God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
جان من نگید GOW IV :(( دو پست بالاترم گفتم که این GOW IV نیست ( IV در نوشتار یونان باستان= 4 :d )
امضا:ستاد جلوگیری از 2 رقمی شدن شماره ی بازی ها :-"
ولی خوب توی GOW:A کریتوس که همون خودشه! :d
اینی که شما میگید بخش مولتی بازی هست! که به 2 گروه اسپارتان ها و تروجان ها تقسیم میشیم! :d
و توی این مرحله ای که شما دیدید،هرکدوم زودتر سایکلوپس(همون غولی که میگید :d ) رو به فنا بده برنده میشه! :d

الان دیگه تقریبا بخش مولتی از الزامات بازی ها شده ، برای همین از Ninja Gaiden 3 به سبک H&S هم نفوذ کرده :-"
اما خداییش بخش مولتی GOW III محشر در اومده :d

امیر حسین جان شرمنده بزار به نادونی من :D که اسم رو بد گفتم یه چیز دیگه شما تریلری چیزی از بازی کردن خود کریتوس دارین که همه رو به فنا میده تو خود بازی ؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
امیر حسین جان شرمنده بزار به نادونی من :D که اسم رو بد گفتم یه چیز دیگه شما تریلری چیزی از بازی کردن خود کریتوس دارین که همه رو به فنا میده تو خود بازی ؟
پ ن پ تو E3 نشون دادن گیم پلی رو دیگه دهن فیل و ... رو سرویس کرد:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
البته این خرس و گرگ و ... که گذاشتی غیر از اون فیل هیچکدومشون توی بازی نیستن! اینا طرح های اولیه برای این موجود جدید بودن! که به اون فیل ختم شدن! :d
همینطور که یک سری طرح های دیگه برای Megaera و یا اون سایکلوپس بخش MP زده بودن :d

اون عکس هم منم نمیدونم کدوم شهره! ولی مجسمه ی آتنا میباشد فکر کنم! :d (آریا توی این سایتای خارجکی زیاد قدم میزنه:-" شاید چیزی بدونه :d )

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
البته این خرس و گرگ و ... که گذاشتی غیر از اون فیل هیچکدومشون توی بازی نیستن! اینا طرح های اولیه برای این موجود جدید بودن! که به اون فیل ختم شدن! :d
همینطور که یک سری طرح های دیگه برای Megaera و یا اون سایکلوپس بخش MP زده بودن :d

این سانتایی که من می بینم کارای عجیب زیاد انجام داده و خلاقیت توش بالاست و فکر نکنم همچین طرح هایی رو بی استفاده بزاره به شخصه معتقدم ممکنه تو بخش مولتی از این موجودات ببینیم گرچه شایدم حرف شما درست باشه.

این دوتا رو ببینید

هر دو در بازی هستن و زیر عکس نوشته بودن گزینه نهایی ، ولی من فقط دومی رو تو بخش سینگل دیدم.

اون عکس هم منم نمیدونم کدوم شهره! ولی مجسمه ی آتنا میباشد فکر کنم! :d (آریا توی این سایتای خارجکی زیاد قدم میزنه:-" شاید چیزی بدونه :d )
کار خودشه!
اما این عکس حس GOW2 رو برام تداعی می کنه وقتی که اولای بازی کراتوس با جنس مذکر:d این مجسمه مبارزه کرد و کلا محوش کرد ، از یک طرف هم احتمال می دم که این پا
متعلق به همین مجسمه آتنا باشه.

آخرین ویرایش:

Odio

کاربر سایت
Dec 30, 2012
51
اصلا تو خلاقیت , سانتا حرف اول رو میزنه!! هنوزم یادم نمیره تو Gow III‏ برای شخصیت پوسایدن چندتا طرح داشتند !! آدم دوست داشت همش تو بازی بودن , و یا نمونه دیگش جعبه پاندورا

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,106
نام
آریا
توی Neogaf چند نفر در مورد دموی بازی که در کنار Blu-Ray فیلم Total Recall بوده صحبت کردن و نظرات خیلی مثبت هست.
البته تعداد افرادی که دمو رو امتحان کردن خیلی زیاد نبوده ولی اونایی که بازی کردن تقریباً همگی به شدت از گیم پلی بازی خوششون اومده و اون رو بهتر از نسخه های قبلی میدونن. مثل اینکه گیم پلی سریع تر و روون تر از قبل شده و حتی یکی گفته که بعد از امتحان این دمو اگه دوباره برین سراغ GoW III ، یه حالت کُندی براتون داره ! :D
در مورد گرافیک هم خیلی تعریف کردن و بخش های مختلف گرافیکی رو خیلی عالی دونستن. فقط یه کم بحث در مورد کیفیت آب هست که خودم هم باهاش مشکل دارم ! :D الآن رفتم دوباره ویدئوی E3 رو دیدم ، آب یه حالت بیش از حد جامدی داره و با اینکه Charybdis (اون جونور اختاپوس مانند) هم داره توش وول میخوره ، ولی حرکت خاص و موج مانندی توی آب دیده نمیشه. یه نفر نمیدونم جدی گفته یا همین طوری یه چیزی پرونده ، ولی گفته که توی نسخه نهایی به جای اون آب راکد و بی حرکت ، شاهد یه گرداب خواهیم بود ! البته بعید هم نیست چون ویژگی Charybdis توی اسطوره های یونانی همین ایجاد گرداب هست.
همین کسی که در مورد آب این حرف رو زده ، در ادامه هم گفته که تریلر جدید از SinglePlayer ماه دیگه منتشر میشه ! کلاً معلوم نیست این حرفا رو از خودش میزنه یا مثلاً یکی از اعضای Santa Monica هست یا چی !
کلاً ترکیب صحبت های بچه های اینجا و اونجا باعث میشه نظر خیلی مثبتی نسبت به بازی داشته باشم. ایشاالله زودتر این دمو رو خودمون هم امتحان کنیم و ببینیم چطوره ! :D
یه سری عکس هم هست که برام آشنا هستن و احتمالاً قبلاً گذاشته شدن ، ولی 2،3 تاشون کمتر از بقیه آشنا بودن ! به هر حال توی این بی خبر کامل از بخش داستانی ، عکس های تکراری هم غنیمته ! :-"

این کجاست؟ :-?
این عکسه کجا بوده ؟! :D خیلی آشناست !

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,647
تو GOW 3 یه همچین جایی بود که کریتوس با منجنیق میزنتش ( برای گرفتن هرمیس ) مجسمه آتینا بود
ولی فکر نکنم اونجا باشه !!!
بازی کی ریلیز میشه ؟؟؟؟

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
این یارو که توی neogaf دمو رو انجام داده خیلی در مورد گرافیک و مدل کریتوس کف بر شده !
The Graphics are top notch once again. When I saw the vids of the SP demo online I thought it didn't look as good as GOW3, especially Kratos' character model. However after playing the demo for myself and literally seeing Kratos up close, he looks incredible!

جزئیات مدل کریتوس مثل اینکه فوق العاده پیشرفت داشته !

در مورد افکت آب هم ما توی GOW 3 یک همچین چیزی رو داشتیم:
46672836380516260430.png
مطمئنم توی نسخه نهایی از این نظر کاملاً پیشرفت میکنه.

پ.ن: تریلر جدید از بخش Single Player هم ماه آینده منتشر میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر