God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
کشتن خانواده که بعید هست بعنوان شروع بازی باشه ولی اگر فقط مبارزه با بربر ها باشه و چیزی از کشتن خانواده نباشه و یه غولی هم اول بازی بکشه عالی میشه حسابی حماسی در میاد البته بعید چیزی مثه گاو3 رو دوباره بتونن تکرار کنن

البته بعید چیزی مثه گاو3 رو دوباره بتونن تکرار کنن
شک نکن ! چون سوژه ای به پتانسیل gow 3 ندارن .همون شروع بازی و بالا رفتن از کوه المپ و مبارزه فوق العاده با پوسایدن کافی بود تا نسخه سوم بهترین نسخه این سری بشه ! حتی اگه مبارزات فوق العاده ای که با کرونوس و ... داشتیم رو هم در نظر نگیریم ! تکرار شدن این حماسه ها خیلی سخته .

اگه جنگ با بربر ها رو برا شروع بازی در نظر گرفته باشن یعنی از فوق العاده هم یه چیزی اونور تره!

ولی یه حسی بهم تو بازی به همچین چیزایی نپرداختن :(

یه خبر هم نمیدن از داستانش ببینیم چیکاره حسنیم تو بازی :|:دی.

فک نکنم بهنام اول بازی بخوان بربرها رو نشون بدن چون سکانس اصلی این نسخه محسوب میشه پس باید حساب ویژه ای واسش باز کرده باشن
آخه سری GOW همیشه شروع طوفانی داشته و واسه این نسخه هم چه شروعی طوفانی تر از این؟ :دی

از اون گذشته از نظر زمانی و داستانی هم این سکانس به نوعی شروع افسانه ی کریتوس هست و در صورت وجود (:دی) به احتمال خیلی زیاد قبل از بقیه ی داستان این نسخه اتفاق میفته :دی البته با فلش بک زدن هم خیلی قسمت ها از جمله همین نبرد رو میتونن به بازی اضافه کنن ولی افتتاحیه یه حال دیگه ای داره :دی

آخه سری GOW همیشه شروع طوفانی داشته و واسه این نسخه هم چه شروعی طوفانی تر از این؟ :دی

از اون گذشته از نظر زمانی و داستانی هم این سکانس به نوعی شروع افسانه ی کریتوس هست و در صورت وجود (:دی) به احتمال خیلی زیاد قبل از بقیه ی داستان این نسخه اتفاق میفته :دی البته با فلش بک زدن هم خیلی قسمت ها از جمله همین نبرد رو میتونن به بازی اضافه کنن ولی افتتاحیه یه حال دیگه ای داره :دی
دقیقا کلا میتونه خط زمانی سر راستی هم نداشته باشه نصف هایپ شدن من بخاطر همین افتتاحیه اش هست:d

امیدوارم توی این 80 روز باقی مونده اتفاق خاصی نیفته و این یک سال رو به سلامت رد بشم از منطقه ps3

امسال تنش بیشتری برام داره. حداقل 2012 استرس اجرا نشدن بازی های مورد علاقم رو نداشتم.خیلی دوست دارم ببینم با یه ماجرای prequel چی بهم نشون می دن در زندگی کریتوس.

بحث بخش داستانی شد ، یاد این عکس افتادم (با تشکر از امیرحسین بابت عکس بدون لوگوی Game Informer ! :دی)

جزو معدود عکس های بخش داستانی هست و حال و هوای خیلی محشری داره ! :دی مبارزه با یه Manticore بین زمین و آسمون ، انگار برف هم داره میاد !

بحث بخش داستانی شد ، یاد این عکس افتادم (با تشکر از امیرحسین بابت عکس بدون لوگوی Game Informer ! :دی)

جزو معدود عکس های بخش داستانی هست و حال و هوای خیلی محشری داره ! :دی مبارزه با یه Manticore بین زمین و آسمون ، انگار برف هم داره میاد !

فیلم ارباب حلقه ها رو یادتون میاد
که گاندولف بین زمبن و اسمون با موجود اهریمنی مبارزه میکرد که بعدش گاندولف سفید شد یاد اون صحنه می افتم

اجرا نشدن؟ یعنی چی؟

والا چی بگم.خوش به حالت که نمی دونی یعنی چی و خدا رو شکر دغدغه من رو نداری:d

به money مربوط میشه.برای کسی که الان از پس خریدش بر میاد که خوب اجرا میشه طبیعتا:d اما برای یکی مثل من همه چیز روی هواست و بسته به همت هکرها داره.

کلا از بخش داستانی کم گفتن و این هم نگران کنندست و هم باعث خوشحالی
والا چی بگم.خوش به حالت که نمی دونی یعنی چی و خدا رو شکر دغدغه من رو نداری
yahoo_4.gif

به money مربوط میشه.برای کسی که الان از پس خریدش بر میاد که خوب اجرا میشه طبیعتا
yahoo_4.gif
اما برای یکی مثل من همه چیز روی هواست و بسته به همت هکرها داره.
خخخخخ خدایی دلتون میاد درباره هک حرف می زنید اونم درمورد این بازی:d

آخرین ویرایش:
والا چی بگم.خوش به حالت که نمی دونی یعنی چی و خدا رو شکر دغدغه من رو نداری:d

به money مربوط میشه.برای کسی که الان از پس خریدش بر میاد که خوب اجرا میشه طبیعتا:d اما برای یکی مثل من همه چیز روی هواست و بسته به همت هکرها داره.

ببین نوید من مثل تو منتظر هکش هستم اما وقتی میشینم با خودم فک میکنم ! احساس میکنم نامردیه این و مخصوصا Tlou رو کپی بازی کنی !! نمیدونم والا

اوه اوه این عکس یادم رفته بود . بابا دوباره هایپمون کردی آریا :((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or