God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
3-4تا پست بالاتر،یا 30-40 پست اخیر توی 3-4 صفحه ی اخیر :-" ، یوزرتون باید آمریکا باشه :d
---
خوب امروز نشستم پاش و با یک ترکیب زرهی جات (:d) شمشیری که صادق پیشنهاد داده بود به خاک و خون کشیدم ملت رو! به شدت حال داد! :d
همه ی زره ها و اسلحه هایی که باید یک سری حرکات میرفتیم برای باز شدنشون رو باز کردم! فقط مونده با زئوس به LVL 8 برسم که پتک باز بشه،و 24 نفر دیگه رو هم برای زره ـش بکشم! :d

شمشیر سربروس مثلث افتضاحه ! نظرم در مورد شمشیر آریس عوض شد و الان میگم مثلثش عالیه! :d ، شمشیر آتنا رو دقیق نگرفتم مثلثش چیکار میکنه ولی فکر کنم دفاغ رو بیشتر میکنه و کمتر جون کم میشه! در کل برای حمله نیست! :d
ولی بین اسلحه ها همین شمشیر آتنا و پتک اون بربره از همه متفاوت ترن! :d (بقیه آتیشی و اینان ولی اینا فرق میکنند :d ) البته شمشیر زئوس رو هنوز امتحان نکردم :d
در کل بازی به شدت حال میده! فقط حیف که قابلیت Invite نداره و نمیشه آمار خودمون و دوستامون رو ببینیم! برای همین یکم دیگه بازی کنم و اون 2تا سلاح دیگه رو بدست بیارم میشه گفت کارمون با بتا تموم میشه...:-s

راستی یک نکته! موقع انتخاب اینکه به کدوم خدا خدمت کنیم،5تا پله میبینیم! که از چپ به راست : آریس،هیدس،زئوس،پوسایدون، و یک پله ی خالی هست! :-/ یعنی اون پله ی خالی رو برای DLC گذاشتن یا برای اینکه چیزی اسپویل نشه ؟ من خیلی بهش مشکوکم! جوری هم نیست که بگیم مثلا پله ها شکستن و اونجا خبری نیست و اینا! پله ها سالمن ولی مجسمه ی هیچ خدایی اونجا نیست! :d
ممکنه باس آخر بازی،اون گزینه ی 5ـم باشه ؟ /:)
من يه چيزيو يادم رفت بهت بگم:d در كنار زره و شمشيري كه بهت گفتم item رو بزار battle horn of restoration level 3 و relic رو بزار relic of fortitude
من ديشب سربروس رو دوباره امتحان كردم خوب بود به خصوص مربعش. به نظرم بهترين سلاح بازي همين ares sword هست:d
----
خداي پنجم ميتونه اتنا هم باشه ولي چون زرهش تو بازي هست ميتونه نباشه

آخرین ویرایش:
اره درست میگی
من میگم اگه قرار باشه به امید خدا ، خدایه دیگه ای در کار باشه به احتمال خیلی زیاد میتونه
Thanatos اسمشو درست گفتم نمیدونم تو نسخه ی psp باشه (ghost of sparta)
البته دخترش باشه بهتره نوکریشو میکنم:-*
به گایا هم میتونیم فکر کنیم:|

دیشب هر چی زور زدم نشد.هی هنگ میکرد و تو quik play نمیرفت.مدام مجبور شدم با دکمه پاور خاموشش کنم کسی از دوستان همچین مشکلی داره ؟
اگه بعضی و قت ها چنین اتفاقی افتاد صبر کن خودش از فریز در میاد . شاید طول بکشه ولی از فریز در میاد لازم نیست با دست خاموش کنی !

p.s : کاراکتر سریع مجهز شد :دی داریم لت و پار می کنیم ملت رو :دی

شاید مشکل از سرعت اینترنتت باشه ! صدای موزیک بازی میومد یا کلا فریز میشد ؟!
صدا میومد ولی جنگاور فریز شده بود و هیچ دکمه ای کار نمیکرد.7-8 با اینجوری شد خاموشش کردم بیخیال شدم.در ضم سرعت پینگم 130-160 با اروپا هستش

با سلام و عصربخیر خدمت دوستان، من یه کارشناس رشته گرافیکم از شانس بد این دانشجوها نذاشتن و نرسیدم ثبت نام کنم و به کل فراموش کردم واسه بتا کد، راهی روشی هست شما دوستان مارو یاری کنید بتونیم از این بازی لذت ببریم؟ کار فرهنگی تو این مملکت این بدشانسی هارو هم داره :(

با سلام و عصربخیر خدمت دوستان، من یه کارشناس رشته گرافیکم از شانس بد این دانشجوها نذاشتن و نرسیدم ثبت نام کنم و به کل فراموش کردم واسه بتا کد، راهی روشی هست شما دوستان مارو یاری کنید بتونیم از این بازی لذت ببریم؟ کار فرهنگی تو این مملکت این بدشانسی هارو هم داره :(

برو Competitive Community Video Game Ladders and Tournaments for PC, PS3, XBox 360 and more! بعد یه اکانت بساز بعدش به CR team یه پیام بده ازشون بخواه بهت کد بدن 1 روز بعد برات میفرستن

---------- نوشته در 04:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:40 PM ارسال شده بود ----------

کسی کد اضافه داره و به دعای خیر نیاز داره من در دسترسم.

برات پ.خ کردم :d

برو Competitive Community Video Game Ladders and Tournaments for PC, PS3, XBox 360 and more! بعد یه اکانت بساز بعدش به CR team یه پیام بده ازشون بخواه بهت کد بدن 1 روز بعد برات میفرستن

---------- نوشته در 04:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:40 PM ارسال شده بود ----------

برات پ.خ کردم :d

ممنونم دوست عزیز ولی یه سوال ما که معلمی میکنیم اینقدر انسان های منفوری هستیم که به ما یه کد نمیدین؟ دل شکست!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or