God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
آره ورژن 1.08 هست, واسه شما هم اون علامت چشمک زن که شبیه کابل لنه همینطور وسط تلویزنون میاد؟؟؟

راستی واقعا به نظر من مولتیش خارق العادست! شاید بعضی دوستان نپسندن ولی واقعا عالی و بی نظیره مخصوصا اون بخش هرکولش!

عزیز باید صبر کنیدتا مشکل فریز برطرف بشه ! تا چند دیقه هم که شده صبر کنید درست میشه! بعضی وقت ها اینجوری میشه که البته بعد از آپدیت سریع فریز ردیف میشه!

چپتر 6 هم اومد!

این هفته فقط 2 تا معما داشت! (خیلی نامردن :(( ) ==>فقط 200 تا XP گرفتیم :-s
1.پنل دوم،روی سر سرباز وسطی،جواب: Brothers
2.پنل سوم،روی سر اون یارو آتیشیه(Circe)،جواب: Flame

ای هفته هم اینا رو دادن:
1.تصویری از زره Artemis !

2.والپیپر با طرح Omega با تم GOW A ! :d خیلی هم قشنگه! (رفت برای پشت صفحه ی PCـم :d )
http://www.mediafire.com/?gxdv124bmwcrrb4

یک سوتی هم داده بودن که خیلی سریع درستش کردن :|
سوتی از این قرار بود که بعد از جواب دادن به این سؤالات یک پیامی اومد رو صفحه(همیشه میاد و مقدار XP و اینکه چه چیزی توی LVL بعدی باز میشه و ... رو مینویسه! توی پست قبلی که چپتر 5 رو گذاشته بودم هم عکسش رو گذاشتم :d ) که نوشته بود the Artemis Blade باز شده(با اینکه هنوز 100 XP کم داریم ! :d ) و مهم تر از اون،اینکه نوشته بود با رسیدن به lvl بعدی که 900 xp میخواست، ایندفعه Single Player Demo باز میشه! @-)
تا رفتم گوگل کروم رو باز کنم تا عکس بگیرم از این پیام(روی Safari نیمشه از کل صفحه گرفت و چون کل پیام همزمان رو صفحه معلوم نیست ... :-" ) ، اون پیام تغییر کرد و الان زده 100xp دیگه لازمه تا the Artemis Blade باز بشه:| من دمو میخوام! :(( حالا چپتر بعدی هم که بیاد،اگر 3 تا معما هم داشته باشه،بازم 3 چپتر دیگه لازم داره :((

دوستان صحنه ابتدایی بازی و اونجایی که کنترل کریتوس رو بدست میگیریم بنظرتون چجوریه بعد اون شروع طوفانی گاو3 انتظارات بالا هست:d
دو سه روزیه فکرم مشغول تجسم همین صحنه ابتدایی بازی هست که چجوری می تونه باشه:d

حدس زدنشم سخته
ولی از اونجایی که داستان قبل از پیمان و وفاداری کریتوس به اریس و کشته شدن همسر و فرزندشه
من حدسم خیلی میره سمته یکی از این 2تا:
1-جنگی که کریتوس در برابر بربرها شکست میخوره و از اریس خدای جنگ کمک میخواد
اگه شروعش این صحنه باشه خیلی زیبا میشه فکرشو کنین 2 سپاه عظیم روبه روی همدیگه در یک بیابان بزرگ
کنترل کریتوس در دست دستان شما و کشتن یکی یکیه بربرها به دستان شما برای رسیدن به رءیس بربرها:x

2-صحنه ای که کریتوس به فرمان اریس به روستایی حمله میکنه و در معبد روستا همسر و فرزنده خودشو میکشه

واقعا دوست دارم یکی از این 2 صحنه باشه البته اگه شروعش جنگ با بربرها باشه کشته شدن همسر و فرزندشم میبینیم

حدس زدنشم سخته
ولی از اونجایی که داستان قبل از پیمان و وفاداری کریتوس به اریس و کشته شدن همسر و فرزندشه
من حدسم خیلی میره سمته یکی از این 2تا:
1-جنگی که کریتوس در برابر بربرها شکست میخوره و از اریس خدای جنگ کمک میخواد
اگه شروعش این صحنه باشه خیلی زیبا میشه فکرشو کنین 2 سپاه عظیم روبه روی همدیگه در یک بیابان بزرگ
کنترل کریتوس در دست دستان شما و کشتن یکی یکیه بربرها به دستان شما برای رسیدن به رءیس بربرها:x

2-صحنه ای که کریتوس به فرمان اریس به روستایی حمله میکنه و در معبد روستا همسر و فرزنده خودشو میکشه

واقعا دوست دارم یکی از این 2 صحنه باشه البته اگه شروعش جنگ با بربرها باشه کشته شدن همسر و فرزندشم میبینیم

البته یادمون باشه که تصویر منوی بازی همیشه آخر بازی بوده !!!! بنظر من هم میتونه جنگ با بربرهارو بزاره تو آخر بازی و شکست خوردن کریتوس !!

اره درست میگی مثلا صحنه پایانی کریتوس رو به اسمون میگه help me بازی به پایان میرسه:d
البته گمون نکنم اخه کریتوس واسه اریس مبارزه های زیادی انجام داد بالاخره باید اونارو نشون بدن

اون 2 صحنه ای که اشاره شد،از آرزوهای منه که توی این بازی باشه! چندین بار هم گفتم البته :x

البته یادمون باشه که تصویر منوی بازی همیشه آخر بازی بوده !!!!
COO و GOS رو الان یادم نیست،ولی توی شماره های اصلی، GOW II همون اول کار بود که آتنا میاد پیشش و ادامه ی ماجرا :d ولی GOW I و GOW III آره! آخر بازی بود :d (البته GOW I هم آخر بازی نبود و پشت سرش آتیش بود،ولی شروع بازی از آخر بازی بود :-" :d )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or