God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

star2009

کاربر سایت
Jan 20, 2010
198
نام
علی
چپتر 10 اونجایی که
دو تا راه دیگه بعد یه یه نور سبز داره میری روش همه جا یخ میزنه تو یه اتاقی ازین جعبه های قدرت و قرمز داره اونجا رو چه جوری باید برم؟
دو طرفه یه طرفو رفتم یه طرفشو گیر کردم:(

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,106
نام
آریا
به جان خودم این Chapter 28 رو دارین الکی به خودتون تلقین میکنین که سخته !! :D من هیچ ادعایی توی H&S ندارم ، ولی روی Normal حدود 6،7 بار اونجا مُردم و الآن هم روی Hard توی دفعه سوم ردش کردم ! :D واقعاً در این حد سخت نیست و فقط یه کم تمرکز و مصرف بهینه انرژی (!) نیاز داره.
به شخصه اون مرحله قبل از رسیدن به خواهر چاقه توی GoW II رو (که باید توی یه راهرویی حرکت میکردیم و چند تا موج دشمن پشت سر هم می اومدن) روی Normal سخت تر از این Chapter 28 روی Hard میدونم. :D
خاک بر سر Santa Monica که میخواد با آپدیت این مرحله رو آسون کنه !!! خیلی کار زشتیه ! خب هر کسی میخواد میتونه روی Normal و Easy بازی کنه دیگه. :D

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,682
نام
حسین
به جان خودم این Chapter 28 رو دارین الکی به خودتون تلقین میکنین که سخته !! :D من هیچ ادعایی توی H&S ندارم ، ولی روی Normal حدود 6،7 بار اونجا مُردم و الآن هم روی Hard توی دفعه سوم ردش کردم ! :D واقعاً در این حد سخت نیست و فقط یه کم تمرکز و مصرف بهینه انرژی (!) نیاز داره.
به شخصه اون مرحله قبل از رسیدن به خواهر چاقه توی GoW II رو (که باید توی یه راهرویی حرکت میکردیم و چند تا موج دشمن پشت سر هم می اومدن) روی Normal سخت تر از این Chapter 28 روی Hard میدونم. :D
خاک بر سر Santa Monica که میخواد با آپدیت این مرحله رو آسون کنه !!! خیلی کار زشتیه ! خب هر کسی میخواد میتونه روی Normal و Easy بازی کنه دیگه. :D
خوب ما رو نرمالش موندیم مرد مومن:|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,106
نام
آریا
خوب ما رو نرمالش موندیم مرد مومن:|
بابا یه کم جا خالی بدین و جادوها رو هم پشت سر هم مصرف نکنین ، حله ! :D
طبقه اول به طرز فجیعی سخت تر از بقیه هست ! :D اونجا زیاد از جادو استفاده کنین. یعنی به دشمن حمله کنین و تا دیدین داره میاد چنگ بندازه ، یه جادوی آتیشی بزنین. توی این طبقه جادو راحت شارژ میشه و برای طبقات بعدی میشه نگه داشت.
طبقه دوم آسون تر هست و فقط اون دو تا خانوم وحشی یه کم سخت هستن و باید هی جا خالی بدین ! :D اون سنگین وزنه که راحت ترین دشمن اون طبقه هست و باید 2،3 تا ضربه بزنین و فرار کنین و دوباره برگردین و الی آخر. اون پروازی ها رو هم خیلی راحت میگیرین و شوت میکنین توی در و دیوار یا بیرون از محوطه !
طبقه سوم هم زیاد سخت نیست و بهتره حداقل 2 تا جادو نگه داشته باشین. مهم ترین بخش این طبقه هم سیخ های روی دیوار هست که باید ازشون دور باشین.
کلاً با یه کم تمرین میشه راحت ردش کرد ! نمیدونم بقیه با چه چیزی رفتن ، ولی من با BoC آتیشی اونجا رو تموم کردم. زیاد هم از اون جادوهای L2 استفاده نکردم چون کلاً یادم میره استفاده کنم ! :D یعنی هنوز توی دست دوم که دارم بازی رو تموم میکنم هم Trophy اونا رو نگرفتم ! :-"

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
خدایی آریا راست میگه ، اون مرحله فقط یکم حوصله و دقت میخاد همین .
دیگه انقدر بازیا آبکی شدن که کسی نمیتونه یه مرحله سخت رو رد کنه:d
رمزش L1+x هست ،(باید L1 رو نگه داری تا میخان ضربه بزنن ضربدر بزنی طرف گیج میشه )
من وقتی با این روش دفاع میکردم 3 تا از مارهارو کشتم و چهارمی رو هم همراه خواهران برقی با جادو و شمشیر زئوس به دیار باقی فرستادم:d

آخرین ویرایش:

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
بالاخره بازی رو درجه نرمال تموم کردم. اقا به نظر من مقایسه این بازی با قسمت های قبل که شماره دارند جالب نیست این قسمت یه قسمت فرعی بود و قرار نبود که در اون جناب کریتوس شق القمر کنه!!! به نظر من این قسمت رو بیشتر برای تست حالت مولتی پلیری که داره ساختن حالا یه بخش سینگل هم داخلش گذاشتن که طرفدارا راضی و با دل خوش از این نسل و کنسول ps3 خداحافظی و آماده نسل بعد (البته اگه شماره 4 ایی ) تو کار باشه بشن. راستی دوستان نمیشد این کریتوس عزیز یه خواهرم داشت و یه بازی دیگه بر اساس اون ساخته میشد. :d:d:d

star2009

کاربر سایت
Jan 20, 2010
198
نام
علی
چپتر 10 اونجایی که
دو تا راه دیگه بعد یه یه نور سبز داره میری روش همه جا یخ میزنه تو یه اتاقی ازین جعبه های قدرت و قرمز داره اونجا رو چه جوری باید برم؟
دو طرفه یه طرفو رفتم یه طرفشو گیر کردم:(
دوستان دمتون گرم جواب منم بدید:(

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
درود
من هم بازی را تمام نمودم
امتیاز من به بازی : 8/10 ( نسخه فرعی خوبی بود)
تنها چیزی که بازی را برای من جذاب کرد ، طراحی مراحل بود، باستانی و زیبا اما بازهم به اصل (GOW) نمیشه:d
در فصل مار که برف بود حس می کردم دارم U2 بازی می کنم.
همچنین حس بازی Prince of Persia : Warrior Within در بیشتر مراحل بر من قالب بود.

نبود تنوع در سلاح باعث ایجاد روال یکنواخت میشد و به نظرم طراحان بازی خواستند این عدم تنوع را با گرز و سپر و نیزه که از روی زمین برمیداریم جبران کنند ، تنها سپر و شمشیر بزرگ بود که کارآمدتر از بقیه بود ، تبر کُند و نیزه میانه.

امیدوارم دیگه نسخه دیگری از این بازی به یادماندنی و زیبا ساخته نشه ، به امید فضا و IP جدید.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,959
نام
malek
قبل سال تحویل الان تا نصفشو رفتم یه نظر میدم و میرم سال بعد دوباره میام:d
صدا گذاریش که در حد فاجعه هستش(اصلا موزیکی نمیشنوم که بتونم دربارش نظر بدم) پس 2/10
گرافیک پس رفت داشته و شبیه این بازیایی شده که رو آنریل انجین واسه xbox میسازن.فریم ریت هم که لازم به توضیح نیست ناپایدار و پایین پس 6/10
داستان در حد پلیس جوان پس 6/10
گیم پلیش پیشرفت خوبی داشته و دلچسب تر شده که اگه اینو نداشت به والله دیسک 280 تومنی رو مینداختم سطل آشغال(سطل آشغال که نه میزاشتم تو قوطیش:d) پس 9.5/10
نمره کل 5.9
یادم باشه از این به بعد قبل خرید بازی به کارگردانش هم توجه کنم مردک کرگدن صفت:d

سال نوتونم مبارک باشه و دیگه سالی مثل 91 ایشالا نبینیم(زرشک)

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,659
نام
hamid
بابا یه کم جا خالی بدین و جادوها رو هم پشت سر هم مصرف نکنین ، حله ! :D
طبقه اول به طرز فجیعی سخت تر از بقیه هست ! :D اونجا زیاد از جادو استفاده کنین. یعنی به دشمن حمله کنین و تا دیدین داره میاد چنگ بندازه ، یه جادوی آتیشی بزنین. توی این طبقه جادو راحت شارژ میشه و برای طبقات بعدی میشه نگه داشت.
طبقه دوم آسون تر هست و فقط اون دو تا خانوم وحشی یه کم سخت هستن و باید هی جا خالی بدین ! :D اون سنگین وزنه که راحت ترین دشمن اون طبقه هست و باید 2،3 تا ضربه بزنین و فرار کنین و دوباره برگردین و الی آخر. اون پروازی ها رو هم خیلی راحت میگیرین و شوت میکنین توی در و دیوار یا بیرون از محوطه !
طبقه سوم هم زیاد سخت نیست و بهتره حداقل 2 تا جادو نگه داشته باشین. مهم ترین بخش این طبقه هم سیخ های روی دیوار هست که باید ازشون دور باشین.
کلاً با یه کم تمرین میشه راحت ردش کرد ! نمیدونم بقیه با چه چیزی رفتن ، ولی من با BoC آتیشی اونجا رو تموم کردم. زیاد هم از اون جادوهای L2 استفاده نکردم چون کلاً یادم میره استفاده کنم ! :D یعنی هنوز توی دست دوم که دارم بازی رو تموم میکنم هم Trophy اونا رو نگرفتم ! :-"

با سلام و تبریک سال نو ..... خواستم بگم که خیلی سخته چبتر 28 دیووونم کرده ااااااااااه .... اینکارایی که میگی جاخالی بدین و این حرفا .. اصلا نمیشه نا کسا فرصت نمیدن تا نزدیکشون میشیم بزنیم اون یکی امان نمیده ... یا اگه همونجا خالی رو میدم اون زنای برقی که یکیم نیستن حالمونو جا میارن .... همون بهتر منتظر آبدیت باشیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر