God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
اقا نکنه شما می خواستی گیم پلی بشه fps!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مثلا بشه کالاف با شمشیر!!!!!!!!!!!!!!!!!ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا چی کار کنن شما خوشت بیاد؟؟؟؟
gow باید گرافیکش بهتر بشه,داستانش متفاوت باشه و جذاب و boss های خفن داشته باشه که همرو داره.گرافیکم تازه اولش.
به این میگن حرف حساب
ماها بلدیم فقط ایراد بگیریم درسته ادامه دادنش شاید بد به نظر بیاد ولی مطمئنم چیزی برای ادامه بوده که اینکارو کردن این ایرادای بنی اسرائیلی چرا نسبت به COD و AC که هر سال ساخته میشن و از اول تا آخرشون تکراره گرفته نمیشه؟!به هر حال پیشرفت از سر تا پای بازی میریزه در مورد گرافیکم خوب بازی فاصله ی زیادی تا عرضه داره
اصلا این از نظر منطقی جور در میاد که نسخه ی بعد یه بازی گرافیکش از نسخه ی قبل پایین تر باشه؟!حداقلش اینه که با نسخه ی قبل یکی باشه نه پایین تر
داستانم اونجوری که به نظر میاد انگار تازه شروع شده:)و این شماره شروع داستان جدیده چون این بازی بدون داستان واقعا از بین رفتس

بیچاره Santa Monica ! :دی
یکی میگه بازی کپی برابر اصل GoW های قبلی هست و زحمتی به خودشون ندادن و فقط قیافه دشمن ها عوض شده ، یکی میگه بازی کاملآ از اصالتش خارج شده و نباید انقدر تغییر میکرده ! :دی

اصلا میشه روی گیم پلی چند دقیقه ای نظر داد؟ :دی اونم GOW؟ :دی
آخه تا یه ساعت خودت بازی نکنی نمیتونی نظر بدی اونم در مورد این بازی!

خب به نظر من این واسه زمانیه که بازی توش اتفاق می افته

كاميار جان اگه تو نسخه هاي gow1 و coo نگاه كني ديگه بنده خدا اينقدر نحيف نبوده :d

=========================================================================

احساس ميكنم تنها ايرادي كه منتقد ها و سايت ها به اين نسخه ميگيرند اينكه كه داستان بازي از همون اول تكليفش روشن هست . دقيق همين ايراد رو براي GOS هم گرفته بودند . اميدوارم داستان بازي انقدر خوب باشه كه باعث بشه اين نكته از ياد منتقد ها و ايراد گير ها بره .

داستان GOW I دقیقا 10 سال بعد از کشتن زن و بچش بوده!!! 10 سال! چیز کمی نیستا :d شاید این شماره فقط چندماه بعد از کشتن زن و بچش باشه! برای همین مشکلی از نظر ظاهری نداره کریتوس به نظرم!!!

همین الان دموی gof of war 3 رو تو e3-210 با این دمو مقایسه کردم چند تا نکته رو بگم
گرافیک امسال پیشرفت کرده اونم خیلی
بازی سریع تر شده
کمبوها یه تغییر خاصی کردن منظورم انیمیشن اونهاست که دقیقتر شده
به نظر حماسی تر هست(این تا ریلیز بازی قطعی نیست)
صدا گذاری بهتر شده
دوربین به کریتوس نزدیکتر شده(فک کنم برای نشون دادن اوج طراحی هنریشونه)

در آخرم بگم این بازی god of war دومین تجربه سانتامونیکا روی ps3 هست و من مثل تفاوت بین گاد 1 و گاد 2 که اون همه پیشرفت داشت
به این بازی امیدوارم و یه جورایی ایمان! دارم

کارگردان بازی گفت این نسخه حدود 6 ماه تا یک سال بعد از اینکه زن و بچه ـش کشته میشن، اتفاق میوفته.

کاشکی قبل از مرگ زن و بچه اش بود ، خیلی دوست داشتم بدونم اون موقع که نمیخواسته انتقام بگیره چه جور اخلاقی داشته

هرچند توی نمایشی که نشون دادن یه ذره انسانیت داخل وجودش بود و اون یارو رو نجات داد :دی

کاشکی قبل از مرگ زن و بچه اش بود ، خیلی دوست داشتم بدونم اون موقع که نمیخواسته انتقام بگیره چه جور اخلاقی داشته

هرچند توی نمایشی که نشون دادن یه ذره انسانیت داخل وجودش بود و اون یارو رو نجات داد :دی

چرا اون دوتای دیگه:d رو نجات نداد حتما قبلش که خانوادش به رحمت خدا برن و عمرشون رو بدن به بچه های بازی سنتر کمک زنش اشپزی می کرده و ظرف ها رو می شسته و زن وبچه رو بیرون می برده برای تفریح به احتمال زیاد لبخند هم می زده:)) وبا دخترش خاله بازی می کرده =))

اونجا می خواست فقط حال اون پرتاب کننده نیزه رو بگیره:p وگرنه برا کریتوسی که از پشت ناموس مردم رو سلاخی می کرد انسانیت سیخی چنده :d!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or