کجا این کجا

armin sat

کاربر سایت
Apr 11, 2012
84
نام
آرمین صت
سلام دوستان.لطفا کمکم کنید بازیم تو چپتر 5 تو لودینگش میمونه یعنی لودینگ تومم نمیشه چندبارم بازیو از اول بازی کردم تو هار داخلی هم ریختم ولی درست نشود.خواهشا راهنمای کنید.کنسولم fat 500gig version 3.55 هست

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,869
مولتیش بازم قاطی مونده:d
من یکی دو بار تونستم ولی دیگه نمیره تو بازی
دقیقا ! امروز دوباره نتونستم بازی کنم و همون حالت های قبلی پیش میومد . اون یه روزم نمی دونم جریان چی بود ! حالا یا مشکل از اینترنت های ایرانه که نمونه این شکلیش رو به شخصه تو هیچ بازی ندیده بودم . این که 50 دقیقه سرچ بی جواب بمونه !! یا اینکه به احتمال قوی سرور فوق تخیلی سانتا هست .

p.s : فکر کردم مشکلات حل شده بیخودی هایپ شدیم !

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
حدود 8 ساعت :D

ها؟!!
راست میگی؟

---------- نوشته در 05:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:34 PM ارسال شده بود ----------

منم امروز هر کاری کردم مولتیشو نتونستم بازی کنم ولی مثل همیشه هم بود راحت بازی پیدا نمیکرد ولی وقتی به اخرای ثانیه شمار میرسید شوت میکرد بیرون :(

---------- نوشته در 05:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:36 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها پچ 1.04 اومد هموني كه توش قوله درست شدن سرورو داده بودن 226 مگ هم هست !
ديروزم كه سرورا درست شده بودن فك كنم خواستن چكش كنن كه درسته يا نه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,348
نام
امیر حسین
البته این سرورها، دیروز نبودا! 10 روزی میشه قضیه :-"
ولی چون بازخوردها متفاوت بود خبرش رو نزاشتم! بعضی ها میگفتن خیلی بهتر شده،بعضی ها میگفتن بهتر شده ولی یه کوچولو بهتر شده،بعضی ها هم گفته بودن هیچ فرقی نکرده :d

حالا انشاالله با آپدیت جدید درست شده باشه :d :-"

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,860
نام
مرتضی
ولی همون یکی دو دستی که تونستم بازی کنم فجیع مولتیش حال میده خیلی باید استراتژیک بازی کنی و با برنامه باشی
ایشالا درست شه با بچه ها کو اپ بریم خیلی باید جذاب باشه غول کشی دو نفره:d

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
ولی همون یکی دو دستی که تونستم بازی کنم فجیع مولتیش حال میده خیلی باید استراتژیک بازی کنی و با برنامه باشی

مگه هنوز درست نشده؟!
پس این اپدیت 226 مگیه مال چیه؟
اگه تاثیری نداره بگو که فردا الکی اپدیت نکنم :d

---------- نوشته در 09:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:17 PM ارسال شده بود ----------

کو اپشو من خیلی بازی کردم واقعا خفنه اصن قابل توصیف نیست ! بخصوص توی Forum of Hercules اخرش که با خودش میجنگی :x ولی کو اپ نسبت به سینگل Trial سخت تره !

منم منتظر همچین چیزی بودم چون توی تریلر هم نشون دادن ولی هیچ خبری نبود ! =(( هر کی گیرش بیاد باید R1 بزنه مثلا توی تریلر اون CYCLOPS رو دو نفری کشتن ولی توی این هرکی R1 بزنه روش فن میزنه و میکشش و اون یکیم باید نگاه کنه(البته میتونه به جنگیدنش با بقیه ادامه بده !)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر