God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
خوب دانلود بتا و اپدیت ها و .. تموم شد . و تقریبا یک ساعتی انجام دادم بازی رو ! از همون شروع و ابتدای بتا که وارد المپ می شیم و باید انتخاب کنیم به کدوم خدا خدمت می کنیم . خیلی راحت می شه به عظمت این عنوان پی برد . بهترین سوژه ممکن برای مولتی پلیر Gow همین خدمت به خدایان هست که می تونه خیلی جذابیت داشته باشه . راجع به مود ها دوستان توضیح دادن . یک مود که شامل مبارزه 4 نفر با هم می شه و مود دیگه هم به دو گروه تقسیم میشید برای کشتن باس و رسیدن به جمع امتیاز 8000 ! ایتم های کاراکتر شما خیلی خوب و متنوع طراحی شدن و همشون هم اپگرید می شن . فقط من موندم چجوری یه سری از دوستان خارجی درطی این چند روز اینقدر پیشرفت داشتن !؟ :دی طرف با انواع مجیک و سپر و سلاح میاد سراغ کاراکتر لخت و پتی ما :دی که بعضی وقت ها مبارزه کاملا به صورت نا عادلانه در میاد ! هر چند در صورت کشتن طرف لذت بیشتری کسب می شه :دی
در مورد گم شدن کاراکتر من چنین احساسی به هیچ عنوان نداشتم و حتی توی یه صحنه 4 نفری داشتیم همدیگرو می زدیم توی یه گوشه ولی من بازم کاراکترم رو گم نکردم ! و کاملا می دونستم کدومشون هستم الان :دی سیستم سرچ بازی و تغییر ایتم های کاراکتر و ... دقیقا مثل انلاین انچارتد طراحی شده و من از این طرح خیلی استقبال می کنم !
در نهایت در مورد پینگ و لگ و این صحبت ها من هیچ مشکلی نداشتم و بازی خیلی عالی و بدون لگ اجرا می شد . پینگم بین 190 تا 230 متغیر هست و هیچ مشکل و لگی دیده نشد فعلا !

p.s : به همه دوستان توصیه می کنم بتا رو از دست ندن . فوق العاده اتش انتظار رو فرو کش می کنه تا زمان ریلیز بازی :دی

موفق باشید

خوب دانلود بتا و اپدیت ها و .. تموم شد . و تقریبا یک ساعتی انجام دادم بازی رو ! از همون شروع و ابتدای بتا که وارد المپ می شیم و باید انتخاب کنیم به کدوم خدا خدمت می کنیم . خیلی راحت می شه به عظمت این عنوان پی برد . بهترین سوژه ممکن برای مولتی پلیر Gow همین خدمت به خدایان هست که می تونه خیلی جذابیت داشته باشه . راجع به مود ها دوستان توضیح دادن . یک مود که شامل مبارزه 4 نفر با هم می شه و مود دیگه هم به دو گروه تقسیم میشید برای کشتن باس و رسیدن به جمع امتیاز 8000 ! ایتم های کاراکتر شما خیلی خوب و متنوع طراحی شدن و همشون هم اپگرید می شن . فقط من موندم چجوری یه سری از دوستان خارجی درطی این چند روز اینقدر پیشرفت داشتن !؟ :دی طرف با انواع مجیک و سپر و سلاح میاد سراغ کاراکتر لخت و پتی ما :دی که بعضی وقت ها مبارزه کاملا به صورت نا عادلانه در میاد ! هر چند در صورت کشتن طرف لذت بیشتری کسب می شه :دی
در مورد گم شدن کاراکتر من چنین احساسی به هیچ عنوان نداشتم و حتی توی یه صحنه 4 نفری داشتیم همدیگرو می زدیم توی یه گوشه ولی من بازم کاراکترم رو گم نکردم ! و کاملا می دونستم کدومشون هستم الان :دی سیستم سرچ بازی و تغییر ایتم های کاراکتر و ... دقیقا مثل انلاین انچارتد طراحی شده و من از این طرح خیلی استقبال می کنم !
در نهایت در مورد پینگ و لگ و این صحبت ها من هیچ مشکلی نداشتم و بازی خیلی عالی و بدون لگ اجرا می شد . پینگم بین 190 تا 230 متغیر هست و هیچ مشکل و لگی دیده نشد فعلا !

p.s : به همه دوستان توصیه می کنم بتا رو از دست ندن . فوق العاده اتش انتظار رو فرو کش می کنه تا زمان ریلیز بازی :دی

موفق باشید
شما ٢ يا ٣ ساعت بازي كني همه چي باز ميشه:dالان من بيشترشون رو بازي كردم
پينگ خيلي تاثير داره ممكنه متوجه نشين ولي هميشه خارجي برتري دارن به خاطر پينگشون. ولي لگ و.. نداره

دمش گرم CR Team کد رو داد . رفتم برا دانلود .
یه سوال :
من سرعت دانلودم بین 300 تا 400 هست ولی الان که دارم دمو رو دانلود میکنم سرعت خیلی داغونه
طبیعیه یعنی با PS3 انقدر کم میشه سرعت دانلود ؟

دمش گرم CR Team کد رو داد . رفتم برا دانلود .
یه سوال :
من سرعت دانلودم بین 300 تا 400 هست ولی الان که دارم دمو رو دانلود میکنم سرعت خیلی داغونه
طبیعیه یعنی با PS3 انقدر کم میشه سرعت دانلود ؟

خوب با pc دانلود کن بعد بریز رو کنسول(ps3 proxy)

من به شخصه انقدر محو بازی بودم که اصلا نبود قسمت inv و این داستانا رو حس نکردم
واقعا مولتی بازی درگیر کنندست و از معدود مولتی پلیرهایی که اصلا جای مرده خوری نداره
خیلی باید با حساب کتاب بازی کنید اصلا با یلخی بازی کردن نمیشه نتیجه خوبی بدست آورد
گرافیک بازی محشره به جزئیات کرکتر وقتی تو لابی هستید توجه کنید ... رگهای دستش معلومه چنین جزئیاتی رو تو مولتی U3 هم ندیدم اوه یادم رفته این تازه بتا ـه :)
با اون آپدیت هم مشکل فریز حل شد ولی من حس میکنم team favor of gods یخرده لگی ـه ولی favor of gods نه

این cr team اسگله یا شنقل ؟ :d:|
یک کد هم به من داد
فقط یک سوال باید اکانت ریجن چند باشه؟
3-4تا پست بالاتر،یا 30-40 پست اخیر توی 3-4 صفحه ی اخیر :-" ، یوزرتون باید آمریکا باشه :d
---
خوب امروز نشستم پاش و با یک ترکیب زرهی جات (:d) شمشیری که صادق پیشنهاد داده بود به خاک و خون کشیدم ملت رو! به شدت حال داد! :d
همه ی زره ها و اسلحه هایی که باید یک سری حرکات میرفتیم برای باز شدنشون رو باز کردم! فقط مونده با زئوس به LVL 8 برسم که پتک باز بشه،و 24 نفر دیگه رو هم برای زره ـش بکشم! :d

شمشیر سربروس مثلث افتضاحه ! نظرم در مورد شمشیر آریس عوض شد و الان میگم مثلثش عالیه! :d ، شمشیر آتنا رو دقیق نگرفتم مثلثش چیکار میکنه ولی فکر کنم دفاغ رو بیشتر میکنه و کمتر جون کم میشه! در کل برای حمله نیست! :d
ولی بین اسلحه ها همین شمشیر آتنا و پتک اون بربره از همه متفاوت ترن! :d (بقیه آتیشی و اینان ولی اینا فرق میکنند :d ) البته شمشیر زئوس رو هنوز امتحان نکردم :d
در کل بازی به شدت حال میده! فقط حیف که قابلیت Invite نداره و نمیشه آمار خودمون و دوستامون رو ببینیم! برای همین یکم دیگه بازی کنم و اون 2تا سلاح دیگه رو بدست بیارم میشه گفت کارمون با بتا تموم میشه...:-s

راستی یک نکته! موقع انتخاب اینکه به کدوم خدا خدمت کنیم،5تا پله میبینیم! که از چپ به راست : آریس،هیدس،زئوس،پوسایدون، و یک پله ی خالی هست! :-/ یعنی اون پله ی خالی رو برای DLC گذاشتن یا برای اینکه چیزی اسپویل نشه ؟ من خیلی بهش مشکوکم! جوری هم نیست که بگیم مثلا پله ها شکستن و اونجا خبری نیست و اینا! پله ها سالمن ولی مجسمه ی هیچ خدایی اونجا نیست! :d
ممکنه باس آخر بازی،اون گزینه ی 5ـم باشه ؟ /:)

خدارو چه دیدی شاید یدونه جای خالی خدایان ، hermes باشه البته به فیسش نمیخوره مجسمشو بسازن
یا میتونه حتی hera باشه با اون جام اب شنگولی:d
اگه اشتباه نکنم یبار باهات بازی کردم

خدارو چه دیدی شاید یدونه جای خالی خدایان ، hermes باشه البته به فیسش نمیخوره مجسمشو بسازن
یا میتونه حتی hera باشه با اون جام اب شنگولی:d
اگه اشتباه نکنم یبار باهات بازی کردم
هرمس؟ عمرا :d اون نیمچه خدا هم حساب نمیشه! حالا هلیوس(خدای خورشید) یک چیزی :d
اونم بهش نمیخوره سردسته ی یک لشکر باشه! :d (البته همین هرکول زیردست هرا حساب میشه فکر کنم :d )
ولی هر کدوم از خداهایی که تا الان دیدیم توی سری اگر باشن،نیازی به مخفی کردنشون نیست! :d (برفرض که اصلا قراره خدای پنجمی هم باشه :d )
به نظرم باید بگردیم دنبال اونایی که نبودن و حدس بزنیم ممکنه کی باشه که هم قوی باشه و هم تا الان توی سری نبوده و کریتوس حسابش رو نرسیده! که به عنوان باس آخر بازی در نظرش بگیریم :-" :d
صادق که گفت شاید کریتوس باشه(به احتمال 99% به شوخی گفته :d ) چون خود کریتوس تمام قدرت هاش قرضیه :-" :d
---
اِ ! کی با هم بازی کردیم :d یادم نمیاد PSN IDـت رو امروز دیده باشم :d شایدم حواسم نبوده باشه البته :d

من يه چيزيو يادم رفت بهت بگم
yahoo_4.gif
در كنار زره و شمشيري كه بهت گفتم item رو بزار battle horn of restoration level 3 و relic رو بزار relic of fortitude
من ديشب سربروس رو دوباره امتحان كردم خوب بود به خصوص مربعش. به نظرم بهترين سلاح بازي همين ares sword هست
yahoo_4.gif

----
خداي پنجم ميتونه اتنا هم باشه ولي چون زرهش تو بازي هست ميتونه نباشه
itemـم همینه ولی relic رو نمیدونم! :d اسماشون سخته :-" (البته شکلش رو هم یادم نمیاد! :d )
مربع همه که میشه گفت خوبه! ولی مثلثش خوب نیستا! یا شایدم چون lvl1ـه خوب نیست! چون فقط جلوی پات رو میزنه که تا بخواد اجراش کنه طرف با لگد میزنتت و حرکت رو کنسل میکنه :d
---
منم یکی از حدسام آتنا بود،ولی به خاطر همین زره و شمشیرش همینطور که گفتی به نظر منم نیست ! :d
باس آخر Ghost of Sparta هم قوی میزدا :-" :d البته اونم نیست به نظرم! جدیده طرف به احتمال زیاد :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or