God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
دوست من بات موافقم که این بازی فنها و کمبوهاش سختتره و چند بار باید بازی کرد و اینم درست گاو3 حماسیترین شمارست اما بنظرم این سری داره راهشو گم می کنه. بنظر من فقط گاو2 و 1 و گاو اولی pspحس یک گادآووار با اصالت را می دهد و با این شماره مطمین شدم دیگه! اینکه این سری بازی کم کم دارد سبکش ادونچر و خطی می شود مثلا جاهایی تو شماره های جدید می بینیم که طراحی شده ولی کارکتر روش حرکت نمی کنه و ... .

کم کم خطی نمیشه ! این بازی از روز اول خطی و ادونچر بود تا الان :دی تازه اگر بیشتر شدن بخش ادونچر رو بد می دونید که پس گاو 1 آشغال ترین شماره ـس چون بیشترین بخش ادونچر مال همون گاو 1 به اصطلاح با اصالته :دی یعنی اگر به اصالت باشه تا الان اسنژن وفادارترین نسخه به شماره ی 1 ـه :دی
این بازی یه شماره ی فرعیه که با تعداد خیلی کمتری از تیم سانتا ساخته شده و تعداد زیادی از کسایی که روی شماره ی 3 بودن حضور نداشتن , دیگه بهونه گرفتن نداره :دی

احسان درست میگه ، متاسفانه بعضیا ((‌چه طرفدار چه غیره طرفدار!)) زیادی وابسته به نمرات هستند یعنی از خودشون هیچ استقلالی حتی در مورد لذت بردن از بازی ندارن!‌ یعنی وقتی میبینن یه بازی نمراتش پایینه اناخودآگاه دل زده میشن و دست خودشونم نیست کما اینکه ممکنه اگه از نمرات خبر نداشتن از همین بازی چه تعریف تمجیدایی که نمیکردن!!

من شخصا با اسنشن زندگی کردم و بی نهایت از این نسخه لذت بردم...

احسان جان این داستان اسنشنت چی شد؟:دی تاریخ عرضه نمیگی؟:دی

بازی از نظر معما و چالشهایی که گیم پلی پدید میاره بی اندازه لذت بخش بود، تصورِ داشتنِ یک داستان عمیق هم از همون ابتدا اشتباه بود به نظرم... به جای اینکه Acsension رو با G O W 1-2-3 مقایسه کنیم،یکم به اهدافی که پیرامون این نسخه وجود داشته فکر کنیم!

بار اول دقت نکرده بودم ولی رو درجه تایتان تو این صحنه اوج فناوری رو میشه مشاهده کرد.یارو خار رو از سمت مقابل میکشه بیرون بعدشم در کمال حیرت چرخ دنده در جهت مخالف حرکت میکنه این یعنی خار تو این صحنه نقش برگ چغندر رو بازی میکنه:-o
Download 2013 214330 mp4

به به اصن ادمو روانی میکنه ! :d
541733_178487568970371_2082365225_n.jpg

کم کم خطی نمیشه ! این بازی از روز اول خطی و ادونچر بود تا الان :دی تازه اگر بیشتر شدن بخش ادونچر رو بد می دونید که پس گاو 1 آشغال ترین شماره ـس چون بیشترین بخش ادونچر مال همون گاو 1 به اصطلاح با اصالته :دی یعنی اگر به اصالت باشه تا الان اسنژن وفادارترین نسخه به شماره ی 1 ـه :دی
این بازی یه شماره ی فرعیه که با تعداد خیلی کمتری از تیم سانتا ساخته شده و تعداد زیادی از کسایی که روی شماره ی 3 بودن حضور نداشتن , دیگه بهونه گرفتن نداره :دی

آقا جان ادونچر اکشن مثل آنچارتد یعنی اینی که اسنشن شبیهشه با جهت از در و دیوار می پره یا رو یخ سر می خوره اینا تو این سری نبوده و اصالت نداره. خطی نبودن هم منظور اینه که مراحل در گذشته بهم مربوط بوده که اینجا کم شده نه تو آب شنا کنه. بهر حال این نظر من بود تفسیر و درک هر کس با خودشه.

آخرین ویرایش:

چرا ؟! :(
قصد شوخی موخیم ندارم واقعا دلیلشو میخوام بدونم :(

آقا جان ادونچر اکشن مثل آنچارتد یعنی اینی که اسنشن شبیهشه با جهت از در و دیوار می پره یا رو یخ سر می خوره اینا تو این سری نبوده و اصالت نداره. خطی نبودن هم منظور اینه که مراحل در گذشته بهم مربوط بوده که اینجا کم شده((((((((((((((((((((((((((((((((( نه تو آب شنا کنه)))))))))))))))))))))))))))))))))). بهر حال این نظر من بود تفسیر و درک هر کس با خودشه.

من در جواب اون حرفت كه گفتي جاهاي زيادي طراحي كردن ولي كريتوس روشون حركت نميكنه گفتم !

اين جملتم يكم بگشاي برادر...

یعنی اینی که اسنشن شبیهشه با جهت از در و دیوار می پره یا رو یخ سر می خوره اینا تو این سری نبوده و اصالت نداره.

این سر خوردن که توی GOS هم بود! (توی GOW III هم پرواز کردن رو داشتیم! توی GOW II هم پگاسوس داشتیم و ... :-" )
در و دیوار بالا رفتن که از همون GOW I هم بود! از همون لحظه ی بالارفتن از معبد پاندورا(البته قبل ترشم بود) یا حتی روی معبد اون وسطا یکی از کلیدهای طلایی هم مخفی کرده بودن توی این در و دیوار :-"
مراحل به هم ربط ندارن؟!؟ داستان رو دنبال میکنید دیگه؟ :-" GOW II هم هزارجا رفت کریتوس و همش در سفر بود! COO و GOS هم همینطور! یکدانه GOW I بود که کریتوس توی آتن و بعدش معبد پاندورا بود، و GOW III که همش توی المپ بود! :d
کلا من درک نمیکنم اینی که به عنوان مشکل میگید،دقیقا چیش مشکله! :d
شده قضیه ی کریتوس مهربون:|

این سر خوردن که توی GOS هم بود! (توی GOW III هم پرواز کردن رو داشتیم! توی GOW II هم پگاسوس داشتیم و ... :-" )
در و دیوار بالا رفتن که از همون GOW I هم بود! از همون لحظه ی بالارفتن از معبد پاندورا(البته قبل ترشم بود) یا حتی روی معبد اون وسطا یکی از کلیدهای طلایی هم مخفی کرده بودن توی این در و دیوار :-"
مراحل به هم ربط ندارن؟!؟ داستان رو دنبال میکنید دیگه؟ :-" GOW II هم هزارجا رفت کریتوس و همش در سفر بود! COO و GOS هم همینطور! یکدانه GOW I بود که کریتوس توی آتن و بعدش معبد پاندورا بود، و GOW III که همش توی المپ بود! :d
کلا من درک نمیکنم اینی که به عنوان مشکل میگید،دقیقا چیش مشکله! :d
شده قضیه ی کریتوس مهربون:|

توي GoS زياد جالب نبود يني مثل Ascension حال نميداد :d

Ascension ماشالا كريتوس از ديوار راست هم سر ميخورده لامصب چه جوونيايي داشته و ما بي خبر بوديم :d

شده قضیه ی کریتوس مهربون
واقعا :d

آقا جان ادونچر اکشن مثل آنچارتد یعنی اینی که اسنشن شبیهشه با جهت از در و دیوار می پره یا رو یخ سر می خوره اینا تو این سری نبوده و اصالت نداره. خطی نبودن هم منظور اینه که مراحل در گذشته بهم مربوط بوده که اینجا کم شده نه تو آب شنا کنه. بهر حال این نظر من بود تفسیر و درک هر کس با خودشه.

HnS خودش زیر مجموعه ی اکشن ادونچره برادر !
امیر هم که زحمت توضیحات تکمیلی رو کشید . اصالت هم چیزیه که جدیداً بین بچه ها باب شده ! هر بازی ای متاش میاد پایین میگن از اصالت دور شده هر بازی ای متاش بالا میشه میگن به ریشه ها برگشته !!!!!! اینم میذاریم پای همون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or