God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
من بتا رو دانلود کردم بعد زمانی که به 1232 رسید ترافیکم تموم شد!
بعد قطع شد
بعد وقتی از خواب بیدار شدم دیدم ایکون نصب بتا اومده
ولی ارور میده error during instal
مشکل از چیه ؟ آیا امکان داره به خاطر تموم شدن ترافیک باشه وسط دانلود

آره
بازی نصفه دانلود شده
منم دفعه اول تراقیکم تموم شد دوباره دانلود کردم

---------- نوشته در 06:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:20 PM ارسال شده بود ----------

این چرا Match Making ش بالانس نیست ؟! من هنوز لخت و پتیم با این لول بالاها میفتم دهنم سرویس میشه :d

:(
منم همش میوفتم با این لول بالا ها
یه دست سه نفره بود
عقده ای ها میدیدن من گوشتم دو تایی میوفتادن دنبالم
منم فقط فرار میکردم و جا خالی میدادم:)

آره
بازی نصفه دانلود شده
منم دفعه اول تراقیکم تموم شد دوباره دانلود کردم

---------- نوشته در 06:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:20 PM ارسال شده بود ----------

:(
منم همش میوفتم با این لول بالا ها
یه دست سه نفره بود
عقده ای ها میدیدن من گوشتم دو تایی میوفتادن دنبالم
منم فقط فرار میکردم و جا خالی میدادم:)
ماد FFA رو ميگي ديگه؟:d سعي كن از ٣ تاشون دور بموني بعد اونا شروع ميكنن همديگر رو بزنن يه دفعه برو وسط همشونو بزن دوباره همين كار تكرار كن:dاين روش كه براي من جواب ميده همش اول ميشم

من بتا رو دانلود کردم بعد زمانی که به 1232 رسید ترافیکم تموم شد!
بعد قطع شد
بعد وقتی از خواب بیدار شدم دیدم ایکون نصب بتا اومده
ولی ارور میده error during instal
مشکل از چیه ؟ آیا امکان داره به خاطر تموم شدن ترافیک باشه وسط دانلود

اره دیگه شما نصفه دانلود کردی و طبیعتا نصب هم نمیشه دیگه در اینجور مواقع هم معمولا یه فایل 1کیلوبایتی بهت تقدیم میکنه (که به منم تقدیم کرد!):d

---------- نوشته در 07:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:07 PM ارسال شده بود ----------

ماد FFA رو ميگي ديگه؟:d سعي كن از ٣ تاشون دور بموني بعد اونا شروع ميكنن همديگر رو بزنن يه دفعه برو وسط همشونو بزن دوباره همين كار تكرار كن:dاين روش كه براي من جواب ميده همش اول ميشم

دقیقا این روش اصلا خوراکم هست خفن:d

همینکارو میکنم
البته الان بهتر شد
تازه controller optiopn رو نگاه کردم دیدم چی به چیه
parry فک میکردم همون criticale :d ( تو dota allstar.)خودش شانسی میزنه
نگو کلآ یه چیز دیگس اینجا:d

آقا این بتا عجب چیزیه لامصب! ! اصلا هیچ آنلاینی مثل این به من حال نداده!

هرچی این آنچارتد بازی کن بد پیدا میکرد این سه سوت ترتیبشو میده یعنی چیزش طلا سانتامونیکا با این آنلاین درست کردنش

یه سوالم دارم:

به چز جادو و آیتم یه چی دیگم هم هست اون چیه ؟؟ یه توضیح بدید لطفا!

یک عدد خبر! بتا قراره 23ـم دسامبر تا 2ـم ژانویه بسته بشه! ولی قول دادن با بهبود بتا برخواهند گشت! :d
خداکنه مپ جدیدی هم اضافه کنند! :d (پوسایدون هم اگر بشه انتخاب کرد که دیگه عالیه :d )

یک عدد خبر! بتا قراره 23ـم دسامبر تا 2ـم ژانویه بسته بشه! ولی قول دادن با بهبود بتا برخواهند گشت! :d
خداکنه مپ جدیدی هم اضافه کنند! :d (پوسایدون هم اگر بشه انتخاب کرد که دیگه عالیه :d )
خوبه:d من الا با ارس لِوِل ٣٠ شدم ديگه حوصله بازي كردن ندارم
ولي فكر نكنم اون ٢ تاي ديگرو ازاد كنن چون توي بازي اصلي تكراري ميشه:d

جداً فکرش رو هم نمیکردم سانتا مونیکا برای تجربه اولشون در زمینه Multiplayer اونم با یک بازی H&S اینقدر خوش ساخت و عالی از آب در بیارن . فراتر از انتظارات من بوده این بتا !

امیدوارم ساخت بخش چندنفره باعث نشده باشه سینگل پلیر رو کم کاری کرده باشن, چون اینجوری که مشخصه واقعاً وسواس بخرج دادن:دی!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or