God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
چه خوشگلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه:x:x:x
w838_god_of_war_dualshock.jpg

یه آپدیت تقریبا 500 مگابایتی واسه بتا امروز اومد, خیلی خوب شده اون باگ r1 برطرف شده , اخ که چه حالیم میده این r1!

منتهی یه علامت کابل مودم همش وسط صفحه واسه من چشمک میزنه خیلی اذیت میکنه نمیشه یه کاری کرد اون علامت بره! احتمالا واسه پینگ ضعیفمونه!

یه آپدیت تقریبا 500 مگابایتی واسه بتا امروز اومد, خیلی خوب شده اون باگ r1 برطرف شده , اخ که چه حالیم میده این r1!

منتهی یه علامت کابل مودم همش وسط صفحه واسه من چشمک میزنه خیلی اذیت میکنه نمیشه یه کاری کرد اون علامت بره! احتمالا واسه پینگ ضعیفمونه!

خدا لعنتشون کنه تا الان نزدیک یک گیگ اپدیت دادن چه وضعشه از خیرش گذشتیم بابا)x

شاید باورتون نشه اما من کنسول پلی استیشن 3 مو فقط واسه بازی گاد گرفتم اما بچه کردم و اطلاعاتی نداشتم آپ کردم الان هک نیست حتی همون 3 رو هم بازی نکردم خدا کنه هک زودتر بیاد تا بازی کنم یعنی بهترین بازی دنیایه خدایی

اگه قرار باشه این بازی انلاین داشته باشه
سانتا مونیکا به بهترین نحو یه مولتی پلیر عالی به بازی اضافه کرده
نظره من اینه مولتی پلیر عالیه

شاید باورتون نشه اما من کنسول پلی استیشن 3 مو فقط واسه بازی گاد گرفتم اما بچه کردم و اطلاعاتی نداشتم آپ کردم الان هک نیست حتی همون 3 رو هم بازی نکردم خدا کنه هک زودتر بیاد تا بازی کنم یعنی بهترین بازی دنیایه خدایی

خوب یه gow3 اوریجینال بگیر
30-40 بیشتر نیست

2 روز پیش رفتم خونه دوستم ... پی اس 3 ـش هک بود ... دموی سینگلش رو داشت همین که تا دهن اژدها میره

آقا یه دقیقه بازی اومد کف کردم فقط !! یعنی حسرت خوردم چرا پی اس 3 نازنینم رو فروختم !

گرافیک گاو 3 دمو با جدیدش رو مقایسه کردید ( دایی ناصر قبلا تصویر گذاشته بود ) حالا اگه این هم اینطوری باشه یعنی منتظر یک ابر بازی باشیم !

شما بازی کنید جای ما !

2 روز پیش رفتم خونه دوستم ... پی اس 3 ـش هک بود ... دموی سینگلش رو داشت همین که تا دهن اژدها میره

آقا یه دقیقه بازی اومد کف کردم فقط !! یعنی حسرت خوردم چرا پی اس 3 نازنینم رو فروختم !

گرافیک گاو 3 دمو با جدیدش رو مقایسه کردید ( دایی ناصر قبلا تصویر گذاشته بود ) حالا اگه این هم اینطوری باشه یعنی منتظر یک ابر بازی باشیم !

شما بازی کنید جای ما !

فروختی؟ واقعا که
ما که از همین الان خودمون رو اماده کردیم برای خرید:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or